İstanbul

Franke Servis Bağcılar

Bağcılar Franke Servisi
SERVİS ADRESİ:16/1. Sk No:26
Güneşli
34212 Bağcılar/İstanbul
TELEFON NUMARASI :0850 495 59 47
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI
  • Öykü

    Bulaşık makinesi özellikle çocuklu annelerin kurtarıcısı hatta eli ayağı diyebilirim. Bulaşığı elde yıkarken kazandığınız sürede daha rahat çocukların peşinden koşturabiliyorsunuz diye. Geçen hafta bulaşık makinemin içinde yıkamadan sonra su biriktiği için Franke Bağcılar Servisini aradım, gelip bakmanın da servis ücretine dahil olduğunu söylediler ve kabul ettim. Fakat hasarı tespit edip daha gidermeden söyledikleri fiyatın neredeyse iki katını ve hasar tespitin servis ücretine dahil olmadığını söylediler. İnsanları telefonda yaptıklarından daha ucuz fiyat söyleyerek kandırmanın cok etik olmadığını düşünüyorum.

  • Suat

    Franke ürünlerinde yaşadığım sorunlarda genellikle özel servis firmalarını tercih ediyorum. Yakın zamanda bulaşık makinemi de Bağcılar’da hizmet veren Franke servisine emanet ettim. İnanın bana tek bir an bile endişe yaşamadım ya da şüphe duymadım.
    Orijinal yedek parça desteği sunan ve garantili servis hizmetleri ile birlikte memnuniyeti arttıran bu adresi sizlere de önermek isterim. Yüksek rakamlar ödemekten sıkıldıysanız eğer hiç tereddüt etmeden bu firmayı tercih edebilirsiniz. Emin olun pişman olmayacak ve tam aksine bu adresi sık sık tercih etmek isteyeceksiniz. Sektöre olan hakimiyetleri beni şaşırtmış durumda ve franke marka kullanıcılarına bu adresi tavsiye etmekten çekinmiyorum.

444 78 56