İstanbul

Franke Servis Kadıköy

Türkiye’de özellikle ankastre cihazlar pazarında Franke kendine çok önemli bir yer edinmiş durumda. Yeni yapılan evlerde çoğunlukla Franke markasının tercih edildiğini görmekteyiz. Kadıköy’de Franke marka buzdolabı veya bulaşık makinesine sahip olan kullanıcılar aşağıdaki bilgiler sayesinde kendilerine en yakın Franke yetkili servisine ulaşabilir ve servis hizmeti alabilirler. Eğer Franke müşteri hizmetlerine, Franke beyaz eşya fiyatlarına – satış kataloğuna ya da satış noktalarına ulaşmak isterseniz bunlar için Franke’nin resmi internet sitesini ziyaret etmenizi öneriyoruz.


Franke Servis Kadıköy

FİRMA ADI: Ar-Ge Teknik
SERVİS ADRESİ: No:28/1 Atatürk Cad Taşliyol Sk Karakuş Apt, 34734 İstanbul
TELEFON NUMARASI : 0 216 350 64 64
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI

7 Yorum

 • Reply
  Seda

  Elektrikten her zaman hayatım boyunca korkmuşumdur. Çamaşır makinemde hafif bir elektrik kaçağı var önleyebilir misiniz?

 • Reply
  Canberk Kurtulgan

  Servise gelen personel , işini bilen , eğitimli ve donanımlıydı.Sorduğum soruları eksiksiz olarak yanıtlayarak buzdolabımın tamirini tamamladılar.

 • Reply
  ebru güneş

  Erenköy de ikamet ediyorum bulaşık makinemiz su akıtıyor akşam 7 den sonra servis gönderebilirmisiniz ?

  • Reply
   admin

   Servis kaydınızı oluştururken saat aralığını belirtirseniz arkadaşlar belirttiğiniz saat aralığında adresinizde olacaktır.

 • Reply
  Kadıköy Franke Servisiyle Tanışmanın Tam Zamanı! | Neo Piksel

  […] ile ilgili herhangi bir sıkıntısı olduğunda buy sıkıntı kolaylık ile çözülmektedir. Franke Servis Kadıköy şubemiz sizlerin en iyi hizmeti alabilmesi için çabalamaktadır. Bu şubemize cihazlarınızı […]

 • Reply
  Buket Ç.

  Henüz 7 ay kadar önce Franke marka bulaşık makinesi satın aldık. Bardaklar lekeli çıkıyor. Çatallar ve bıçaklarda da kararma oluştu. İlk aylarda deterjan kapağı açılmıyordu. Franke Servis Kadıköy tarafından bu sorun çözüldü. Ancak şimdi de yıkamasında sorun var. Acaba kullandığımız deterjan mı yapıyor? Ya da ayarlarında mı sorun var? Yeniden servis çağırsak düzelir mi, yoksa çağırmadan bizim yapabileceğimiz bir şey var mı?

 • Reply
  Serdar O.

  Beyaz eşya servisi konusunda daha önce hiç görmediğim, duymadığım kalitede özel bir beyaz eşya servisini geçtiğimiz gün Franke Servis Kadıköy merkezi sayesinde deneyim edindim. En az 3 farklı servis merkezine başvurdum ya ileri bir tarihe randevu verdiler ya da gelip sorunu çözemediler. Ama Franke beyaz eşya ürünleri ile ilgili olarak çağırdığım özel beyaz eşya servisi merkezi aynı gün geldiler, daha önce çözülemeyen sorunu hemen çözdüler, üstelik çok ekonomik fiyata.

Görüşünüzü Paylaşın