İstanbul

Franke Servis Kartal

Franke marka cihazlarda arıza onarımı hizmeti veren Franke servis Kartal her türlü arızaya karşı garantili çözüm yolları sunar. Uzun süreli kullanımla birlikte elektronik cihazlarda çeşitli arızalar ortaya çıkabilmektedir. Arızaların kolay yoldan çözülmesine aracı olacak Franke servis Kartal cihazların ilk günkü veriminde kullanılmasına olanak sağlar. Bunun için tek yapılması gereken şey ise müşteri hizmetleri üzerinden servis talebi oluşturmaktır. Servis talebi oluşturulduktan hemen sonra tarafınıza kadar ulaşan servis ekibi cihazınız evinizden teslim alınmasını sağlar.

Franke Servis Kartal

Onarım süreci sona erdikten sonra ise servis aracıyla cihazınız ev adresinize kadar teslim edilecektir. Bu bakımdan ilgili sürecin tüm zorluğu Franke Servis Kartal ekibi sayesinde rahatlıkla ortadan kaldırılmış olur.
Franke Servis Kartal ayrıca bulaşık makinesi ve buzdolabı bakım işlemleri içinde danışabileceğiniz bir adres konumundadır. Elektronik cihazların bakımının düzenli ve doğru şekilde yapılması büyük önem taşır. Cihazın performansını arttırmak, cihazın ömrünü uzatmak ve cihazı ilk günkü performansına geri döndürmek için bakım işlemlerinin planlı şekilde yapılması tavsiye edilmektedir.

Kartal Franke Servisi
Açık Adresi:Karacadağ Sokağı 1
Esentepe
34870 Kartal/İstanbul
Telefon Numarası:0216 621 44 93
Çalışma Saatleri:HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI
 • Nur

  Aldığımdan beri Franke marka bulaşık makinemiz bize hiç sorun çıkarmamasına rağmen geçen hafta normalde çalışırken çıkardığı seslerden daha farklı sesler çıkarmaya başladığını fark ettim. Makineyi kapatıp tekrar açtığımda aynı ses devam etti ve internetten uzun araştırmalar sonucu bulduğum Franke Servis Kartal şubesini arayıp durumumu bildirmem üzerine akşam hemen gelip sesin hortumun tıkanmasından kaynaklı olduğunu tespit ettiler ve daha büyük arıza olmadan da arızayı giderdiler

 • Nilüfer

  Franke marka bulaşık makinemiz aldığımızdan beri bize hiç sorun çıkarmadı ve aşırı memnuniyetle kullandığımız markayı herkese tavsiye ediyorduk. Fakat geçen hafta normal çalışırken çıkardığı seslerden daha farklı ses çıkarmaya başladı. Makineyi kapatıp tekrar açtığımda aynı ses devam etti ve internet araştırmalarım Franke Servis Kartal ile iletişime geçmem sonucunda arayıp durumumu bildirdim. Bunun üzerine akşam üstü hemen gelip sesin hortumun tıkanmasından kaynaklı olduğunu tespit ederek daha büyük arıza olmadan problemi hallettiler.

 • Emel

  Aldığımdan beri Franke markasına ait bulaşık makinesi bize hiç sorun çıkarmamasına rağmen geçen hafta normalde çalışırken çıkardığı seslerden daha farklı sesler çıkarmaya başladı. Makineyi kapatıp tekrar açtığımda aynı ses devam etti ve internetten uzun araştırmalar sonucu bulduğum Franke Servis Kartal şubesini arayıp durumumu bildirmem üzerine akşam hemen gelip sesin hortumun tıkanmasından kaynaklı olduğunu tespit ettiler ve daha büyük arıza olmadan da arızayı giderdiler

 • Asya

  Çamaşır makinem 9 kiloluk bir makineydi. Bu zamana kadar asla çok fazla çamaşır doldurmadım. Ancak çok fazla doldurmuşum gibi çamaşır makinemin kazan kısmında hafif bir çökme meydana geldi. Durumu derhal Franke servis Kartal adresine bildirdim. Hemen geldiler ve çamaşır makinemi tamir ettiler. Titiz çalışmalarından dolayı memnun kaldık.

 • Nurgül

  2 yıl üst üste servise gden buzdolabımdaki sorunun tam olarak ne olduğu hala bulunamamıştı. En son artık Franke servis Kartal ekibine buzdolabımı yönlendirdim. Ve bu kararla ne kadar doğru bir adım attığımı da öğrenmiş oldum. Servis kısa sürede buzdolabımda yanma olduğunu buldu ve arızayı gidererek bizi külfetten kurtardı.

 • Filiz

  Garantisi biten ve uzun zamandır bize sorun çıkarmayan Franke marka bulaşık makinemizden 1 hafta önce yıkanarak çıkan eşyalarımız, hem deterjanı hem de içinde asılı kokumuz olmasına rağmen kötü kokuyorlardı. Daha sonra bir de içinde kirli eşya olmadan koku olup olmayacağını anlamak için tek çalıştırdık fakat gene sonuç değişmedi. Bunun üzerine sorunu kendimiz çözemeyeceğimizi anlayınca Franke Servis Kartal ile iletişime geçerek durumu aktardık ve aynı gün içerisinde gelen ekip makinenin eskiyen hortumunu değiştirerek problemimizi hallettiler.

 • Hatice

  Oturduğum yer itibari ile çok fazla servis görüyorum. Fakat almış olduğum Franke markasının servisini bulamam korkusu ile çok beğendiğim ankastre takımı almaktan korkmuştum. Araştırınca evimin çok yakınlarında Franke servis Kartal şubelerinin olduğunu gördüm. Artık gönül rahatlığı ile ürünleri alıp kullanabilirim. Yorumlarda çok güzel puanlar almışlar. İçim rahatladı.

 • Sedanur

  Program aygıtının arızalı olduğunu öğrendiğimde yeni bir bulaşık makinesi almayı düşündüm. Kartalda hizmet veren Franke servis ile görüştüğümde ise buna gerek olmadığını öğrendim ve biraz olsun rahatladım. Bulaşıklar sürekli olarak ıslak çıkıyordu ve sağlıklı bir yıkama yapılmıyordu.
  Bu firmayı sizlere de tavsiye etmek adına buradayım. Aslında kolay kolay tavsiye veren biri değilim ancak bu firma, servis sektörünü domine etmeyi başarıyor ve kaliteye verilen değer de ortada. Daha uygun rakamlar ile kaliteli bir hizmet almak isterseniz sizler de hemen şimdi iletişim kurabilirsiniz. Bulaşık makineleri ve Franke markası konusunda özel bir seviyedeler ve hizmet aldığınızda bunu fark etmeniz uzun sürmeyecektir.

 • Aliye

  Yaklaşık olarak 5 yıl önce satın aldığım Franke marka bulaşık makinemin su tahliye kısmının arıza yaptığını belirtileri internete yazmamla anlamıştım. Hangi teknik servisi çağırdıysam hepsi birbirinden farklı problem söyleyerek problemimi tamir etmelerine rağmen çözemediler ve en sonunda internette kendileriyle karşılaştığım Franke Servis Kartal şubesi gelip makinemin problemini yerinde tamir ederek çözdüler.

 • İrem

  Ankastre fırın tercihimi Franke markasından yana yaptığım için kendimi gerçekten şanslı hissediyorum. Bakın yıllardır kullanıyorum ve tek bir sorun yaşadım. O sorunu da Franke servis ekipleri en hızlı şekilde çözüme kavuşturdu. Hatta bu sorunun fırına ait olmadığını da tespit ettik. Kartal’da ikamet ediyorum ve Franke servis ekiplerinden düzenli olarak bakım hizmeti de alıyorum.
  Bir ürünün ömrünü uzatmak için bunu sık sık yerine getirmek gerekiyor. Tabi bir de güvenebileceğiniz bir firmadan hizmet almak durumundasınız. Bu bölgedeki firma beni fazlasıyla memnun ediyor ve onlara gözüm kapalı güveniyorum. Zaten benimle birlikte benzer yorumları yapan çok sayıda insan var.

444 78 56