İstanbul

Franke Servis Sultanbeyli

Franke servis Sultanbeyli, Franke marka cihazlarda karşınıza çıkan her türlü arızaya karşı garantili çözüm yolları sunmaktadır. Elektronik cihazlarda zaman içinde çeşitli arızaların ortaya çıkması son derece normaldir. Cihazların kullanımına engel olan bu sorunlara acil olarak çözüm aranması gerekir. Aksi halde sıklıkla kullanılan bu cihazların eksikliğiyle birlikte günlük işlerin aksaması söz konusu bir hale gelebilir. Franke Servis Sultanbeyli adresinden teknik destek almak için günün her saati müşteri hizmetlerine ulaşarak servis talebinde bulunmanız yeterlidir. Bu adımdan sonra tarafınıza kadar ulaşan servis ekibi cihazınızın adresinizden teslim alınmasını sağlayarak, onarım süreci sona erdiğinde aynı özenle kapınıza kadar teslim edecektir.

Franke Servis Sultanbeyli

Bu bakımdan servis sürecinde yaşanan her türlü zorluğun Franke Servis Sultanbeyli sayesinde ortadan kalkacağını belirtmek gerekir. Servis aynı zamanda cihaz bakım işlemleri içinde başvurabileceğiniz bir seçenek halindedir. Cihazdan alınan verimi arttırmak ve arıza sorunlarının önüne geçmek için bakımların zamanında yapılması büyük önem taşır. Bakım ve onarım sürecini kısa hale getirmek için Franke servis Sultanbeyli doğru bir seçim olacaktır.

Sultanbeyli Franke Servisi
Açık Adresi:Bosna Blv. 52-58
Ahmet Yesevi
34930 Sultanbeyli/İstanbul
Telefon Numarası:0216 473 11 52
Çalışma Saatleri:HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI
 • Zarife

  Uzun zamandır kullanmakta olduğumuz Franke marka bulaşık makinemiz geçen hafta çalıştırdığımızda başka elektronik eşya takılı olmamasına rağmen elektrik tesisatındaki bir arızadan ötürü sigortaları attırdı. Önce elektriklerden kaynaklanabileceğini düşünüp elektrikçi çağırdık ve bize elektrik hattında bir problem olmadığını söylediler. Bunun üzerine Franke Servis Sultanbeyli şubesi aramamıza karşı hemen gelip makineden kaynaklanan arızayı giderdiler.

 • Şeyda

  3 gün önce, 4 yıldır kullandığım Franke marka bulaşık makinemin yıkamama esnasında içinden çat diye bir ses geldi. Yıkama bittiğindeyse açtığımızda içinden bir parçanın düşerek tabağın bir tanesine çarpıp tabağı kırdı. Hemen Franke Servis Sultanbeyli ile iletişime geçerek gelip bakmalarını istedik ve arıza bildirimi yaptık. Gelen ekip hemen parça değişimini hallederek bir sonraki eşyalarımızın kırılmasını engellediler.

 • Kerime

  Uzun zamandır kullanmakta olduğumuz ve garantisi biten Franke marka bulaşık makinemiz geçen hafta çalıştırdığımızda başka elektronik eşya takılı olmamasına rağmen elektrik tesisatındaki bir arızadan ötürü olduğunu düşündüğümüz bir sebepten sigortaları attırdı. Önce elektriklerden kaynaklanabileceğini düşünüp elektrikçi çağırdık ve bize elektrik hattında bir problem olmadığını söylediler. Bunun üzerine Franke Servis Sultanbeyli şubesi aramamıza karşı hemen gelip makineden kaynaklanan arızayı giderdiler.

 • Burcu

  Bulaşık makinesinde tabaklarım hep kirli çıkıyordu. Neden kaynaklı olduğunu bir türlü bulamadım. Sıcak su bölümü de çalışıyordu. Franke servis Sultanbeyli aradım. Arıza kaydı yaptılar. Aynı gün eve gelip kontrol yaptılar. Arıza fıskiyelerden kaynaklı imiş. Hemen onardılar ve test yaptılar. Gerçekten de temiz bir şekilde yıkama yaptı.

 • Ferda

  Sultanbeyli’da faaliyetlerine devam eden Franke Servisi ile tanışmam uzun sürmedi. Çok fazla kalitesiz hizmet alındı ve gerçekten boşa paralar verildi. Elbette ön yargılıydım ancak insanların yorumlarını görünce ben de bir şans vermek istedim. İnanın bana bugüne kadar hizmet aldığım diğer firmalar gibi değiller. Hem ekonomik rakamlar sunuyor hem de kaliteli bir servis hizmeti sağlıyorlar.
  Bulaşık makinemi teslim ettiğimde tabii ki soru işaretlerim vardı fakat ürünü kısa süre içerisinde teslim alıp kullanmaya başladığımda tüm soru işaretleri yok oldu. Artık güvenebileceğim bir adres var ve işini en iyi şekilde yapan bu ekipten sizler de dilediğiniz zaman servis hizmeti alabilirsiniz.

 • Burcu

  Uzun zamandır kullandığım Franke markasına ait bulaşık makinemiz 4 gün ön yıkama esnasında içinden ses geldi. Yıkama bittiğinde içini açtığımızda ise içindeki bir parçanın düşerek tabağın bir tanesine çarpıp kırdığını fark ettik. Hemen Franke Servis Sultanbeyli ile iletişime geçerek gelip bakmalarını istedik. Gelen ekip hemen parça değişimini hallederek bir sonraki eşyalarımızın kırılmasını engellediler.

 • Nuray

  Uzun süredir kullandığım Franke marka bulaşık makinesinden yıkama esnasında birdenbire çat diye bir ses gelerek yıkamayı durdurdu. İçini açtığımızda ise çalışma esnasında içinden bir parçanın düşerek makinenin çalışmasına engel olduğunu fark ettik. Bunun üzerine hemen Franke Servis Sultanbeyli ekibi ile iletişime geçerek gelip bakmalarını isteyerek arıza bildirdik. Gelen ekip hemen parça değişimini hallederek bir sonraki yıkamada eşyalarımızın kırılmaktan kurtardılar.

 • Songül

  Yakın zamanda 5 yıldır kullanmakta olduğum Franke marka bulaşık makinemin deterjan kapağı kapanmamaya başladı. Bu de yıkamada problem haline geldi, çünkü eşyaların yıkanmasına bile etki ediyor. Bu sebepten dün Franke Servis Sultanbeyli şubesini arayarak problemimden bahsetmem üzerine yanlarında yedek parça ile gelerek makinemin deterjan kapağını tamir ettiler ve daha sonraki yıkamamda temizlenmeme problemi bile giderildi.

 • Canan

  Franke servis Sultanbeyli şubesi çalışanları çok nazik. Yaşadığım sorunlar yüzünden birkaç kez karşı karşıya gelmek zorunda kaldım. İster istemez sinirlendiğim durumlarda bile çok nazik ve uygun bir dil ile bana yardımcı oldular. Bu şekilde kaliteli firmaların, bu tarz personel yetiştirmesi bence harika bir durum oluyor. Benim gibi sinirli insanı bile dize getirdiler.

444 78 56