İstanbul

Franke Servis Tuzla

Franke günümüzün en fazla ön plana çıkan markaları arasında bulunuyor. Özellikle kaliteli ve dayanıklı ürünlere sahip olması markaya olan ilginin daha fazla artmasına neden olmaktadır. Franke marka cihazlarda zaman içinde çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak arızalar görülebilir. Bu tarz dönemlerde arıza onarımına vakit kaybetmeden geçilmesi büyük bir önem taşır. Günlük işlerin aksamadan devam etmesi için yanınızda olacak Franke servis Tuzla her türlü cihaz arızasına garantili sonuçlar sunmaktadır. Buzdolabı ve bulaşık makinesi arızalarında yanınızda olacak bu adres cihazların ilk günkü veriminde kullanılmasına aracı olur.

Franke Servis Tuzla

Bu adrese haftanın yedi günü dilediğiniz her zaman servis talebinde bulunarak karşılaştığınız cihaz arızasına karşı kalıcı çözüm bulabilirsiniz. Franke servis Tuzla aynı zamanda cihazlar için son derece gerekli olan bakım işlemleri içinde yanınızda olacaktır. Bu çalışma sayesinde cihazda ortaya çıkan performans sorunlarının geride kalmasını sağlayabilir, cihazdan ekstra verim alınmasını sağlayabilirsiniz. Franke marka cihazların bakım ve onarım işlemleri için bu adrese servis talebinde bulunmanız yeterli olacaktır.

Tuzla Franke Servisi
Açık Adresi:Şener Sk. 13-9
Evliya Çelebi
34944 Tuzla/İstanbul
Telefon Numarası:0216 620 95 59
Çalışma Saatleri:HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI
 • Aytül

  1 hafta önce Franke marka bulaşık makinemizden yıkanarak çıkan eşyalarımız, hem deterjanı hem de içinde asılı kokumuz olmasına rağmen kötü kokuyorlardı. Daha sonra bir de içinde kirli eşya olmadan koku olacak mı diye tek çalıştırdık fakat gene sonuç değişmedi. Bunun üzerine sorunu kendimiz çözemeyeceğimizi anlayınca Franke Servis Tuzla ile iletişime geçerek durumu aktardık ve aynı gün içerisinde gelen ekip makinenin eskiyen hortumunu değiştirerek problemimizi hallettiler.

 • Betül

  Uzun zamandır kullanmakta olduğumuz bulaşık makinemiz geçen hafta çalıştırdığımızda evde başka elektronik eşya çalışıyor olmamasına rağmen sigortaları attırdı. Önce elektriklerden kaynaklanabileceğini düşünüp elektrikçi çağırdık ve bize elektrik hattında bir problem olmadığını söylediler. Bunun üzerine Franke Servis Tuzla ile iletişime geçerek aramamız üstüne gelip makineden kaynaklanan arızayı giderdiler.

 • Figen

  1 hafta önce Franke marka bulaşık makinemizden yıkanarak çıkan eşyalarımız, hem deterjanı hem de içinde kötü kokmasın diye asılı kokumuz olmasına rağmen kötü kokuyorlardı. Daha sonra bir de içinde kirli eşya olmadan koku olacak mı diye tek çalıştırdık fakat gene sonuç değişmedi. Bunun üzerine sorunu kendimiz çözemeyeceğimizi anlayınca Franke Servis Tuzla ile iletişime geçerek durumu aktardık ve aynı gün içerisinde gelen ekip makinenin eskiyen hortumunu değiştirerek problemimizi hallettiler.

 • Zeynep

  3 yıldır severek kullandığım Franke marka bulaşık makinemin su tahliye kısmının arıza yapmasıyla birlikte hangi teknik servise başvurduysam hepsi birbirinden farklı problem söyleyerek problemimi tamir ettiklerini söylediklerine rağmen çözemediler ve en sonunda başvurduğum Franke Servis Tuzla ekibi gelip makinemin problemini yerinde tamir ederek çözdüler ve bizi bu hayat pahalılığında bulaşık makinesi almaktan kurtardılar .

 • Melike

  Yıllardır kullandığımız Franke marka bulaşık makinemiz bundan önce geçtiğimiz aya kadar sorunsuz çalışmaya devam etmekteydi. Performansında herhangi bir sıkıntı görmediğimiz Franke markasının genellikle beyaz eşyalarının donanımsal parçalarında sorun olduğunu düşündürten sorunumuz geçen hafta başladı. Çünkü eşim bulaşıkları yerleştirdikten sonra kapağı kapatırken alt tarafından kırıldı ve kapak yerinden çıktı. Bunun üzerine gelen Franke Servis Tuzla tamir edip sorunu çözdü.

 • İlayda

  Son zamanlarda Franke marka bulaşık makinemde yıkadığım neredeyse tüm bulaşıklarda üstünde çizik oluşmaya başladı. Başta bu problemin kullandığım deterjan veya tuzdan olabileceğini düşündüm ve birkaç kez kullandığım markayı değiştirdiğimde farklı tuz ve deterjanlarda da problem devam etti. Franke Servis Tuzla ekibini arayıp çağırmamız üzerine ekip profesyonel bir şekilde gün içerisinde neredeyse hemen problemi tespit ederek bu sorunu giderdiler.

 • Hayat

  Yaklaşık olarak 5 senedir Franke marka bulaşık makinesi kullanıcısıyım ve şu zamana kadar da hiç bakımını yaptırmamama rağmen bulaşık makinemi memnuniyetle kullanıyordum. Geçen gün 4 yaşındaki kızım bulaşık makinesi yıkamadayken düğmeleri ile oynayarak makineyi kilitledi ve ne yaptıysam açamadım. Frank Servis Tuzla şubesini aradım ve hemen gelerek mağduriyetimi 10 dakika gibi kısa süre içerisinde giderdiler.

 • Eda

  Ankastre fırın, bu evde en çok kullandığım ürünlerden biri diyebilirim. Sürekli olarak misafirim geliyor ve ben de hamur işi yapmayı seviyorum. Fakat son dönemde fark ettim ki pişirme konusunda bazı sorunlar var. Ateşleme kısmı çalışmıyor ve bunun yanı sıra eşit pişirmiyor. Bunu fark ettiğim an hiç tereddüt etmeden Tuzla’da hizmet veren Franke servis ekiplerini aradım. Zaman kaybetmeden verdiğim adrese kadar geldiler.
  Sorun hakkında tespit yapıldıktan sonra ürünü atölyeye taşıdılar. Yerimden kalkmama bile gerek kalmadı ve ürünü teslim etmeleri de uzun sürmedi. Güvenilir bir firma ve dilediğiniz an sizler de hizmet talep edebilirsiniz.

444 78 56