İstanbul

Franke Servis Üsküdar

Bulaşık makinesi veya buzdolabınız bozulduğunda ya da kullanım sorunları yaşadığınızda servis hizmeti almak en akılcı çözüm olacaktır. Franek marka ürün kullanıcıları için tüm ürünlerde Üsküdar ve çevresi için Franke Servis Üsküdar hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Garanti süresi dolmuş veya dolmamış ürünler için servis hizmetini Üsküdar bölgesinde en yakın nereden alırım diye düşündüğünüzde platformumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Franke Servis Üsküdar

Bağlantı adresimizde Franke servis Üsküdar için bölge içerisinde bir veya birden fazla servis ağının güncel adres ve iletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşım sağlayacaksınız. Franke marka ürün kullanıcılarının sorunsuz ürün kullanımları için hizmet veren servis ağı kısa sürede tüm sorunlarınız tamir, bakım veya yedek parça değişimi hizmetleriyle çözüm olanakları sunacak.


FİRMA ADI:Gülay Teknik
SERVİS ADRESİ:No:26/C İcadiye Mah Cumhuriyet Cad. Haci Raif Sokak, 34674 İstanbul
TELEFON NUMARASI :0 216 341 21 38
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI
 • Atalay

  Buz dolaplarından gerektiği şekilde randıman alınması için, her yıl mutlaka gaz kontrolü yapılması gerekiyor mu ?

 • Erkan şaşmaz

  Franke marka buzdolabım’dan küf kokusu geliyor ? Bu sorun için yardımcı olabilirseniz sevinirim.

 • Ayşe Yeşil

  Altunizade de ikamet ediyorum, bulaşık makinemizin sepet tekerlekleri kırıldı sizden temin edebilirmiyiz. ?

  • admin

   Evet Ayşe hanım, çağrı merkezini ararsanız arkadaşlar size yardımcı olacaktır.

 • Özel Franke Servis Üsküdar | İlker Çay | Blog

  […] hizmetleri birden fazla olarak mevcuttur. Kalabalık şehirde servis sayıda daha da artmaktadır. Franke Servis Üsküdar şubesi ile de Üsküdar’da ikamet eden müşterilere hizmet verilmektedir. İstanbul Franke […]

 • Franke Tüm Cihazlarınız için Üsküdar'da Yanınızdayız | Bilgicim.NET Türkiyenin En Geniş Kapsamlı Bilgi Sitesi

  […] ve çevresinde bu desteği Franke Servis Üsküdar sağlamaktadır. Kullanıcılar bulaşık makinelerinin bakımı ya da onarımı için destek […]

 • Başak K.

  Arkadaşlar Franke servis Üsküdar ve civarına bakan ekibi bulaşık makinesi için çağırdım. Bir parça değişmesi gerekiyor dediler ve değiştirdiler. Sorun düzeldi ama benim çok merak ettiğim bir şey var. Parçayı değiştirdiklerinde çıkan eski parçayı da alıp gitmişler. Doğal olarak kafamda acaba parça sağlamdı da o yüzden mi aldılar diye bir şüphe kaldı. Eski parçayı bana bırakmaları gerekmez miydi?

 • Üsküdar Franke Servis 7/24 Sizinle | Webzura - Web Haberleri, Teknoloji ve İnternet

  […] gerçekleştiriyor. Aynı gün içinde beyaz eşya servisi hizmetleri alabilmenizi sağlayan Franke Servis Üsküdar merkezi hizmetlerimiz tamamen dünya standartlarına uygun olarak düzey edilmiştir. Hem […]

 • Burak O.

  Bir elektronik cihaz almadan önce ilk yaptığım şey oturduğum bölgedeki servislerinin nasıl olduğudur. Özellikle de özel servis hizmetleri konusunda internette kapsamlı bir araştırma yapıyorum. Nitekim Franke buzdolabı aldığım dönemde de bu konuda internette Üsküdar için araştırma yapmıştım ve genellikle olumlu yorumlar görmüştüm. Kısa bir süre önce Üsküdar Franke Servis merkezi ile muhatap olmak durumunda kaldığım bir beyaz eşya arızası yaşadım ve internetteki yorumların gerçeklik payı olduğunu gördüm.

 • Enes Ö.

  Çamaşır makinesinin bir yıkamayı sorunsuzca tamamlarken, sonraki yıkamayı tamamlamaması sorununu çözmek nasıl bu kadar zor olabilir ki. Aynı bu sırayla kaç aydır makineyi yaptırmaya ve kullanmaya çalışıyor. Farklı farklı arıza tespitleri ve çözümleri ile gelen servis personelleri soruna çözüm oluşturamadı ve hep de servis ücretinden, parçasına kadar yüksek maliyet çıkardılar. En sonunda tavsiye üzerine aradığım Franke Servis Üsküdar merkezi çok ilgiliydi ve makinede kaç ekibin çözemediği sorunu tek ve ekonomik bir parça ile çözdü. İşlerinde gerçekten iyi ve müşteriye önem veriyorlar.

 • Aslı

  Franke’den satın almış olduğumuz bulaşık makinemizi yıllardır kullanmaya devam ediyoruz. Artık garanti kapsamından çıkmış olan makinemiz için bir sorun yaşarsak nasıl yaptırırız korkusu içindeydik. Ta ki Franke Servis Üsküdar ile tanışana kadar. Geçtiğimiz hafta bulaşık makinemizin yıkama yaparken aniden durduğunu fark ettik. Makinemiz ise durduktan sonra bir daha çalışmadı.
  Franke Servis Üsküdar hemen bize teknik servis gönderdi ve ürünümüz için arıza tespiti gerçekleştirdiler. Sorunun ise makinemizin beyninden kaynaklı olduğunu anlattılar. Aynı gün içinde Franke marka bulaşık makinemizin beyni yenilendi ve kusursuz bir şekilde yeniden çalışmaya başladı. Kendilerine mükemmel işçilikleri, güler yüzleri ve hızlarından dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 • Melisa

  Buzdolabının bozulması gerçekten bir ev hanımının başına gelebilecek en kötü şeymiş buna emin oldum. Kış için hazırlıklarımı bitirip malzemelerimi buzluğa istiflemiştim ancak gece yarısı su içmeye kalktığımda buzdolabının bozulduğunu gördüm. Ertesi sabah da hemen eşimle Franke servis Üsküdar şubesini aradık. Sağ olsun ilgilendiler ve makinem şu an hala tamirde, tamire vereli 4 gün oldu ancak ne zaman biteceğini bilmiyorum. Şimdilik malzemeleri komşuda saklıyorum. Umarım en kısa sürede buzdolabım düzelir, Franke buzdolabından mutluyum, teknik servis de kibar hizmet veriyor. Burayı aramadan önce birkaç yerden de fiyat almıştım ancak en uygunu Üsküdar Franke servisiydi, bu açıdan tercih edebilirsiniz derim.

 • Gizem

  Buzdolabımız bozulduğunda yeni buzdolabını çevrem tarafından bir hayli fazla övülen Franke markasından satın aldım. Özellikle bütçe dostu ve kaliteli modellerinin bulunması bizim için cezbediciydi. Satın almış olduğumuz buzdolabı ilk zamanlarda soğutma konusunda oldukça başarılı bir yapıya sahipti. Bu konuyla ilgili hiçbir sıkıntı yaşamadık. Ancak ilerleyen dönemlerde eskiyi aratan bir performansa sahipti. Sorunun neden kaynaklı olduğunu araştırsakta yeterli bilgimiz bulunmadığından dolayı sorunu çözemedik. Bizde daha fazla zaman kaybetmemek için hemen Franke servis Üsküdar adresini tercih ettik. Servis kısa bir incelemenin sonrasında verim sorununun neden olduğunu hemen çözmüş oldu. Halen buzdolabını sorunsuz ve aynı veriminde kullanmaya ailecek devam ediyoruz.

 • Burcu

  Fırınımız bozulduğunda yeni bir fırın satın almaya karar verdik. Bunun için bir hayli fazla övülen Franke markasında karar kıldık. Özellikle sahip olduğu bütçe dostu modeller tam olarak bizim aradığımız cinstendi. Aldığımız bu fırın modeli ilk dönemler içinde gayet sorunsuz bir şekilde çalışırken, ilerleyen dönemler içinde eski performansını aratmaya başlamıştı. Bu can sıkan sorundan kurtulabilmek için soluğu hemen işin uzmanı olan Franke Servis Üsküdar Bulgurlu adresinde aldık. Servis bu performans sorununun neden oluştuğunu yapmış olduğu kısa incelemenin ardından çözmüş oldu. Özellikle bu dönem içinde servis ekibinin hızı gerçekten takdire şayan durumdaydı. Her açıdan beğendiğimiz bir servis süreci tamamlanmış oldu.

 • Zafer

  Uzun bir zamandan beri severek kullandığımız Franke marka buzdolabı son zamanlarda iyi soğutmamaya başladı. Bu sorundan dolayı çoğu gıdada zamanla bozulmalar ortaya çıktığını fark ettik. Yıllarca sorunsuz bir şekilde kullandığımız cihaz son günlerde bu sorunu göstermeye başladı. Bu sorundan hızlı bir şekilde kurtulmak için neler yapılabilir tavsiyelerinizi bekliyorum.

 • Muazzez

  Franke marka FFCB508NFWH A++ model buzdolabım sürekli kapağı kapalı olduğu halde kapak açık sinyali veriyor birkaç kez farklı servisleri aradım fakat sorun ertesi gün yine devam etti. Üsküdar’da oturmam sebebiyle 3 gün önce Franke Üsküdar servisini aradım gelip tamir ettiler ve şimdilik bir problem gözükmüyor gibi. Aynı problemi yaşayan arkadaşlar varsa gönül rahatlığıyla bu şubeyi tavsiye edebilirim.

 • Aytaç

  3 arkadaş kaldığımız öğrenci evimizde harçlıklarımızı birleştirerek ve para biriktirerek aldığımız Franke marka bulaşık makinemiz geçen hafta derecesi doğru göstermesine rağmen sıcak su almıyor ve bulaşıklarımız makinenin içerisinden yıkanmamış olarak çıkıyordu. İnternetten iletişim bilgilerini bulduğumuz Franke Servis Üsküdar şubesini tavsiye üzerine aradık. Gelen ekip makinemizi hemen tamir edip çok uygun ücret talep ederek bizi derslerin yanında bir de bulaşık yıkama sorumluluğundan kurtardılar.

 • Burak

  Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım Franke marka bulaşık makinemin program ayarlama kısmındaki tuşu bozulduğu için hiçbir işlevini yerine getirememem üzerine Franke Servis Üsküdar ile iletişime geçerek problemimizi aktarmamız üzerine gelen ekip yerinde, bulaşık makinemizi taşıyıp ne zaman gelecek diye bekleme derdi olmadan gelip tamir ederek mağduriyetimi giderdiler.

 • Nurgül

  Franke marka bulaşık makinem uzunca bir süredir düşük performans sergiliyor. Donanımsal bir arıza olduğu aşikar ancak yapabileceğim bir müdahale ne yazık ki yok. Üsküdar’da karşıma çıkan Franke servisi ile tanışmam da bu sayede oldu. Dijital dünyada firmaya yapılan yorumlar çok olumlu ve insanlar bu adresi sık sık tavsiye ediyorlar.
  Ben de bir şans verip hizmet aldım ve eksik olmasınlar kısa süre içerisinde sorunu çözdüler. Ürün ile ilgili bir problemim şu an için yok ve kendilerine teşekkür etmek isterim. Ekonomik rakamlar ile profesyonel bir servis hizmeti almak isteyen olursa eğer bu firma kesinlikle bir numarada yer almalıdır.

 • Ecenaz

  Franke marka bulaşık makinemizin geçen haftalarda eşyaları içerisine yerleştirdiğim sepeti yıkama esnasında bir yere çarpıp düşündüğüm şekilde kırıldı ve en son durulama yapmadan bulaşık makinesinin programının bittiğini görünce bu arızayı Franke Servis Üsküdar ekibini arayarak bildirdim. Gelen ekip getirdikleri yedek parçayı taktıktan sonra sorun giderilmiş oldu. Sorunu şak diye gideren bu ekibi herkese öneriyorum.

 • Sabahat

  1 ay önce garantisi biten Franke marka bulaşık makinemizin hem deterjanı hem de içinde asılı kokumuz olmasına rağmen bulaşıklar yıkamadan çıktıktan sonra kötü kokuyordu. Daha sonra bir de eşyasız boş olarak çalıştırdık fakat gene sonuç değişmedi. Bunun üzerine sorunu kendimiz çözemeyeceğimizi anlayıp Franke Servis Üsküdar ile iletişime geçerek durumu aktardık ve aynı gün içerisinde gelen ekip makinenin hortumunu değiştirerek problemimizi hallettiler.

 • Belgin

  Daha önce kullanan arkadaşlarımdan servislerinin çok hızlı ve güvenilir olduğunu duymuştum. Hiç kullanmak nasip olmadı. Olmasın da tabii ki. Özellikle Franke servis Üsküdar şubesinin her konuda çok hızlı olduklarını ve sorun odaklı işlerini yürüttükleri söylendi. Yani bazı servisler işini savsaklarken bu denli öz verili olmaları gerçekten şaşırtıcı olabiliyor.

 • Nuray

  Yıllardır kullandığımız Franke marka bulaşık makinemiz geçtiğimiz aya kadar sorunsuz çalışmaya devam etmekteydi. Garantisi biten makinemizin performansında herhangi bir sıkıntı görmediğimiz Franke markasının donanımsal parçalarında sorun olduğunu düşündürten sorunumuz geçen hafta başladı. Çünkü eşim bulaşıkları yerleştirdikten sonra kapağı normal bir şekilde kapatmasına rağmen alt tarafından kırıldı ve kapak yerinden çıktı. Bunun üzerine arayarak durumu bildirdiğimiz ve hemen gelen Franke Servis Üsküdar ekibi tamir edip sorunu çözdü.

 • Nur

  Evimde yaklaşık olarak 12 senedir emektar bir Franke marka bulaşık makinesi kullanıyorum. Günden güne performansı düşen makinem en son çalışmamaya başladı. Ben de başka bir teknik servis çağırmıştım. Gelen ekip motorunun değişmesi gerektiğini söylediler fakat motor değişim ücreti çok fazla geldi bana. Acaba Franke Servis Üsküdar şubesinin bana buradan bir fiyat vermesi mümkün müdür?

 • Hilal

  Franke marka ankastre fırınım ısıtmıyordu. Bu sorunu kendi başıma çözemeyeceğimi de gayet iyi biliyordum. Hatta eşim de baktı fakat sonuç elde edemedik. Tavsiyeler doğrultusunda Franke servis ekiplerine ulaştık ve Üsküdar’daki en iyi ekip olduklarına tanıklık ettik. İşini iyi yapan bu ekip, fırınının sorununu en kısa süre içerisinde tespit etti ve ürünümüzü yine hızlı bir şekilde teslim aldık.
  Sizler de zaman kaybı yaşamak istemiyor ve yeni bir fırın alıp masrafa girmeyi tercih etmiyorsanız eğer bu ekibe ulaşabilirsiniz. Ben, yapılan yorumlara bakarak kararımı verdim ve gerçekten hiç pişman değilim. Artık her sorun yaşadığımda bu ekipten gönül rahatlığı ile hizmet alabilirim.

444 78 56