İstanbul

Franke Servis Ataşehir

Franke Servis Ataşehir, Franke marka buzdolabı ve bulaşık makinesi arızalarında garantili olarak çözüm sağlamaktadır. Uzun süreli kullanım, bakım ihmalleri vs. gibi durumlar elektronik cihazlarda arıza görülmesini kolaylaştırır. Cihazlarda ortaya çıkan arızalar günlük işlerin aksamasına neden olacağından dolayı soruna acil olarak müdahale edilmesi gerekmektedir. Bu konuda hızlı ve garantili çözüm yolları sunan Franke Servis Ataşehir, cihazların ilk günkü verimine geri dönmesine imkan sağlıyor.

Franke Servis Ataşehir

Servisten teknik destek almak için tek yapmanız gereken şey ise servis talebinde bulunmaktır. Dilediğiniz her an haftanın her günü servisin müşteri hizmetlerini arayarak servis talebinde bulunabilir, karşınıza çıkan arızaya kalıcı olarak çözüm yolu bulabilirsiniz. Franke Servis Ataşehir aynı zamanda bulaşık makinesi ve buzdolabı bakım sürecinde de yanınızda olmaktadır.

Bakım süreci cihaza çok sayıda fayda sağladığından dolayı düzenli olarak cihazın bakım sürecine alınması yerinde olur. Cihazda ortaya çıkan performans sorunlarını çözmek, cihazın ömrünü uzatmak, cihazda ortaya çıkabilecek olası arızaların önüne geçmek için bakımın düzenli olarak yaptırılması gerekir.

Ataşehir Franke Servisi
SERVİS ADRESİ:G-9 Sk. 3
Küçükbakkalköy
34750 Dudullu Osb/Ataşehir/İstanbul
TELEFON NUMARASI :0216 620 95 59
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI
 • Gizem

  Evimde neredeyse tüm beyaz eşyalarım Franke marka. Franke marka bulaşık makinemin garanti süresi bundan 2 ay önce bitmişti ve geçen ay bulaşık makinemin devirdaim pompası bozuldu. Nette biraz araştırdığımda bu sorunun Franke marka bulaşık makinelerinde kronik bir sorun olduğu ve çözülemediği yazıyordu. Ataşehir Franke servisini arayıp problemi tarif ettiğimde aynı günün akşamı gelip makinenin problemini çözdüler.

 • Damla

  Evimde neredeyse tüm beyaz eşyalarım Franke markasına ait. Franke marka bulaşık makinemin garanti süresi bundan 2 ay önce bitti ve geçen ay bulaşık makinemin devir daim pompası bozulduğunu düşündğim için nette biraz araştırdığımda bu sorunun Franke marka bulaşık makinelerinde kronik bir sorun olduğu ve çözülemediği yazıyordu. Franke Servis Ataşehir ile iletişime geçip problemi tarif ettiğimde aynı günün akşamı gelip makinenin problemini çözdüler.

 • Sezgin

  Termostat arızasına bağlı olarak büyük bir sorun yaşadım. Franke marka bulaşık makinem, bulaşıkları abartılı bir şekilde ıslak çıkartıyor ve neredeyse hiç fayda sağlamıyordu. Bu sorunu Ataşehir’deki Franke Servis ekiplerine ilettim ve makinemi vakit kaybetmeden evimden aldılar.
  Zaman kaybı yaşatmayan ve kaliteli bir sürece imza atan bu firmaya sizlerin huzurunda teşekkür etmek isterim. Özel servis sektöründe bu tür nadide firmalara rastlamak gerçekten kolay değil. Hem uygun fiyatlar ile tanışmak hem de kaliteli servis hizmeti almak isterseniz eğer sizler de bu adresi tercih edebilir ve hiç vakit kaybetmeden randevu taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Bu konuda gerçekten örnek teşkil eden adreslerden bir tanesidir.

 • Deniz

  Evimde neredeyse tüm beyaz eşyalarım Franke marka. Franke marka bulaşık makinemin garanti süresi bundan 2 ay önce bitmişti ve geçen ay buzdolabımın soğutucu kısmındaki borusu bozuldu. Nette biraz araştırdığımda bu sorunun Franke marka buzdolaplarında kronik bir sorun olduğu ve
  çözülemediği yazıyordu.Ben yine de yorumlara güvenmeyerek Franke Servis Ataşehir ekibini arayıp problemi tarif ettiğimde aynı günün akşamı gelip buzdolabımın problemini çözdüler.

 • Duygu

  Çok iyi bir marka buzdolabına sahibiz. Ancak buzdolabımızın buzluk kısmında son zamanlarda ısınmalar baş göstermeye başladı. Bu durum buzlukta bulunan ürünlerimizin bozulmasına neden oldu. Franke servis Ataşehir ile görüştükten sonra sorunun kısa sürede çözüleceğini bize bildirdiler. Ve gerçekten vaad ettikleri her şeyi yaptılar. Kendilerine bu açıdan teşekkür ederiz.

 • Tülin

  Gürültü sorunu nedeniyle Franke marka bulaşık makinemi servis ekiplerine teslim ettim. Ataşehir’de hizmet veren Franke servisi, fıskiyelere dair bir sorun olabileceğini belirtti ancak kesin olmamakla birlikte farklı sorunlardan da bahsedildi. En doğrusu firmada incelemek olacaktır ve ürünü kısa süre içerisinde teslim almaya geldiler.
  Parça değişimi gerektiği için endişeliydim fakat orijinal parça desteği sunduklarını öğrenince biraz olsun rahatladım. Uygun fiyatlar ile hizmet almak isteyenler için harika bir ayrıntı. Bu firmadan gerçekten çok memnun kaldım ve Franke markasını tercih edenlere sık sık tavsiye ediyorum. Sizler de iletişim numaralarını bir yerlere kaydedebilir ve ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda servis taleplerinizi iletebilirsiniz.

 • Demre

  2 gün önce çamaşır makinem deterjan ve yumuşatıcı almamaya başladı. O kısmı kendi çabalarımla düzeltmeye çalışırken makineyi bozdum. Eşim bana çok kızdı ve tavsiye üzerine Franke servis Ataşehir ile irtibata geçti. Sağ olsunlar oldukça hızlı bir şekilde gelerek çamaşır makinemizde oluşan bu sorunu çözerek bizi memnun ettiler ve rahatlattılar.

 • Sudenur

  Makinenin sürekli olarak su aldığını fark ettim ve hal böyle olunca verimlilik de zayıflıyor. Franke marka bulaşık makinemdeki bu sorunu Ataşehir’de hizmet veren servis ekiplerine ilettim. Ürünü evimden aldılar ve sorunu çözümleyip kısa süre içerisinde teslim ettiler. Su seviye anahtarına bağlı bir arıza nedeniyle bu sorunun meydana geldiği aktarıldı. Probleme dair tüm detaylara hakimim ve bu konuda bilgi vermeleri de çok güzel.
  Eğer kaliteli bir ekipten hizmet almak isterseniz bu firmayı tercih edebilirsiniz. İşlerini gerçek manada iyi yapıyor ve müşteri memnuniyeti adına büyük bir çaba ortaya koyuyorlar. Zaten hizmet aldığınız an bunu sizler de daha iyi anlıyor olacaksınız.

 • Nur

  Bozulan buzdolabımızın bir an önce düzeltilmesi için servise başvurduk ancak iki kez red cevabı aldık. Bir red cevabı daha alacağımızı düşünerek son kez Franke servis Ataşehir ile görüştük. Bu ekibin bize sunduğu güler yüz ve tatlı dil sonrasında bu servise güvenmemiz gerektiğini anlamış olduk. Güvencemizi boşa çıkarmadılar.

 • Derya

  Franke markasının paslanmaz çelik ürünlerini çok seviyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım. Fakat davlumbazımdan garip sesler gelince evime yakın olduğunu düşündüğüm Franke servis Ataşehir dükkânlarını arayarak bilgi verdim. Fan ile alakalı bir sorun olabileceğini söylediler. 3 saat sonra gelip parça değişimi yaptılar. Meğersem 8 ayda bir değişmesi gereken bir filtre varmış. Öğrenmiş oldum

 • Şeyma

  2 haftadır annem şehir dışında olduğu için annelik görevi bana düştü. Kardeşlerimin ve kendimin yemeğin yanında bulaşık ihtiyacını da kendim karşılıyorum ve onlar da bana yardımcı oluyor. Geçen akşam kirli bulaşıkları yerleştirip makineyi çalıştırdığımda ses gelmesine rağmen suyunu da aldığı halde yıkamaya başlamadı. Anneme durumu anlatmam üzerine Franke Servis Ataşehir iletişim bilgilerini vererek onları aramamı söyledi. Aramam üzerine gelen ekip makinenin hortumunu değiştirerek beni bir de bu sorumlulukla uğraşma zahmetinden kurtardılar.

 • Derin

  Çamaşır makinesine bu ara aşırı yükleme yapmışım. Kazan kısmında oynama oldu herhalde. Durmadan ses çıkarıyor. Bu şekilde yüksek ses çıkarmıyordu. Niye oldu anlamadım. Franke servis Ataşehir ile görüşüp arıza kaydı yaptım. Servis geldi. Kazan kısmını sıktı ve düzeltti. Nasıl bir kullanım yapmam gerektiği konusunda da bilgilendirme yaptılar.

 • Emine

  Evimde neredeyse tüm beyaz eşyalarımda Franke markasına ait olanları kullanıyorum. Franke marka bulaşık makinemin garanti süresi bundan 3 ay önce bitti ve geçen ay bana bulaşık makinemin pompasının bozulduğunu düşündürten bir arıza ile karşılaştım. Nette biraz araştırdığımda bu sorunun Franke marka bulaşık makinelerinde genellikle görüldüğü ve kolay kolay çözülemediği yazıyordu. Franke Servis Ataşehir şubesini arayıp problemimi anlattığımda aynı günün akşamına gelen ekip makinemin problemini çözdüklerinde rahat bir nefes aldım.

 • Lale

  Evimde kullandığım çamaşır makinesi ve buzdolabım ve bulaşık makinem Franke markasına ait. Geçen sene çamaşır makinem bozulduğunda çağırmış olduğum servis makinemin probleminin neyden kaynaklandığını çözemedikleri için bu sene bulaşık makinemin arızalanması sonucu hiç onları çağırmaya yeltenmedim. Acaba Ataşehir bölgesinde Franke Servis Ataşehir servisini deneyimleyen kimse oldu mu?

 • Simge

  Evimde en çok kullandığım ürünlerden biri de Franke marka bulaşık makinemdir. Kalabalık bir aileyiz ve yemek yemeyi de seviyoruz. Haliyle mutfak tezgahı günün büyük bir kısmı bulaşıkla dolup taşıyor. Bir ürünü sık sık kullanınca ve düzenli bakımı aksatınca sorun yaşayabiliyorsunuz. Bu konuda her daim yardım aldığım ve gözü kapalı tavsiye edebileceğim bir firma var.
  Ben ataşehir’de oturuyorum ve yıllardır bu bölgede servis hizmeti veren Franke servis ekiplerini tercih ediyorum. Bulaşık makinemin her türlü arızasında gün içerisinde ziyaret ediyor ve ürünü teslim alıyorlar. Üstelik uygun rakamlar ile hizmet vermeleri de beni ayrıca mutlu ediyor diyebilirim.

444 78 56