İstanbul

Franke Servis Küçükçekmece

Küçükçekmece bölgesinde Franke marka ürün kullanıcılarının servis sorunları tamamı ile ortadan kaldırılıyor. Platformumuz üzerinden ulaşım sağlayabileceğiniz servis ağlarında Franke Servis Küçükçekmece bölgede servis ağlarının güncel adres ve iletişim bilgilerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Bulaşık makinesi veya buzdolabı gibi her an ihtiyacınız olan Franke marka ürünlerin kullanım sorunlarına karşılık tüm sorunlarınızı servis ağının profesyonel ekipleriyle yalnızca birkaç adımda sonlandırabilirsiniz.

Arızalanan ürün için parça değişimi veya servis bakım hizmeti tüm Franke marka ürünler için ürün kullanıcılarına Franke servis Küçükçekmece bölgesinde sunulmaktadır. Sizler de Franke marka servis ağlarına adresime en yakın nerede ulaşım sağlarım diye düşünüyorsanız platformumuzu ziyaret ederek erişim kolaylığı sağlayabilirsiniz.


FİRMA ADI: Atılım Servis
SERVİS ADRESİ: No:61/A-B Kartaltepe Mahallesi Hayirli Caddesi, 34295 İstanbul
TELEFON NUMARASI : 0 212 425 16 76
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI

 • Ahmet

  Buzdolabım eskisi kadar iyi soğutmuyor ayarlarından derecesini yükselttim ancak sorun devam ediyor ne yapmalıyım?

 • Hilal

  Çamaşır makinemin su akıtma sorunu için sizlerden destek istemiştim. Ancak bu kadar kısa zamanda ve yerinde halletmeniz beni hayranlık içerisinde bıraktı doğrusu. Teşekkür ederim.

 • İstanbul Franke Buzdolabı Tamir Servisi -Doğan AYDIN'ın Kişisel Blog'u

  […] uzman çalışanları ile ürünlerin sorunlarını kısa sürede çözerek hemen teslim ederler. Franke Servis Küçükçekmece şubesi ile de hizmetinizde. Küçükçekmece’de ikamet edenlere kolaylık sunar nitelikteki bu […]

 • İstanbul Küçükçekmece Franke Servis Merkezi | EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

  […] ve aletleri üreten bir firmadır. Firma 1991’den bu yana Türkiye’de de satış yapmaktadır. Franke Servis Küçükçekmece bu konuda profesyonel ustalar ile birlikte Franke ürünlerinin onarımı, tamiri, bakımı […]

 • Franke Servis İstanbul – Webisyo | Bilgi Paylaşım Ekranı !

  […] uzman kadrosu ile Franke Servis Küçükçekmece, tüm Franke bulaşık makinesi modelleri ile ilgili olarak tüketicilere destek […]

 • Gaye

  Franke çamaşır makinem programı başlatmıyordu. Özel Franke servisi arayarak servis talebi oluşturdum. Aynı gün gelip makineyi evde tamir ettiler. İşinin ehli bu servis firmasına teşekkür ederim.

 • Gaye

  Franke’den yüksek bir meblağ ödeyerek satın aldığımız bulaşık makinesi daha ilk aydan bize problem çıkarmaya başlamıştı. Makine kendiliğinden duruyor ve bir daha çalışmıyordu. Arada sırada ise yıkama gerçekleştiriyordu. İnternetten araştırdık ve Franke servisini aradık; ancak kimse telefonlarımıza yanıt vermeyince biz de Franke’ye ulaştık. Servis hemen evimize geldi ve makinemiz garanti kapsamında olduğu için herhangi bir müdahalede bulunamadı.
  Franke yetkili servisine ulaşarak durumu izah etti ve yetkili servis garanti kapsamında olan makinemiz için neler yapabileceğimizin bilgisini iletti. Kendileri herhangi bir müdahalede bulunamasa da Franke Servis Küçükçekmece bize çok büyük destek sundu. Kendilerine minnettarız.

 • Selin

  Buzdolabım bozulunca ben de sorunu yaşayan diğer herkes gibi internette yaşadığım muhit çevresinde buzdolabı servisi yapan bir yer arıyordum. Franke marka buzdolabına sahip olduğum ve marka nadir bulunduğu için bu markanın Küçükçekmece’de servisi olduğunu bilmiyordum. İnternette görünce çok şaşırdım ve bozulan buzdolabımı yapmaları için hemen aradım. Franke servis Küçükçekmece, tahminimden çok daha iyi hizmet veren bir yer çıktı. Açıkçası bu kadar ilgili olabileceklerini düşünmemiştim bu sebepten beni çok şaşırttılar. Makinemi de hızlı bir şekilde yapmaları beni mutlu etti, ücreti soracak olanlar için birçok yetkili servise nazaran daha bütçe dostu olduğunu ben kendi adıma söyleyebilirim. Umarım buzdolabım bir daha bozulmaz.

 • Okan

  Buzdolabı satın almak istediğim süreçte çevreme danışarak bu konu hakkında öneri istedim. Onlarda Franke markasından bir buzdolabı modelini tavsiye ettiler. Satın almış olduğum bu buzdolabı ilk dönemlerde tam olarak beklentilerime uygun bir performans çiziyordu. Ancak ilerleyen zamanlarda ilk dönemlere nazaran çok daha sesli çalıştığını fark ettim. Sorunun neden oluştuğunu bir türlü çözemediğimiz için soluğu Franke servis Küçükçekmece adresinde aldık. Servis kısa bir inceleme yaptıktan sonra sorunun basit bir durumdan kaynaklı olduğunu çözmüş oldu. Sorunu çözdükten sonra bize buzdolabını ilk günkü veriminde teslim etti. Ayrıca bize buzdolabından daha fazla verim almaya yönelikte ufak tüyolarda bulunmuş oldu. Her açıdan memnun kaldığımız bir süreçti.

 • Zehra

  Buzdolabımız bozulduğunda yeni bir buzdolabı satın almak için arayış içine girmiştik. Bu dönemde çevremiz tarafından sıklıkla tavsiye edilen markalardan biri olan Franke markasında karar kıldık. Özellikle sahip olduğu bütçe dostu modeller tam olarak bizim aradığımız cinstendi. Satın aldığımız Franke marka buzdolabı bir dönem sonra soğutma konusunda yetersiz gelmeye başladı. Bu konu bizim için can sıkıcı hale gelmeden soluğu hemen Franke Servis Küçükçekmece adresinde aldık. Servis küçük bir arızadan kaynaklı olarak bu durumun karşımıza çıktığını belirtti. Sorunun çok hızlı bir şekilde çözümünü sağlayarak bizi bu durumdan kurtarmış oldu. Her açıdan oldukça fazla memnun kaldığımız bir servis süreciydi.

 • Mutlu

  Seneler boyunca sorunsuz bir şekilde kullandığımız Franke marka buzdolabı son zamanlarda eski performansını aratmaya başladı. Cihaz eskisi gibi iyi soğutamıyor ve gıdaların bozulmasına neden oluyor. Sorunun ana nedenini araştırsakta tam olarak bu durumun önüne geçemedik. Buzdolabının yeterince iyi soğutmaması sorunundan kurtulmak için neler yapılabilir tavsiyelerinizi bekliyoruz.

 • Behiye

  Evimde sadece stok gıdaların bulunduğu franke marka buzdolabımdan sabah garip sesler geldiğini fark ettim. Çalışmasında bir sıkıntı yoktu fakat Franke Beşiktaş servisini arayarak durumu izah ettim ve kompresörden gelebileceğini eğer yeni başladıysa ilerleyen saatlerde soğutmasının da performasının düşeceğini söylediler. 1 saat içinde gelip arızayı hallederek tüm gıdalarımın ziyan olmasından beni kurtardılar.

 • Franke Bulaşık Makineleriniz İçin Kaliteli Servis Hizmeti | Güzel Perde

  […] firmasını da unutmamak gerekiyor çünkü bu kalitede onların payı da çok büyük. Özel Franke Servis Küçükçekmece sayesinde ürün çok daha kaliteli bir şekilde hizmet veriyor ve yenisini almama da geek […]

444 78 56