İstanbul

Franke Servis Küçükçekmece

Küçükçekmece bölgesinde Franke marka ürün kullanıcılarının servis sorunları tamamı ile ortadan kaldırılıyor. Platformumuz üzerinden ulaşım sağlayabileceğiniz servis ağlarında Franke Servis Küçükçekmece bölgede servis ağlarının güncel adres ve iletişim bilgilerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Bulaşık makinesi veya buzdolabı gibi her an ihtiyacınız olan Franke marka ürünlerin kullanım sorunlarına karşılık tüm sorunlarınızı servis ağının profesyonel ekipleriyle yalnızca birkaç adımda sonlandırabilirsiniz.

Arızalanan ürün için parça değişimi veya servis bakım hizmeti tüm Franke marka ürünler için ürün kullanıcılarına Franke servis Küçükçekmece bölgesinde sunulmaktadır. Sizler de Franke marka servis ağlarına adresime en yakın nerede ulaşım sağlarım diye düşünüyorsanız platformumuzu ziyaret ederek erişim kolaylığı sağlayabilirsiniz.


FİRMA ADI: Atılım Servis
SERVİS ADRESİ: No:61/A-B Kartaltepe Mahallesi Hayirli Caddesi, 34295 İstanbul
TELEFON NUMARASI : 0 212 425 16 76
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI

4 Yorum

 • Reply
  Ahmet

  Buzdolabım eskisi kadar iyi soğutmuyor ayarlarından derecesini yükselttim ancak sorun devam ediyor ne yapmalıyım?

 • Reply
  Hilal

  Çamaşır makinemin su akıtma sorunu için sizlerden destek istemiştim. Ancak bu kadar kısa zamanda ve yerinde halletmeniz beni hayranlık içerisinde bıraktı doğrusu. Teşekkür ederim.

 • Reply
  İstanbul Franke Buzdolabı Tamir Servisi -Doğan AYDIN'ın Kişisel Blog'u

  […] uzman çalışanları ile ürünlerin sorunlarını kısa sürede çözerek hemen teslim ederler. Franke Servis Küçükçekmece şubesi ile de hizmetinizde. Küçükçekmece’de ikamet edenlere kolaylık sunar nitelikteki bu […]

 • Reply
  İstanbul Küçükçekmece Franke Servis Merkezi | EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

  […] ve aletleri üreten bir firmadır. Firma 1991’den bu yana Türkiye’de de satış yapmaktadır. Franke Servis Küçükçekmece bu konuda profesyonel ustalar ile birlikte Franke ürünlerinin onarımı, tamiri, bakımı […]

Görüşünüzü Paylaşın