İstanbul

Franke Servis Ümraniye

Franke Servis Ümraniye, Franke marka fırın,buzdolabı ve bulaşık makinesi arızalarına garantili çözüm sunmaktadır. Zaman içinde çeşitli nedenlere bağlı olarak elektronik cihazlarda arızalar ortaya çıkabilir. Bu arızaların önüne geçilmediği takdirde günlük işlerin aksaması kaçınılmaz bir hale gelmiş olacaktır. Franke Servis Ümraniye bu konuda beğenilen sonuçlar sunarken, arızaların büyük bir sorun olmasının önüne geçiyor. Servisten teknik destek alabilmek için dilediğiniz her an haftanın her günü müşteri hizmetleri üzerinden servis talebinde bulunmanız yeterli olacaktır.

Franke Servis Ümraniye

Büyük küçük her türlü cihaz arızasında yanınızda olacak bu adres cihazın ilk günkü verimine geri dönmesine neden olur. Ümraniye Franke Servisi sadece onarım işlemlerinde değil, cihaz bakım sürecinde de destek vermektedir. Cihazlar için büyük bir önem taşıyan bakım işlemlerinin zamanında ve doğru olarak planlanması gerekmektedir.

Cihazın ömrünü uzatmak, cihazdan alınan verimi arttırmak ve olası arızaların önüne geçmek için bakım işlemlerinin yaptırılması tavsiye edilir. Bu konuda beğenilen sonuçlar ortaya çıkaran Franke Servis Ümraniye bakım ve onarım sürecini en kısa sürede tamamlamak için doğru bir seçenektir.

Ümraniye Franke Servisi
Açık Adresi:Ordu Cd. 8 A
İnkılap
34768 Ümraniye/İstanbul
Telefon Numarası:0216 621 97 36
Çalışma Saatleri:HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI
 • Tuna

  2 haftadır annem şehir dışında olduğu için annelik bana düştü ve kardeşlerimin ve kendimin yemek ve bulaşık ihtiyacını kendim karşılayarak onlara da yardımcı oluyorum. Geçen akşam kirli bulaşıkları yerleştirip makineyi çalıştırdığımda ses gelmesine rağmen su aldığı halde yıkamaya başlamadı. Anneme durumu anlatmam üzerine Franke Servis Ümraniye iletişim adresini vererek onları aramamı söyledi. Aramam üzerine gelen ekip makinenin hortumunu değiştirerek beni bir de bu sorumlulukla uğraşma zahmetinden kurtardılar.

 • Selin

  1 hafta önce, sorunsuz çalışan ve memnuniyetle kullandığımız Franke marka bulaşık makinemizin hem deterjanı eksik olmamasına hem de içinde asılı kokumuz olmasına rağmen bulaşıklar yıkamadan çıktıktan sonra kötü kokuyorlardı. Daha sonra bir de boş, eşyasız çalıştırdık fakat gene sonuç değişmeyince sorunu kendimiz çözemeyeceğimizi anlayıp Franke Servis Ümraniye ile iletişime geçerek durumu aktardık ve aynı gün içerisinde gelen ekip makinenin hortumunu değiştirerek problemimizi hallettiler.

 • Dila

  Bir süredir annem şehir dışında olduğu için annelik bana düştü ve kardeşlerimin ve kendimin yemek ve bulaşık ihtiyacını kendim karşılayarak akşamları kendi evimden onlara giderek onlara da yardımcı oluyorum. Geçen akşam kirli bulaşıkları yerleştirip makineyi çalıştırdığımda ses gelmesine rağmen su aldığı halde yıkamaya başlamadı. Anneme durumu anlatmam üzerine Franke Servis Ümraniye iletişim adresini vererek onları aramamı söyledi. Aramam üzerine gelen ekip makinenin hortumunu değiştirerek beni bir de bu sorumlulukla uğraşma zahmetinden kurtardılar.

 • Bilge

  Özel servis sektörünün göz bebeği olan firmalardan birini sizinle de tanıştırmak istiyorum. Ümraniye’te hizmet veren Franke Servisi, bulaşık makinemin arızasını gidermek için evime kadar geldi. Ne yazık ki sektördeki diğer firmaları eve davet etmek için yalvarmak gerekiyor. Zaman kaybı yaşatmamak adına daha kalabalık bir kadro ile hizmet veren bu firmayı favorilerim arasına ekledim.
  Üstelik aldığım hizmet için ödediğim miktar da bir hayli uygun. Ekonomik bir servis hizmeti için sizler de taleplerinizi doğrudan bu firmaya iletebilirsiniz. Üstelik müşteri yorumları da firma hakkında bilgi verecektir diye düşünüyorum ve insanların memnuniyeti de ortada. İletişime geçtiğinizde bunu çok daha iyi anlayacaksınız.

 • Fatma

  Franke marka bulaşık makinem ile 3 senedir birlikteyiz ve hiç sorun yaşamamıştık. Bundan yaklaşık 2 hafta önce çalışırken takur tukur gürültü çıkarmaya başladı. Franke Servis Ümraniye şubesini aradıktan 3 gün sonra gelmelerinin arkasından pervanede problem olduğunu söyleyip parça değiştirdiler. Şu an makinem sorunsuz ve sıkıntısız çalışıyor.

 • Bilge

  Uzun zamandır kullanmakta olduğumuz bulaşık makinemiz geçen hafta çalıştırdığımızda başka elektronik eşya takılı olmamasına rağmen sigortalar atınca kendimiz yapamadık ve önce elektriklerden kaynaklanabileceğini düşünüp elektrikçi çağırdık ve bize elektrik hattında bir problem olmadığını söylediler. Bunun üzerine Franke Servis Ümraniye ekibi aramamıza hemen dönerek gelip makineden kaynaklanan arızayı giderdiler.

 • Refiye

  Muhitim çok kalabalık olduğu için genellikle servisler ile ilgili süre sıkıntısı çeken biriyim maalesef. Fakat almış olduğum ankastre takımımın markası olan Franke servis Ümraniye şubesi bu konuda inanılmaz hızlılar. Herhangi bir sorun yaşamadan hızlı şekilde sorunu bildirdim ve hemen gelip gerekeni yaptılar. Bir takdiri hak ediyorlar.

 • Rana

  Yaklaşık olarak 5 yıl önce evimizin beyaz eşyalarını almıştık. Fakat eşim de ben de çalışan insanlar olduğumuz için evde iş nedeniyle neredeyse hiç durmuyoruz. Fakat garip bir şekilde geçen hafta kullanmış olduğumuz Franke marka bulaşık makinesi çalışırken aniden durdu ve kapandı. Hemen Franke Servis Ümraniye ile iletişime geçtik. Gelen ekip makinenin sigortasının yandığını söyledi ve makineyi götürdüler. 3 gün sonra da onarılmış bir şekilde teslim ettiler.

 • Nalan

  Ümraniye’de faaliyetlerine devam Eden Franke servis ekiplerine teşekkür etmek için buradayım. Ankastre fırınımı neredeyse değiştirecektim. Eskisi kadar düzgün çalışmıyor ve çok fazla sorun çıkartıyordu. Farklı servis firmalarından hizmet aldım ancak boşa para ödemekten başka bir işime yaramadı. Artık canıma tak etmişti ve yeni bir fırın bakıyordum.
  Yakın bir arkadaşımın tavsiyesi ile Ümraniye’de çalışmalarına devam eden Franke servis ekipleri ile görüştüm. Gerçekten umudum yoktu ama sağ olsunlar sorunu kısa süre içerisinde çözdüler ve beni büyük bir masraftan kurtardılar. Sizlere de tavsiye ederim. Hem hızlı hem de uygun fiyata kaliteli servis hizmeti alabilirsiniz. Bu konuda en iyisi olduklarını düşünüyorum.

444 78 56