İstanbul

Franke Servis Pendik

Franke marka ürünler arasında buzdolabı ve bulaşık makinesi modelleri de bulunmaktadır. Beyaz eşya ürünleri arasında Franke marka ürününüzü kullanırken herhangi bir arıza veya kullanım problemleri durumunda servis hizmeti almak tüm sorunlarınızı geride bırakabilir. Pendik ve çevresinde Franke kullanıcılarının servis hizmetini nereden alırım sorusuna en doğru yanıt platformumuzda olacak.

Sizler de bulaşık makinesi, buzdolabı veya diğer Franke marka ürünleriniz için bağlantı adresimizi ziyaret ederek tüm servis ağlarının Pendik ve çevresinde güncel adres ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Erişim kolaylığı sağladığımız platformumuzda Franke kullanıcılarının tüm sorunları deneyimli servis ekipleri tarafından tamir, bakım ve yedek parça değişim işlemleriyle son bulacak.


FİRMA ADI: Erciyes Soğutma
SERVİS ADRESİ: No:17/A Bahçelievler Mah. Eski Dolayoba Cad, 34893 İstanbul
TELEFON NUMARASI : 0 216 354 50 19
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI

7 Yorum

 • Reply
  Osman

  Havaların iyice ısınmasıyla birlikte buzdolabı içerisine yerleştirmiş olduğum sular soğuma problemi yaşıyordu. Firma ile tanıştıktan sonra kısa süre içerisinde hallettiler.

 • Reply
  Kerim Algöz

  Ya servisler her zaman gelip yenisi ile değiştirmem gerektiğini söylerler. Arakadaşlar gereken değişikliği yapıp gittiler hiç oyle bir cumle kurmadılar hepsine tek tek teşekkür ederim:)

 • Reply
  Franke Buzdolabı Servisi Pendikte Sizinle - Sekomon - Kişisel Blog

  […] sıkıntı yaşanmaması adına servis çağrılmakta, tamir ve bakım talebinde bulunulmaktadır. Franke Servis Pendik ile iletişime geçen müşterilerimize sorunun çözümü için yardımcı olunmakta, gereken […]

 • Reply
  Franke Marka Tüm Ürünleriniz İçin Pendikte Bize Ulaşabilirsiniz

  […] olarak destek vermekte olan kişilerden yardım almanızı tavsiye ediyoruz. Uzun zamandan beri Franke Servis Pendik ekibi olarak sizlere bu konularda yardımcı olmaktan dolayı gururluyuz. Firmamızın kurulduğu […]

 • Reply
  Ezgi A.

  Franke marka bulaşık makinemin içi yıkamadan sonra kötü kokuyor. Bu kötü koku içinde ki eşyalara da siniyor. Dün Franke servis Pendik’ten geldi ve baktı, kokunun sebebinin içinin plastik olmasından kaynaklandığını, bu modellerde böyle bir sorun olduğunu söyledi. Kısacası yapacak bir şey yok dediler. Kendimi kandırılmış gibi hissediyorum, bu makineyi içi çelik olan bir makine ile değiştirme hakkım var mı acaba? Bunun için ne yapmam gerekir?

 • Reply
  Behiye Y.

  Franke Buzdolabını 3 yıldır kullanıyoruz. Buzdolabının 5 yıllık garantisi var. Buzluk kısmıyla ilgili bir sorunumuz yok, ancak alt tarafında duran yiyecekler çabuk bozulmaya başladı. Bir süre sonra dolabın eskisi kadar iyi soğutmadığını fark ettik. Pendik Franke Servisi bunun buzluk kısmının buz tutmasından ve buzluğun altındaki kısımda su birikmesinden kaynaklanacağını söyledi. Bu kısımdaki suyu boşaltınca dolap eskisi gibi soğutmaya başladı. İlgilerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz.

 • Reply
  Franke Buzdolabı Servisi Pendik - Dolapadam - Teknoloji ve Aradığın Herşey

  […] arıza onarımı ve parça değişimi konusunda hizmet vermektedir. Yaşanan arızalar için Pendik Franke Servisi aranıp teknik yardım talep edilerek buzdolabı arızalarının tamiri […]

Görüşünüzü Paylaşın