İstanbul

Franke Servis Sancaktepe

Evin en fazla kullanılan elektronik eşyaları arasında bulunan bulaşık makinesi ve buzdolaplarında zamanla çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar görülebilmektedir. Franke marka cihazlarda ortaya çıkan arızalara karşı garantili çözüm yolu sunan Franke Servis Sancaktepe cihazı ilk günkü veriminde kullanmanıza olanak sağlar. Büyük küçük her türlü cihaz arızasında yanınızda olacak bu isimden teknik destek almak için servis talebi oluşturmanız yeterli olacaktır. Bu adımdan sonra tarafınıza kadar ulaşan servis ekibi sayesinde cihazınız adresinizden teslim alınırken onarım süreci sona erdiğinde ise cihaz adresinize kadar teslim edilecektir.

Franke Servis Sancaktepe

Franke Servis Sancaktepe aynı zamanda buzdolabı ve bulaşık makinesi bakım sürecinde de yanınızdadır. Bakım sürecinin planlı olarak devam etmesi cihazların ömrünü uzatmaya etki ettiğinden dolayı büyük bir önem taşımaktadır. Bakım sürecinin kolay hale gelmesine neden olacak bu adres cihazların performans sorunlarının geride kalmasına yardımcı olur. Bu çalışma sayesinde olası arızaların önüne geçmek söz konusu olurken, cihazı eskiye nazaran daha verimli hale getirmek mümkün hale gelmiş olacaktır.

Sancaktepe Franke Servisi
Açık Adresi:Handegül Sk. 2-16
Yenidoğan
34791 Sancaktepe/İstanbul
Telefon Numarası:0216 621 42 11
Çalışma Saatleri:HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI
 • Ayça

  Yıllardır kullandığımız Franke marka bulaşık makinemiz geçtiğimiz aya kadar sorunsuz çalışmaya devam ettiği ve performansında herhangi bir sıkıntı görmediğimiz için çok memnunduk. Fakat Franke markasının donanımsal parçalarında bir problem olduğunu düşündüğümüz sorunumuz geçen hafta patlak verdi. Bulaşıkları yerleştirdikten sonra kapağı normal bir şekilde kapatmama rağmen alt tarafından çatlayarak kırıldı ve kapak yerinden çıktı. Bunun üzerine gelen Franke Servis Sancaktepe, tamir edip sorunu çözdü.

 • Özlem

  Geçen hafta kalabalık bir misafir grubunu ağırlamamın ardından çok fazla bulaşık çıktığı için Franke marka bulaşık makinemi arka arkaya çalıştırmak zorunda kaldığımdan ötürü bir arıza ile karşılaştım. En sonuncu yıkamada deterjan gözüne deterjan koyduğumda kapağını kapatamadım. Bulaşık makinesinin bozulması ile asla idare edemeyeceğim için Franke Servis Sancaktepe servisi arıza bildirimimiz üzerine geldi ve problemi hemen çözerek mağduriyetimizi giderdiler.

 • Gülhan

  Geçen hafta evimde mevlüt okuttuğumdan dolayı misafir grubunu ağırlamamın ardından çok fazla bulaşık çıktı ve Franke marka bulaşık makinemi arka arkaya birkaç kezçalıştırmak zorunda kaldım. En son yıkamada deterjan gözüne deterjan koyduğumda kapağı arıza yaptı. Bulaşık makinesinin bozulması işlerimi aksatacağı için hemen Franke Servis Sancaktepe ekibi geldi ve problemi hemen çözerek mağduriyetimizi giderdiler.

 • Melike

  Bulaşık makinesi su almamaya başladı. Ne yaptım is su aldırmasını yapamadım. Servis desteği almadım. Su seviye anahtarında arıza oluşmuş. Arkadaşlar bu konuda beni bilgilendirdi. Fiyatını da söylediler. Kurumsal bir firma olduğu için güvendim. Kısa sürede tamir ettiler. Davranışları ve hareketleri beni çok mutlu etti. Müşteriye önem veren bir firmadan destek almak mutlu etti.

 • Gülizar

  Bulaşık makinesinde termostat değişimi için dünya kadar para isteyen servis firmalarından sıkılmadınız mı? Ne yazık ki özel servis sektöründeki birçok firma bunu yapmaya devam ediyor ve hak etmedikleri parayı alıyorlar. Sancaktepe’de hizmet veren Franke servisi ise onlardan ayrılıyor. İşini kaliteli bir şekilde yapan ve etik değerlere önem veren firma, aynı zamanda müşteri memnuniyetini bir adım öne taşımak için de elinden gelenin daha fazlasını ortaya koyuyor.
  Taleplerinize doğrudan yanıt alabileceğiniz bir firmadan söz ediyorum. Müşteri yorumları da bunu gösteriyor ve eminim sizler de memnun kalacak ve tatmin olacaksınız. Dilerseniz firma personel kadrosu ile iletişim kurabilir ve merak ettiklerinizi de anlık olarak sorabilirsiniz.

 • Nagihan

  Geçen hafta evimde yenidoğan bebeğim için 5-10 kişilik de olsa bir mevlüt okuttuğum için çok fazla bulaşık çıktı ve Franke marka bulaşık makinemi arka arkaya birkaç kez çalıştırmak zorunda kaldım. En son yıkamada deterjan gözüne deterjan koyduğumda kapağı arıza yaptı ve kapanmadı. Bulaşık makinesinin bozulması işlerimi aksatacağı için hemen Franke Servis Sancaktepe servisi geldi ve problemi hemen çözerek mağduriyetimizi giderdiler.

 • Aynur

  Komple mutfağımı Franke markasından yaptırdım. Hem bulaşık hem de ankastre setimin bakımı için evime yakın olan Franke servis Sancaktepe şubesini aradım. Aynı gün gelip tüm bakımları yaptılar. Uygun fiyata bu işlemi yaptıkları için sık sık tercih ettiğim bir yer. Aynı zamanda personelleri çok güler yüzlü ve işini bilen insanlar. İnsan daha ne ister ki başka.

 • Songül

  İkinci el olarak satın almış olduğum Franke marka bulaşık makinemi ilk çalıştırmamda sürekli pervane bulaşıklara çarparak yıkama esnasında ses çıkartıyordu. Başta bizim içine yerleştirdiğimiz ürünlerin konumundan ötürü olduğunu düşünsek de boş çalıştırdığımızda da aynı problemi verdi. Çağırdığımız Franke Servis Sancaktepe makinenin pervanesinde sorun olduğunu belirtip kısa süre içerisinde makinemizin onarımını yaptı. Kendilerine teşekkür ederiz.

 • Leyla

  Ocak gözü alev almıyor diye bir araştırma yaptığımda Franke marka ankastre fırın ile ilgili bu sorunu yaşayan birkaç kişi daha olduğunu gördüm. Enjektörlerin tıkalı olduğu yazıyordu ancak bu sorunu kendi başıma çözemezdim. Sancaktepe’de faaliyetlerine devam eden Franke servis ekipleri ile görüşme yaptım ve adresimi paylaştım.
  Aynı gün gelerek ürünü incelediler ve devamında sorunu çözmek için atölyeye götürdüler. Çok fazla beklemedim ve zaten telefonla da an be an bilgi aldım. Enjektörlerin temizlenmesi ile birlikte ürün tarafıma teslim edildi. Şimdilerde sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam ediyorum ve sorun yaşayacağımı da düşünmüyorum. Ekibe sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür etmek isterim.

444 78 56