İstanbul

Franke Servis Kağıthane

Franke marka cihazlarda zamanla çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar görülebilmektedir. Bu arızaların çözümünde yanınızda olacak Franke Servis Kağıthane her türlü arızaya karşı garantili çözüm yolları sunuyor. Servise teknik destek talebinde bulunmak için günün her saati dilediğiniz zaman müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir. Bu aşamadan sonra tarafınıza ulaşacak servis ekibi sayesinde cihazınız adresinizden teslim alınırken, onarım sürecinde sona gelindiğinde cihazınız adresinize teslim edilecektir.

Franke Servis Kağıthane aracılığıyla bakım işlemlerinin de a’dan z’ye detaylı olarak yapılması mümkün olur. Cihaz bakım işlemlerinin düzenli olarak yapılması cihaza pek çok fayda getirecektir. Cihazın ömrünü uzatmak, cihazdan alınan verimi arttırmak ve daha fazlası için bakım işlemlerinin zamanında yapılması gerekir. Aynı zamanda garantili olarak parça değişimi hizmeti veren bu adres, değişimini sağladığı parçalarda arıza olduğu takdirde ücretsiz olarak onarım işlemi sağlar. Kısa bir zaman aralığı alacak bakım ve onarım işlemleri sonrasında buzdolabı ve bulaşık makinesi gibi cihazların ilk günkü verimine geri dönmesi söz konusu hale gelmiş olacaktır.

Kağıthane Franke Servisi

Açık Adresi: Rümeysa Sokak 52-54
Çağlayan
34403 Kâğıthane/İstanbul
Telefon Numarası: 0850 668 04 75
Çalışma Saatleri: HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI

  • Rüya

    Franke marka bulaşık makinemde yıkadığım bulaşıklarda neredeyse hepsinde son zamanlarda çizik oluşmaya başlamıştı. Başta bu kullandığım deterjandan kaynaklanabileceğini düşünerek birkaç kez kullandığım deterjanı değiştirdim fakat problem yine devam etti. Franke Servis Kağıthane ile iletişime geçerek bakmaları için çağırmamız üzerine ekip profesyonel bir şekilde neredeyse hemen denilecek kadar kısa bir sürede problemi tespit ederek bu sorunu giderdiler.

  • Fatma

    Evleneli daha 3 ay oldu ve beyaz eşyalarımı 2 sene önceden alıp hemen evime kurulumunu yaptırdığım için garanti süreleri dolmuştu. Franke marka bulaşık makinem geçen gün bulaşıkları kirli çıkararak yıkamaya başladı. Az bulaşıkla da çok bulaşıkla da çalıştırdığım halde problem devam edince Franke Servis Kağıthane şubesini aradım ve bulaşık makinemi götürüp 3 gün içinde getireceklerini söylediler. 2 hafta oldu hala aradığımda problemin çözülemediğini söylüyorlar. Bu servisi asla tavsiye etmiyorum.

  • Güzide

    Franke marka bulaşık makinemde yıkadığım bulaşıklarda neredeyse hepsinde son zamanlarda çizik bir şekilde çıkarmaya başladı. Başta bu kullandığım deterjandan kaynaklanabileceğini düşünerek birkaç kez kullandığım deterjanı değiştirdim fakat problem yine devam etti. Franke Servis Kağıthane ile iletişime geçerek bakmaları için çağırmamız üzerine ekip profesyonel bir şekilde neredeyse hemen denilecek kadar kısa bir sürede gün içinde gelip problemi tespit ederek bu sorunu giderdiler.

444 78 56