İstanbul

Franke Servis Avcılar

Franke servis Avcılar bölgede tüm Franke kullanıcıları için kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Avcılar bölgesinde bir veya birden fazla servis ağı ile ev veya iş yerlerinizde kullandığınız buzdolabı, bulaşık makinesi gibi ürünleriniz için servis hizmeti alabilirsiniz. Ürünlerin garantisi olsun olmasın her türlü tamir ve bakım hizmetinin yanı sıra arıza durumunda yedek parça değişimi de yapılabilmektedir.

Kullanım sırasında Franke marka ürününüz için kullanım sorunları yaşamanız durumunda Franke Servis Avcılar bölgesinde servis hizmetini nereden alacağınızı düşündüğünüzde sizler de platformumuzu ziyaret edebilirsiniz. Bölge veya semtlere göre Franke kullanıcılarına büyük kolaylık sağladığımız platformumuzda servis ağının güncel adres ve iletişim bilgilerine erişim sağlayabileceksiniz.


FİRMA ADI: Buran Servis
SERVİS ADRESİ: No:20 Üniversite Mh. Çardak Sk, 34320 Istanbul
TELEFON NUMARASI : 0 212 593 30 90
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI

6 Yorum

 • Reply
  Enes Uludere

  bi fırın aldım düşman başına! tesadüf eseri bu siteye girdim bi telefon numarası buldum aradım arkadaşlar gün içinde gelip camdan dışarıya atmayı düşündüğüm fırınımı tamir ettiler. çok teşekkür ediyorum hizmetleriniz için. ayrıca bu siteyide kutluyorum.

 • Reply
  Avcılar Franke Servis Merkezi | Maiotik

  […] müşterilerimize hizmet verilmekte, çalışmayan ürünlerin tamirinde yardımcı olunmaktadır. Franke Servis Avcılar başlığı da yine bireylere sunduğumuz hizmet […]

 • Reply
  1 Yıl Garantili Franke Servis Hizmeti » Fikiralışverişi

  […] ve dünyada en çok tercih edilen ocak ve fırın marka sıralamasının başında gelmektedir. Franke Servis Avcılar firması olarak yetkili servis değil, özel servis hizmeti vermekteyiz. Evde, ofiste veya iş […]

 • Reply
  Avcılar Franke Servisi 7/24 Hizmetinizde | FilKafa

  […] servisini yazdığınız zaman o bölgede ki bütün teknik servisleri bulabilirsiniz. Mesela Franke Servis Avcılar yazıp arattığınız zaman, Avcılar ve civarında ki bütün Franke servislerini bulabilirsiniz. […]

 • Reply
  Begüm N.

  İnternette Franke bulaşık makinesinin arızalanması durumunda servisle fazlasıyla cebelleşebileceğim yazıyordu. Bu yüzden ilk alırken biraz tereddütte kalsam da hem ihtiyaçlarımı karşıladığından hem de ekonomik olmasından dolayı satın aldım. İlk arızamla geçen gün karşılaşmama rağmen Franke Servis Avcılar ekiplerinden aldığım hizmet, internette belirttiği gibi kötü değil hatta fazlasıyla iyiydi.

 • Reply
  Gizem O.

  Uzun yıllar sonra zorla aldığım bulaşık makinesi için alacağım servis hizmetinin kesinlikle kaliteli, ekonomik ve hızlı olmasını beklerim. Bu konulara dikkat ederek aldığım Franke bulaşık makinesi garanti süresi içerisinde hiç arızalanmadı ama bu süre sonunda arızalandı. Bu konuda Franke Servis Avcılar merkezine başvurdum ve tüm kriterlerim açısından en olumlu hizmeti aldığımı söyleyebilirim.

Görüşünüzü Paylaşın

Servis Çağır