İstanbul

Franke Servis Avcılar

Franke servis Avcılar bölgede tüm Franke kullanıcıları için kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Avcılar bölgesinde bir veya birden fazla servis ağı ile ev veya iş yerlerinizde kullandığınız buzdolabı, bulaşık makinesi gibi ürünleriniz için servis hizmeti alabilirsiniz. Ürünlerin garantisi olsun olmasın her türlü tamir ve bakım hizmetinin yanı sıra arıza durumunda yedek parça değişimi de yapılabilmektedir.

Kullanım sırasında Franke marka ürününüz için kullanım sorunları yaşamanız durumunda Franke Servis Avcılar bölgesinde servis hizmetini nereden alacağınızı düşündüğünüzde sizler de platformumuzu ziyaret edebilirsiniz. Bölge veya semtlere göre Franke kullanıcılarına büyük kolaylık sağladığımız platformumuzda servis ağının güncel adres ve iletişim bilgilerine erişim sağlayabileceksiniz.


FİRMA ADI: Buran Servis
SERVİS ADRESİ: No:20 Üniversite Mh. Çardak Sk, 34320 Istanbul
TELEFON NUMARASI : 0 212 593 30 90
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI

 • Enes Uludere

  bi fırın aldım düşman başına! tesadüf eseri bu siteye girdim bi telefon numarası buldum aradım arkadaşlar gün içinde gelip camdan dışarıya atmayı düşündüğüm fırınımı tamir ettiler. çok teşekkür ediyorum hizmetleriniz için. ayrıca bu siteyide kutluyorum.

 • Avcılar Franke Servis Merkezi | Maiotik

  […] müşterilerimize hizmet verilmekte, çalışmayan ürünlerin tamirinde yardımcı olunmaktadır. Franke Servis Avcılar başlığı da yine bireylere sunduğumuz hizmet […]

 • 1 Yıl Garantili Franke Servis Hizmeti » Fikiralışverişi

  […] ve dünyada en çok tercih edilen ocak ve fırın marka sıralamasının başında gelmektedir. Franke Servis Avcılar firması olarak yetkili servis değil, özel servis hizmeti vermekteyiz. Evde, ofiste veya iş […]

 • Avcılar Franke Servisi 7/24 Hizmetinizde | FilKafa

  […] servisini yazdığınız zaman o bölgede ki bütün teknik servisleri bulabilirsiniz. Mesela Franke Servis Avcılar yazıp arattığınız zaman, Avcılar ve civarında ki bütün Franke servislerini bulabilirsiniz. […]

 • Begüm N.

  İnternette Franke bulaşık makinesinin arızalanması durumunda servisle fazlasıyla cebelleşebileceğim yazıyordu. Bu yüzden ilk alırken biraz tereddütte kalsam da hem ihtiyaçlarımı karşıladığından hem de ekonomik olmasından dolayı satın aldım. İlk arızamla geçen gün karşılaşmama rağmen Franke Servis Avcılar ekiplerinden aldığım hizmet, internette belirttiği gibi kötü değil hatta fazlasıyla iyiydi.

 • Gizem O.

  Uzun yıllar sonra zorla aldığım bulaşık makinesi için alacağım servis hizmetinin kesinlikle kaliteli, ekonomik ve hızlı olmasını beklerim. Bu konulara dikkat ederek aldığım Franke bulaşık makinesi garanti süresi içerisinde hiç arızalanmadı ama bu süre sonunda arızalandı. Bu konuda Franke Servis Avcılar merkezine başvurdum ve tüm kriterlerim açısından en olumlu hizmeti aldığımı söyleyebilirim.

 • Meliha

  Franke marka bulaşık makinemi eşim geçen sene anneler günü hediyesi olarak almıştı. Henüz 1 yıl geçmesine rağmen bulaşık makinem iyi yıkamıyor ve bulaşıkların üzerinde lekeler bırakıyordu. Misafirlerim geldiğinde hep tedirgin oluyor, makineden bir şey çıkarırken korkuyordum. Franke servis Avcılar’ı aradım ve sorunu çözmek için hemen geldiler.
  Bulaşık makinemi bir defa çalıştırdılar ve leke sebebinin tuz haznesinden kaynaklandığını söylediler. Makinem 1 yıldır kullanıldığından ve garanti kapsamında bulunduğundan dolayı müdahale edemeyeceklerini belirttiler. Franke servis Avcılar beni hemen Franke yetkili servisine yönlendirdi. Yetkili servis de kısa sürede sorunumu çözdü. Franke Servis Avcılar’a yardımlarından ve desteklerinden dolayı minnettarım. Garanti kapsamı sona erdiğinde kendileriyle iletişime geçeceğim.

 • Deniz

  Avcılar’da bozulan Franke marka buzdolabım için günlerdir bir servis bakıyordum ancak neredeyse her servis bu marka buzdolaplarını tamir etmediğini söyledi. Edenler de ücreti çok yüksek tuttular. Tam umudu kesip çok bilinen markalardan birinden buzdolabı alıyordum ki arkadaşım internette Franke servis Avcılar diye bir yerin olduğunu ve buzdolabı tamir ettiğini söyledi. Tabi ki ben de hemen aradım, iyi ki de aramışım. Tamir edilecek bir buzdolabı için dünyanın parasını vermekten kurtuldum. Makinemi güzelce temizlemişler, soğutma sistemlerini de yenilemişler, buzluğu açtığımda alt tarafın ışığı kesiliyordu, bu sorun da çözülmüş. Yani şu an makine ile ilgili hiçbir sorun yok. Çok mutluyum, size de tavsiye edebilirim.

 • Gizem

  Yeni buzdolabı satın almak için tercihimizi bu konuda bir hayli fazla övülen Franke markasından yana kullandık. Her açıdan başarılı ürünlere sahip olan bu marka, buzdolabı konusunda da çevremin övgüsünü alan bir seçenekti. İlk dönemlerde satın almış olduğumuz buzdolabı tam olarak istediğimiz performansı sunuyordu. Ancak ilerleyen dönemlerde nedenini anlayamadığımız bir şekilde eski verimini arattığını gördük. Sorunun neden kaynaklandığını öğrenebilmek için soluğu hemen Franke servis Avcılar adresinde aldık. Servis kısa bir incelemenin sonucunda sorunun neden kaynaklı olduğunu hemen çözdü. Kısa bir onarım sürecinden hemen sonra buzdolabını bize yeniden ilk günkü veriminde teslim etmiş oldu. Her açıdan oldukça iyi bir servis süreciydi.

 • Tülay

  Buzdolabı konusunda tercihimizi bu konuda oldukça iddialı modelleri bünyesinde bulunduran Franke markasından yana kullandık. Bütçe dostu ve kaliteli modeller sunması bizim için oldukça cezbedici olmuştu. Satın aldığımız buzdolabı modeli ilk dönemlerde sorunsuz bir şekilde çalışırken, ilerleyen dönemler içinde soğutma konusunda eskiyi aratan bir hale gelmişti. Bu can sıkan sorundan acil bir şekilde kurtulmak için soluğu hemen Franke Servis Avcılar Gümüşpala adresinde aldık. Servis sorunun hangi durumdan kaynaklı olduğunu çok kısa bir süre içinde çözmüş oldu. Franke servisinin ilgisi ve hızı gerçekten takdire şayan bir yapıdaydı. Sorunu herhangi bir zaman kaybı ortaya çıkmadan çok kısa bir süre içinde çözmüş oldular.

 • Birsen

  Çevremizin tavsiyeleri üzerine buzdolabını Franke markasından satın almaya karar verdik. Satın aldığımız buzdolabı ilk zamanlarda tam aradığımız performansı ortaya çıkarıyordu. İlk dönemlerde sorunsuz bir şekilde çalışan buzdolabı bir müddet sonra soğutmamaya başladı. Buzdolabı neden soğutma yapmıyor sorununu konu hakkındaki araştırmalarımıza rağmen bir türlü çözemedik. Bu konuda tavsiyelerinizi bekliyoruz.

 • Melis

  Franke 620NF XS A++ model buzdolabını kullanıyorum. Son 2 gündür çalışırken çok fazla ses çıkartıyordu. İlk başta normaldir diye düşündüm fakat ilk aldığımda böyle ses çıkarmıyordu diye 2.günün sonunda Franke Avcılar şubesini arayarak durumu bildirdim. Yoğunluktan dolayı en geç ertesi gün geleceklerini söylediler. Söyledikleri vakit geçmesine rağmen hala bekliyorum kendilerini bu konuda problem yaşayan varsa yardımcı olur musunuz?

444 78 56