İstanbul

Franke Servis Başakşehir

Başakşehir Franke Servisi

SERVİS ADRESİ: Ulubatlı Hasan Caddesi 2
Başakşehir
34494 Başakşehir/İstanbul
TELEFON NUMARASI : 0850 259 72 01
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI

  • Ufuk

    Yıllardır kullandığımız Franke marka bulaşık makinemiz geçtiğimiz aya kadar sorunsuz çalışmaya devam etmekteydi. Performansında herhangi bir sıkıntı görmediğimiz Franke markasının donanımsal parçalarında sorun olduğunu düşündürten sorunumuz geçen hafta başladı. Çünkü eşim bulaşıkları yerleştirdikten sonra kapağı normal bir şekilde kapatmasına rağmen alt tarafından kırıldı ve kapak yerinden çıktı. Bunun üzerine gelen Franke Servis Başakşehir tamir edip sorunu çözse de markaya karşı şu an hala biraz önyargılıyım.

  • Suat

    Bulaşık makinem ile ilgili bir arıza ya da sorun olduğunda hiç tereddüt etmeden Başakşehir’deki Franke servisini tercih ediyorum. Zaman kaybı yaşamadan ve yaşatmadan evime kadar gelip ürünü alıyorlar. Aynı şekilde teslimatı da sorunsuz bir şekilde yerine getiriyorlar.
    Bu alanda gösterdikleri başarı, onları takdir etmem adına yeterli ve hatta tavsiye de edebiliyorum. Bugüne kadar birçok farklı servis firmasından hizmet aldım ancak bu adres gerçekten özel bir yere sahip. Zaten insanların yorumlarını incelerseniz bu gerçek ile sizler de yüz yüze gelecek ve neden firmanın bu kadar popüler olduğunu çok daha net bir şekilde göreceksiniz. Daha fazlası için araştırmalarınızı dijital ortamda yapabilirsiniz.

444 78 56