İstanbul

Franke Servis Maltepe

Franke marka buzdolabı, ankastre fırın ve bulaşık makinesi arızalarında yanınızda olacak Franke Servis Maltepe her türlü arızaya karşı garantili çözümler sağlamaktadır. Evin en fazla kullanılan elektronik cihazları olan buzdolabı ve bulaşık makinelerinde görülen arızaların günlük işlerin aksamasına neden olabilmektedir. Düzenin eskisi gibi devam etmesi için arızanın çözümü için teknik servise danışmak büyük bir önem taşır. Franke Servis Maltepe büyük küçük her türlü bulaşık makinesi ve buzdolabı arızası için yanınızdadır. Servisten teknik destek almak ve sorunun kalıcı olarak çözümünü sağlamak için servis talebi oluşturmak yeterlidir. Bunun için günün her saati dilediğiniz her zaman servisin müşteri hizmetlerini arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Franke Servis Maltepe

Servis sürecini incelikle planlayan ekip cihazınızın evinizden teslim alınmasını sağlayarak, onarım süreci sona erdiğinde evinize kadar teslim edilmesine neden olacaktır. Öte yandan elektronik cihazlar için gerekli olan bakım işlemleri de Franke Servis Maltepe sayesinde gerçekleştirilmektedir. Cihazların bakımını a’dan z’ye gerçekleştiren Franke Servis Maltepe ekibi cihazın ilk günkü verimine geri dönmesine aracı olacaktır.

Maltepe Franke Servisi
Açık Adresi:Sevgi Çiçeği Sk. 13-5
Altıntepe
34840 Maltepe/İstanbul
Telefon Numarası:0216 622 65 06
Çalışma Saatleri:HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI
 • Demre

  Franke marka bulaşık makinemizin geçen haftalarda eşyaları içerisine yerleştirdiğim sepeti bir yere çarpıp kırıldı ve en son durulama yapmadan bulaşık makinesinin programının bittiğini görünce bu arızayı Franke Servis Maltepe’yi arayarak bildirdim. Gelen ekip önce kullanıcı kaynaklı olduğunu söyledi fakat ertesi gün getirdikleri yedek parçayı taktıktan sonra da devam edince başka ekip gönderdiler. Hala problemi çözemediler, bu problemi yaşayan varsa nasıl geçeceğini paylaşabilir mi?

 • Ezgi

  Franke marka bulaşık makinemizin geçen haftalarda çatal kaşık koyduğum sepet kısmı paslanmaya başladı ve en son durulama yapmadan bulaşık makinesinin programı bitti ve bulaşıklar yıkanmadan makineden çıktı. Bu arızayı Franke Servis Maltepe şubesini arayarak bildirdim. Gelen ekip önce yedek parça kaynaklı olduğunu söyledi fakat ertesi gün getirdikleri yedek parçayı taktıktan sonra da devam edince başka ekip gönderdiler. Hala problemi çözemediler bu sebeple bu servisi asla önermiyorum.

 • Suna

  Franke marksına ait bulaşık makinemizin geçen hafta eşyaları içerisine yerleştirdiğim sepeti hızlıca çekmem sonucu bir yere çarpıp kırıldı ve en son durulama yapmadan bulaşık makinesinin programının bittiğini görünce bu arızayı Franke Servis Maltepe yetkililerini arayarak durumu bildirdim. Gelen ekip önce kullanıcı kaynaklı olduğunu söyledi fakat ertesi gün getirdikleri yedek parçayı taktıktan sonra da devam edince başka ekip gönderdiler. Daha sonra geç de olsa başka ekip sayesinde problem çözüldü.

 • Neval

  Çamaşır makinemdem gerçek anlamda çok memnundum. Ancak son zamanlarda çamaşırların yapısında bozulmalar meydana gelmeye başladı. Çamaşırların üzerlerinde bir pamuklanma olduğunu fark ettim. Bunun nasıl çözüleceğini düşünürken bana tabi ki Franke servis Maltepe elemanları yardımcı oldular. Hemen profesyonel şekilde yardımcı oldular ve temiz çalışmaları gerçekten çok hoşuma gitti.

 • Ece

  Tam olarak gerçek bayisinden aldığımız buzdolabımız son derece lüks görüntüye sahip olan bir dolaptır. Aynı zamanda buzluk kısmı da alt taraftadır. Ancak buzluk kısmı aldığımızda çok iyi çalışırken şimdilerde çalışmıyor. Franke servis Maltepe bayisi bu duruma el atarak bizi büyük bir mağduriyetten ve gerçekten pahalı olan tamir işleminden kurtardı.

 • Melisa

  Uzun zamandır kullanmakta olduğumuz Franke marka bulaşık makinemiz geçen hafta çalıştırdığımızda başka elektronik eşya takılı olmamasına rağmen elektrik tesisatındaki bir arızadan ötürü sigortaları attırdı. Önce elektriklerden kaynaklanabileceğini düşünüp elektrikçi çağırdık ve bize elektrik hattında bir problem olmadığını söylediler. Bunun üzerine Franke Servis Maltepe şubesi iletişime geçtik ve hemen gelip makineden kaynaklanan arızayı giderdiler.

 • Firdevs

  İlk defa kullandığım bir marka ve çok memnun kaldım. Dün akşam fırınımın düğmesini kırdım. Değiştirilmesi için mahallemde bulunan Franke servis Maltepe şubesini aradım. Gelip alabileceğimi söylediler. Uygun fiyata gidip aldım şu an taktım kullanıyorum. Sorunsuz olarak hizmet vermeleri hoşuma gitti. Yani bulamadık, ücret ödemeniz gerek gibi şeyler ile karşılaşmadım. Parça garantisi varmış meğerse.

 • Ümmühan

  Makine çalışır halde fakat saatler sonra bile program ilerlemiyor ve yıkama yapılmıyor. Franke marka bulaşık makinesini bu sorun nedeniyle Maltepedeki Franke servis ekibine teslim ettim. Program aygıtına bağlı sorun oluştuğunu ve bunun kısa süre içerisinde çözüleceğini dile getirdiler. Gerçekten söyledikleri gibi de oldu ve makinemi sorunsuz bir şekilde teslim aldım.
  Franke marka ürünleriniz için sizler de bu firmayı tercih edebilir ve ürünlerinizi gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz. Kaliteli bir işçilikten söz etmek mümkün ve bu sektördeki en başarılı kadroya sahip olduklarını düşünüyorum. Üstelik öyle yüksek rakamlar da ödemiyorsunuz ve bu konuda da gayet ekonomik bir süreç karşınıza çıkacaktır.

 • Esra

  Yaklaşık olarak 5 seneden beri kullanmakta olduğum Franke marka bulaşık makinem sürekli başka bir problemden ötürü arıza veriyor. Bütün tamirlerini garanti kapsamında yaptırsak bile sürekli problem çıkarması artık sinir bozucu olmaya başlamıştı. Fakat şimdi garantisi bitti. Son olarak yine bir arıza yaşandı ve filtrenin değişmesi gerekti. Bu sefer bir değişiklik yaparak Franke Servis Maltepe şubesine yaptırdık. Kaliteli hizmet için kendilerine teşekkür ederiz.

 • Ayşegül

  Franke marka ankastre fırınımın eskiye kıyasla daha zayıf ısıttığını fark ettim. Bu elbette büyük bir sorun çünkü doğru dürüst pişirme yapamıyordum ve yemeklerin alt ve üst kısmı da yine eşit pişmiyordu. Bu sorunu çözmeleri için Maltepe’de hizmet veren ve faaliyetlerine uzunca bir süredir devam eden Franke servis ekiplerini aradım. Pandemi döneminde de hizmet veriyor olmaları artı bir detay.
  Üstelik atölyeye gitmek zorunda da değilsiniz. Adresinize kadar geliyor ve fırını teslim alıyorlar. Sorunu da en hızlı şekilde çözdüler. Zaman kaybı yaşamadım ve beklemek zorunda kalmadım. İhtiyaç duyduğunuz takdirde sizler de tereddüt etmeden aramalarınızı yapabilir ve bu ekipten hizmet alabilirsiniz.

444 78 56