İstanbul

Franke Servis Fatih

Franke günümüzün en fazla tercih edilen markaları arasında bulunuyor. Özellikle kaliteli ürünlere sahip olması markaya olan eğilimin daha fazla olmasına neden olmaktadır. Franke marka cihazlarda da zaman içinde çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak arızalar ortaya çıkabilir. Bu tarz zamanlarda arıza onarımına acil olarak geçilmesi büyük bir önem taşımaktadır. Günlük ev işlerinin eskisi gibi devam etmesini sağlayacak Franke servis Fatih, cihazlarda karşı karşıya kaldığınız her türlü arızaya karşı garantili çözüm yolları sunar.

Bulaşık makinesi ve buzdolabı arızalarında yanınızda olacak bu adres cihazların eski veriminde kullanılmasına aracı olacaktır. Bu adrese dilediğiniz her an servis talebinde bulunarak karşı karşıya kaldığınız arızanın kalıcı olarak çözümünü hızlandırabilirsiniz. Servis aynı zamanda cihazlar için gerekli olan bakım işlemleri içinde uygun çözüm yolları sağlamaktadır.

Bu çalışma cihazda ortaya çıkan performans sorunlarını bitirirken, çeşitli arızaların oluşumuna da engel olur. Bu nedenle kullanıcıların düzenli olarak cihaz bakım işlemlerini yaptırması için bir profesyonelden yardım alması yerinde bir karar olacaktır.

Fatih Franke Servisi
Açık Adresi:Devirhan Sk. 17-1
Seyyid Ömer
34098 Fatih/İstanbul
Telefon Numarası:0850 259 88 47
Çalışma Saatleri:HAFTA İÇİ : 08:00- 19:30
HAFTA SONU : 09:00 – 18:30
Pazar : KAPALI
  • Sibel

    Bir bankanın mutfak personeli olarak çalışıyorum ve sürekli çay kahve dağıtımında bardak ihtiyacı olduğu için tek personel elde yıkamam mümkün olmuyor. Kullandığımız Franke marka bulaşık makinesine koyduğum bulaşıkları son günlerde çizik olarak çıkartıyordum. En son yetkili bir personel bu konuda tekrar uyarınca bunu yönetime bildirdikten sonra Franke Servis Esenyurt aranarak durum bildirildi ve gelen ekip problemimizi hemen yerinde çözdüler.

  • Ayşe

    Kullanmakta olduğum Franke marka bulaşık makinem yıllardır bana hiçbir sorun çıkartmadığı için memnuniyetle kullanmama rağmen 1 hafta önce makinem su almadığından ötürü Franke Servis Fatih şubesini aradım ve hemen gelen ekip tıkanan hortum filtresini temizleyerek profesyonelce problemimi halletti. Bu sayede beni yeni makine almaktan ya da yedek parçayı bulacak servis aramaktan kurtarmış oldular.

  • Özlem

    Franke marka buzdolabım yaklaşık 2 hafta önce çalışırken takur tukur gürültü çıkarmaya başladı. Franke Servis Fatih şubesini aradığımızda önce 3 gün bizi beklettikten sonra gelmelerinin arkasından bu sefer geldiklerinde buzdolabındaki bir parçada problem olduğunu söyleyip parça değiştirdiler. Fakat yine aynı problem devam edince tekrar gelen ekip ücretsiz bir şekilde devam eden sorunu kesin olarak hallettiler.

444 78 56