İstanbul

Franke Servis Bahçelievler

Bahçelievler Franke Servisi
SERVİS ADRESİ:Taşkale Sk. 2-14
Şirinevler
34188 Bahçelievler/İstanbul
TELEFON NUMARASI :0850 259 40 58
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00- 19:30
HAFTA SONU : 09:00 – 18:20
Pazar : KAPALI
  • Pervin

    Franke marka bulaşık makinemde yıkadığım neredeyse tüm bulaşıklarda son zamanlarda çizik oluşuyor. Başta bu problemin kullandığım deterjan veya tuzdan olabileceğini düşünerek birkaç kez kullandığım markayı değiştirdim fakat problem devam etti. Franke Bahçelievler Servisini arayıp çağırmamız üzerine ekip profesyonel bir şekilde neredeyse hemen problemi tespit ederek bu sorunu giderdiler.

  • Nilay

    İlk zamanlar herhangi bir sorun yaşamadım fakat şimdilerde Franke marka bulaşık makinemin abartılı bir gürültüye sahip olduğunu söyleyebilirim. Çalışırken rahatsız edici bir ses çıkıyor ve bu hem beni hem de komşularımı rahatsız ediyor.
    Bahçelievler’de hizmet veren Franke servisi ile görüştüğümde yıkama motoru rulmanlarında bir sorun olabileceğini ifade ettiler. Makineyi teslim ettim ve parça değişimi yapılarak sorun çözüldü. Şimdilerde makinemi sorunsuz bir şekilde kullanıyorum ve herhangi bir şikayetim yok. Kendilerine teşekkür ediyor ve memnuniyetimi bir kez daha dile getirmek istiyorum. Eğer sizler de servis hizmeti almak isterseniz gözünüz kapalı bu firmayı tercih edebilir ve uygun fiyatlar ile hizmet alabilirsiniz.

444 78 56