İstanbul

Franke Servis Sarıyer

Franke marka buzdolabı ve bulaşık makinelerinde zaman içinde çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar ortaya çıkabilmektedir. Gün içinde sıklıkla kullanılan cihazlarda görülen arızalar günlük işlerin aksamasına zemin hazırlayabilir. Bu nedenle ev halkı tarafından cihaz arızalarına acil olarak çözüm aranması yerinde olacaktır. Bulaşık makinesi ve buzdolabı arızalarında yanınızda olacak Franke Servis Sarıyer arızalara karşı garantili çözüm sağlamaktadır. Servisten teknik destek almak için tek yapmanız gereken şey ise dilediğiniz her an müşteri hizmetleri üzerinden servis talebi oluşturmaktır.

Franke Servis Sarıyer

Bu adımdan sonra bulunduğunuz konuma en yakın yerde bulunan servis ekibi adresinize kadar gönderilerek arızalı cihazın adresinizden teslim alınmasını sağlar. Cihaz onarım süreci tamamlandığında ise servis ekibi aracılığıyla aynı özenle cihazınız adresinize kadar teslim edilmiş olacaktır. Bu bakımdan her türlü zorluğu bitiren bu adres elektronik cihazlarda karşılaştığınız sorunlara vakit kaybetmeden çözüm bulmanızı sağlar. Franke servis Sarıyer adresi aynı zamanda bulaşık makinesi ve buzdolabı bakım işlemleri içinde hızlı çözümler sağlayan bir seçenek halindedir.

Sarıyer Franke Servisi
Açık Adresi:Kızılelma Sk. 8-16
Maden
34450 Sarıyer/İstanbul
Telefon Numarası:0850 259 98 27
Çalışma Saatleri:HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI
 • Selcan

  Geçen hafta evimde mevlüt okuttuğum için kalabalık bir misafir grubunu ağırlamamın ardından çok fazla bulaşık çıktı ve Franke marka bulaşık makinemi arka arkaya birkaç kezçalıştırmak zorunda kaldım. En son yıkamada deterjan gözüne deterjan koyduğumda kapağı arıza yaptı. Bulaşık makinesinin bozulması işlerimi aksatacağı için hemen Franke Servis Sarıyer servisi geldi ve problemi hemen çözerek mağduriyetimizi giderdiler.

 • Atiye

  Evimde neredeyse tüm beyaz eşyalarımda Franke markasınınkileri kullanıyorum. Franke marka bulaşık makinemin garanti süresi bundan 3 ay önce bitti ve geçen ay bulaşık makinemin pompasının bozulduğunu düşündürten bir arıza yaşadım. Nette biraz araştırdığımda bu sorunun Franke marka bulaşık makinelerinde genellikle görüldüğü ve kolay kolay çözülemediği yazıyordu. Franke Servis Sarıyer şubesini arayıp problemimi anlattığımda aynı günün akşamına gelen ekip makinemin problemini çözdüler.

 • Emine

  2 yıldır kullanmakta olduğum Franke marka bulaşık makinem geçen gün elektrik tesisatından arıza veriyordu. Elektrikçi çağırıp evimin elektriğini kontrol ettirmeme rağmen makinenin kendi tesisatı ile alakalı bir şey olabileceğini söyleyince Franke Servis Sarıyer şubesinden geldiklerinde makinenin birden fazla parça problemleri olduğunu söyledi. Fakat emin olamadım içinizde Franke marka bulaşık makinesinde aynı problemi yaşayan var mı?

 • Ayşe

  Kurumsal bir işyerinin yemekhanesinde yemekhane görevlisiyim. Geçen hafta yemekhanede kullandığımız Franke marka bulaşık makinesi durulama esnasında su almayarak bulaşıkları yıkamamaya ve hatta kirli çıkartmaya başladı. Yakınımızdaki servislerin internetten telefon numarasını bulmak istediğimizde ise Franke Servis Sarıyer ekibine ulaştık. Telefonda görüştüğümüz teknik ekip 2 saat içinde öğle yemeğinden önce gelip problemimizi çözdü ve bizi öğle saatinde mağdur etmediler.

 • Gözde

  Franke marka bulaşık makinemden ve aldığım servis hizmetinden bahsetmek adına buradayım. Ben de birçoklarınız gibi özel servis sektörüne ve yine bu sektörde hizmet veren firmalara karşı ön yargılıydım. Fakat Sarıyer’de hizmet veren Franke servisi ile tanıştığımda işler biraz olsun değişti.
  Artık bu ön yargılardan kurtulmuş durumdayım ve nihayet işini severek yapan bir ekip ile tanıştım. Fiyatlar gayet uygun ve yapılan işin kalitesi de ortada. Daha önce böyle bir hizmet almamıştım ve gerçekten soru işaretlerimi de yok ettiler. Sizler de servis taleplerinizi iletebilir ve bulaşık makineleriniz için bu firmayı devreye sokabilirsiniz. Pişman olmayacağınızın garantisini net bir şekilde verebilirim.

 • Semiha

  Uzun zamandır kullanmakta olduğumuz bulaşık makinemiz geçen hafta çalıştırdığımızda başka elektronik eşya da prize takılı olmamasına rağmen sigortaları attırdı. Önce elektriklerden kaynaklanabileceğini düşünüp elektrikçi çağırdık ve bize elektrik hattında bir problem olmadığını söylediler. Bunun üzerine Franke Servis Sarıyer ekibi aramamıza hemen dönerek gelip makineden kaynaklanan arızayı giderdiler.

 • Gamze

  Franke mutfak serisini komple kullanıyorum çok memnun kaldım. Kısa süre önce davlumbazımın ışık kısmında temassızlık vardı. Bana en yakın şubelerinden biri olan Franke servis Sarıyer i aradım ve randevu aldım. Gelip kısa süre içerisinde ışığı değiştirip temassızlığı giderdiler. Çok memnun kaldım. Verilen hizmet ve ödenen bedel birbirinin karşılığıydı.

 • Özgül

  Kullanmakta olduğum Franke marka bulaşık makinemi uzun zaman önce aldığım için bir önceki arızasında da yedek parçasını bulmakta çok zorlandım. Geçen gün bulaşık makinemin koku yapmaya başlamasından sonra internette biraz bakındığımda parça değişimi gerektiğini gördüm ve yakınımda bulunan Franke Servis Sarıyer şubesi ile iletişime geçtim. Oldukça ilgili olan ekip kısa süre içerisinde parça temini yaptıktan sonra değişim yaparak sorunumu kökten çözdü.

 • Gülçe

  Franke markasının birçok farkı ürününü uzunca bir süredir kullanıyorum ve bugüne kadar herhangi bir sorun yaşamadığımı da belirtmek isterim. Sadece ankastre fırınım biraz canımı sıktı ancak o da neyse ki çözüldü. Ocak kısmı yeteri kadar ateşlemiyordu ve bu sorunu Sarıyer’de faaliyetlerine devam eden servis ekiplerine ilettiğimde kısa süre içerisinde çözümledik.
  Firmadan çok memnun kaldım ve bana soracak olursanız Franke markasına da bu yakışırdı. Ayrıca yorumlara bakarsanız müşterilerin ne kadar memnun olduklarını sizler de göreceksiniz. Ateşleme şu an sorunsuz bir şekilde yapılıyor ve eminim uzunca bir süre başım ağrımayacak. Bu ekibi ve firmayı sizlere de tavsiye etmek isterim.

444 78 56