İstanbul

Franke Servis Kadıköy

Türkiye’de özellikle ankastre cihazlar pazarında Franke kendine çok önemli bir yer edinmiş durumda. Yeni yapılan evlerde çoğunlukla Franke markasının tercih edildiğini görmekteyiz. Kadıköy’de Franke marka buzdolabı veya bulaşık makinesine sahip olan kullanıcılar aşağıdaki bilgiler sayesinde kendilerine en yakın Franke yetkili servisine ulaşabilir ve servis hizmeti alabilirler. Eğer Franke müşteri hizmetlerine, Franke beyaz eşya fiyatlarına – satış kataloğuna ya da satış noktalarına ulaşmak isterseniz bunlar için Franke’nin resmi internet sitesini ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Franke Servis Kadıköy

Franke Servis Kadıköy

FİRMA ADI:Ar-Ge Teknik
SERVİS ADRESİ:No:28/1 Atatürk Cad Taşliyol Sk Karakuş Apt, 34734 İstanbul
TELEFON NUMARASI :0 216 350 64 64
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI
 • Seda

  Elektrikten her zaman hayatım boyunca korkmuşumdur. Çamaşır makinemde hafif bir elektrik kaçağı var önleyebilir misiniz?

 • Canberk Kurtulgan

  Servise gelen personel , işini bilen , eğitimli ve donanımlıydı.Sorduğum soruları eksiksiz olarak yanıtlayarak buzdolabımın tamirini tamamladılar.

 • ebru güneş

  Erenköy de ikamet ediyorum bulaşık makinemiz su akıtıyor akşam 7 den sonra servis gönderebilirmisiniz ?

  • admin

   Servis kaydınızı oluştururken saat aralığını belirtirseniz arkadaşlar belirttiğiniz saat aralığında adresinizde olacaktır.

 • Kadıköy Franke Servisiyle Tanışmanın Tam Zamanı! | Neo Piksel

  […] ile ilgili herhangi bir sıkıntısı olduğunda buy sıkıntı kolaylık ile çözülmektedir. Franke Servis Kadıköy şubemiz sizlerin en iyi hizmeti alabilmesi için çabalamaktadır. Bu şubemize cihazlarınızı […]

 • Buket Ç.

  Henüz 7 ay kadar önce Franke marka bulaşık makinesi satın aldık. Bardaklar lekeli çıkıyor. Çatallar ve bıçaklarda da kararma oluştu. İlk aylarda deterjan kapağı açılmıyordu. Franke Servis Kadıköy tarafından bu sorun çözüldü. Ancak şimdi de yıkamasında sorun var. Acaba kullandığımız deterjan mı yapıyor? Ya da ayarlarında mı sorun var? Yeniden servis çağırsak düzelir mi, yoksa çağırmadan bizim yapabileceğimiz bir şey var mı?

 • Serdar O.

  Beyaz eşya servisi konusunda daha önce hiç görmediğim, duymadığım kalitede özel bir beyaz eşya servisini geçtiğimiz gün Franke Servis Kadıköy merkezi sayesinde deneyim edindim. En az 3 farklı servis merkezine başvurdum ya ileri bir tarihe randevu verdiler ya da gelip sorunu çözemediler. Ama Franke beyaz eşya ürünleri ile ilgili olarak çağırdığım özel beyaz eşya servisi merkezi aynı gün geldiler, daha önce çözülemeyen sorunu hemen çözdüler, üstelik çok ekonomik fiyata.

 • Merve

  Buzdolabını sabah açtığımda soğutmadığını gördüm. Birçok yiyecek ve içecek bulunduğundan dolayı bozulmamaları için acil olarak Franke Servis Kadıköy ile iletişime geçtim. Aynı gün içerisinde evime yetkili servis elemanlarını gönderdiler. Kısa bir kontrolün ardından arızayı tespit ederek tamir işlemlerine evimde başladılar. Bir süre sonra başarılı bir şekilde tamirini gerçekleştirerek, eskisi gibi çalışmasını sağladılar.

 • Ebru

  Uzun yıllardır Franke marka beyaz eşya kullanan bir çift olarak bu yıl bizi oldukça yıpratan bir olay ile karşılaştık. Franke marka olan buzdolabımızın aniden hata vermesi ve motorunun durması bize çok masraflı olacağı düşüncesini getirdi . Fakat iş yerinden arkadaşlarımızın tavsiyesi üzerine Kadıkyö Franke Servis ile iletişime geçtik. Burada çalışan arkadaşlar o kadar iyi niyetliler ki anlatmaya kelimeler yetmez. Üstelik ustalıklarına pes doğrusu. Yarım saat içerisinde sorunu buldular ve çok düşük maliyetlere parça değişimine gerek kalmadan tamir edebileceklerini söylediler. Böylece bizi yeni parça alma maliyetinden kurtardılar. Para göz insanlar kesinlikle değiller ve bu gerçekten insan gibi muamele gördüğümüzü hissettiriyor.

 • Songül

  Uzun zamandır Franke marka bir bulaşık makinesi kullanıyoruz. Hatta makinemizin garantisi de dolmuştu. Sorunsuz çalışan makinemiz geçtiğimiz günlerde köpük akıtmaya başladı. Hemen Franke Servis Kadıköy’ü aradık. Kısa bir süre içinde de bize teknik servis yönlendirmesi gerçekleştirdiler. Köpük akıtan ve her yeri su içinde bırakan makinemizin garantisi dolduğu için müdahale edebileceklerini söylediler.
  Franke Servis Kadıköy makinemizin içini açtıktan sonra kısa bir süre içinde arızanın sebebini buldu. Makinemizi götürdüler ve çok kısa bir süre içinde onarıp yeniden getirdiler. Bu kadar hızlı tamir edeceklerine inanamıyorduk. Çok hızlı ve kaliteli işçilikleri için kendilerini tebrik ediyor, hemen makinemizi teslim ettikleri için de teşekkür ediyoruz.

 • Sadullah

  Franke servis Kadıköy, ben yazlıktayken eşimle iş birliği halinde olup buzdolabımı tamir ettiğiniz ve dolaptaki malzemelerimi bozulmadan kurtardığınız için size çok teşekkür ederim, yoksa eşimin benden çekeceği vardı. Yazlıktan eve dönünce buzluktaki malzemelerin yerlerinin değiştiğini fark ettim, ayrıca dolabın içi temizlenmişti ve daha soğuk hissi veriyordu. Hemen eşime durumu sordum ve ben yokken makinenin bozulduğunu öğrendim. O da vakit kaybetmeden Franke servisini arayarak buzdolabını tamire yollamış. Tamirin ne kadar sürdüğünü bilmiyorum ancak şu anda ben makinemden aldığım verimden oldukça memnunum, eskisine kıyasla çok daha iyi soğutuyor ve malzemelerim de eskisine göre daha uzun süre taze kalıyor. Emeklerinize teşekkürler.

 • Sedef

  Buzdolabı satın almak için tercihimizi bu konuda çok başarılı modellere sahip olduğu söylenen Franke markasında kullandık. Marka özellikle hem bütçe dostu hem de kaliteli modellere sahipti. Satın almış olduğumuz buzdolabı belli bir süre geçtikten sonra buzlanmalara neden oluyordu. Sorunun neden kaynaklı olarak karşımıza çıktığını bir türlü anlayamadık. Bizde daha fazla zaman kaybetmeden soluğu hemen Franke servis Kadıköy adresinde almayı tercih ettik. Servis kısa bir incelemenin sonucunda sorunun neden kaynaklı karşımıza çıktığını tespit ettik. Sorunu çözerek bize buzdolabı kullanımı hakkında küçük tavsiyelerde bulundu. Her açıdan servis oldukça ilgili ve hızlıydı. Oldukça memnun kaldığımız bir servis süreci bu şekilde noktalanmış oldu.

 • Tülay

  Satın almış olduğumuz Franke marka fırının eskiye nazaran performansı düşmüş durumdaydı. Bu sorundan acil bir şekilde kurtulmak ve fırını yeniden sorunsuzca kullanabilmek için soluğu hemen bu konunun uzmanı olan Franke Servis Kadıköy Bostancı adresinde almayı tercih ettik. Servis yapmış olduğu kısa incelemenin hemen sonrasında performans sorununu çözerek cihazı bize teslim etti. Servisin ilgili ekibi ve tecrübesiyle oluşan bu arıza durumu çok kısa bir süre içinde giderilmiş oldu. Servis ekibi ayrıca fırından verim almanın yollarını da bize uzun uzun anlattı. Her açıdan oldukça verimli bir servis süreci Franke Servis Kadıköy Bostancı profesyonelliği sayesinde bu şekilde tamamlanmış oldu.

 • Franke Cihazlarınız Kadıköy'de Bize Emanet |

  […] beraber servisi aratırsanız, size en yakın servisleri gösterecektir. Örneğin Google’a Franke Servis Kadıköy yazıp aratmanız yeterli olacaktır. O bölgede bulunan Franke servislerinin tamamı liste olarak […]

 • Aynur

  Oldukça kaliteli ürünlere sahip olduğundan dolayı buzdolabı konusundaki tercihimiz Franke markasından yana oldu. İlk dönemlerde oldukça iyi bir performansa sahip olan bu cihaz son zamanlarda eskiye nazaran daha gürültülü şekilde çalışmaya başladı. Konunun tam olarak neden kaynaklandığını araştırsakta sorunu bir türlü çözmedik. Buzdolabının soğutmaması hakkında neler yapılabilir önerilerinizi bekliyoruz.

 • Alya

  Evimde kullandığım FFSDF307 NFXS A++ model Franke marka buzdolabımın eskiye göre daha az performans gösterdiğini fark ediyordum fakat 1 haftadır önceki gün yapılan yemeklerin ertesi akşam bozulduğunu fark edince soğutma probleminin önemini anladım ve Franke Kadıköy servisini arayıp durumu belirttim. Yakın da olmam sebebiyle 2 saat içinde gelip kabloların elektriği iletmesinin zayıf olmasından ötürü kablolarımı yenileyerek bu problemimi çözdüler.

 • Filiz

  Franke marka bulaşık makinemde yıkadığım neredeyse tüm bulaşıklarda son zamanlarda üstlerinde çizik oluşuyor. Başta bu problemin kullandığım deterjan veya tuzdan olabileceğini düşünerek birkaç kez kullandığım markayı değiştirdim fakat farklı tuz ve deterjanlarda da problem devam etti. Franke Servis Kadıköy arayıp çağırmamız üzerine ekip profesyonel bir şekilde gün içerisinde neredeyse hemen problemi tespit ederek bu sorunu giderdiler.

 • Burçin

  Son model aldığım çamaşır makinesi göründüğü kadar kaliteli çıkmadı ve daha ikinci kez çamaşır yıkamamda tuhaf bir ses gelmeye başladı. Bu sesin geldiği adresi bulmak için Franke servis Kadıköy ile iletişime geçmiş bulundum. İlkten çok tereddüt etmiştim. Ancak tereddütümü ve endişelerimi yıkarak çamaşır makinemi hızlıca tamir ettiler.

 • Asena

  Kadıköy’de ikamet etmekteyim. Kalabalık bir ailem olduğu için çamaşır makinemiz sık sık çalışıyor. Çamaşır makinemizin ömrü artık doldu sandım çünkü çamaşırlarımızı yıkarken tuhaf tuhaf hırıltılar gelmeye başlamıştı. Franke servis Kadıköy bayisi sağolsun bizleri bu konuda hem detaylı şekilde bilgilendirdi hem de sorunumuzu gidererek bizi maddi bir külfetten kurtarmış oldu.

 • Meltem

  Franke çok bilinen bir marka değil fakat ürünleri çok güzel. Aynı zamanda kullanışlı malzemelerden üretilmiş. Bu zamana kadar bir sorun yaşamadım. Yorumları okuduğum kadarı ile Franke servis Kadıköy servisi hem hız hem de güvenilirlik açısından çok tercih ediliyor. Bir sorun yaşarsam kesinlikle arayacağım ilk yer orası olacaktır.

 • Deniz

  Yıllardır kullandığımız Franke marka bulaşık makinemiz geçtiğimiz aya kadar sorunsuz çalışmaya devam ettiği ve performansında herhangi bir sıkıntı görmediğimiz için çok memnunduk. Garantisi de bittiği için gözümüz gibi baktığımız Franke marka bulaşık makinesinin donanımsal parçalarında bir problem olduğunu düşündüğümüz sorunumuz geçen hafta patlak verdi. Bulaşıkları yerleştirdikten sonra kapağı normal bir şekilde kapatmama rağmen alt tarafından çatlayarak kırıldı ve kapak yerinden çıktı. Bunun üzerine gelen Franke Servis Kadıköy ekibi makinemizi tamir edip sorunu çözdü.

 • Birsen

  Franke marka bulaşık makinelerinizin bakım hizmetleri için hangi firmayı tercih ediyorsunuz? Kadıköyde faaliyetlerine devam eden Franke Servisi benim favorilerimden biri ve bu sektördeki lider firma olduğunu da belirtmek isterim.
  Kurum içi eğitim desteği ile birlikte gelişimlerini sürdüren ve müşteri memnuniyetinin ne demek olduğunu çok iyi bilen bu kadrodan sizler de yardım alabilirsiniz. İşini kaliteli ve severek yapan bu ekipten alacağınız hizmet ile birlikte ürünlerinizdeki olumlu değişimi de uzun vadede fark ediyor olacaksınız. Kaliteye verilen paraya acımıyorum ve bu firmanın da aldığı paranın karşılığını en iyi şekilde verdiğini düşünüyorum. Dilerseniz sizler de randevu taleplerinizi hemen şimdi iletebilirsiniz.

 • Başak

  3 yıldır severek kullandığım Franke marka bulaşık makinem garantisinin bittiğini tahmin etmiş olacak su tahliye kısmının arıza yapmasıyla birlikte hangi teknik servisi çağırdıysam hepsi birbirinden farklı problem söylediler ve yedek parçayı da bulamadılar. Birkaç servis de problemimi tamir ettiklerini söylediklerine rağmen çözemediler. En sonunda başvurduğum Franke Servis Kadıköy ekibi yetkilileri gelip makinemin problemini yerinde tamir ederek çözerek bu dertten sonunda kurtardılar.

 • Nilay

  Evlendiğim zaman tüm beyaz eşyalarımı Franke markasından tercih etmiştik. Gerçekten kaliteli ürünler üreten bir firma. Fakat son zamanlarda bulaşık makinem attığım bulaşıkları hiç yıkamıyor. Yani yıkıyor ama fazlasıyla kirli bir şekilde yıkıyor. Teknik servis ararken Franke Servis Kadıköy sayfasıyla karşılaşıp çağırmadan önce bir de buradan sormak istedim. Siz ce 10 yıllık bir bulaşık makinesi neden böyle yapar?

 • Melike

  Franke marka bulaşık makinem su almadığı için servis ekiplerine verdim. Kadıköy’de faaliyetlerine devam eden Franke servis ekipleri makinemi evimden aldılar ve incelemelerini de atölyede yaptılar. Diğer firmalar gibi günlerce bekletmediler. Bana soracak olursanız en önemlisi budur. Çünkü birçok servis firması haftalarca bekleterek sorunu çözemediklerini söylüyorlar.
  Bulaşık makinemin sorunu tesit edildi ve bana anlık bilgi verildi. Onayımla birlikte sorun çözüldü ve ürünümü yeniden evime getirdiler. Şu ana kadar yeni bir sorun yaşamadım ve yaşayacağımı da düşünmüyorum. İşini iyi yapan bu ekibi sizlere de tavsiye edebilirim ve fiyatlar konusunda da endişe etmenize gerek yok diyebilirim.

 • Kadıköy Franke Teknik Servis Merkezi

  […] Kadıköy Franke Servisi – 444 78 56 […]

444 78 56