İstanbul

Franke Servis Çekmeköy

Franke marka cihazlarda zaman içinde çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak arızalar ortaya çıkabilmektedir. Bu tarz zamanlarda günlük işlerin normal şekilde devam edebilmesi için acilen konuyu teknik servise danışmak gerekir. Franke marka bulaşık makinesi ve buzdolabında teknik destek sağlamakta olan Franke servis Çekmeköy her türlü arızaya karşı garantili çözüm yolları sunmaktadır. Cihazların eski performansına ulaşmasına neden olacak bu adres günlük işlerin eskisi gibi devam etmesine aracı olur.

Franke Servis Çekmeköy

Servisten teknik destek almak için tek yapılması gereken şey ise dilediğiniz her an müşteri hizmetleri üzerinden servis talebi oluşturmaktır. Bu adımdan hemen sonra tarafınıza kadar ulaşan servis ekibi sayesinde cihazınız ev adresinizden teslim alınmış olur.

Onarım süreci sona erdikten sonra ise cihazınız aynı özenle adresinize kadar teslim edilecektir. Bu bakımdan ilgili süreçte sizin herhangi bir zorluk çekmenize gerek kalmadan tüm süreç servis ekibi sayesinde tamamlanmış olur. Franke servis Çekmeköy aynı zamanda buzdolabı ve bulaşık makinesi gibi cihazlarda bakım işlemleri içinde başvurabileceğiniz bir adres konumundadır.

Çekmeköy Franke Servisi
Açık Adresi:Gazi Sk. 13-1
Hamidiye
34782 Dudullu Osb/Çekmeköy/İstanbul
Telefon Numarası:0216 621 97 36
Çalışma Saatleri:HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI
 • Ayten

  2 haftadır annem şehir dışında olduğu için kardeşlerimin ve kendimin yemek ve bulaşık ihtiyacını kendim karşılamak zorundaydım. Geçen akşam kirli bulaşıkları yerleştirip makineyi çalıştırdığımda ses gelmesine rağmen su alıp yıkama başlamadı. Anneme durumu söylemem üzerine Franke Servis Çekmeköy iletişim adresini vererek onları aramamı söyledi. Aramam üzerine gelen ekip makinenin hortumunu değiştirerek beni bir de bununla uğraşma zahmetinden kurtardılar.

 • Fahrettin

  Bulaşık makinesi özellikle çocuklu annelerin kurtarıcısı hatta gün içerisinde eli ayağı diyebilirim. Bulaşığı elde yıkarken kazandığınız sürede daha rahat çocukların peşinden koşturabiliyorsunuz diye bol bol vakit kalıyor. Geçen hafta bulaşık makinemin içinde yıkamadan sonra su biriktiği için Franke Servis Çekmeköy şubesini aradım, gelip bakmanın da servis ücretine dahil olduğunu söylediler ve kabul ettim. Fakat hasarı tespit edip daha gidermeden söyledikleri fiyatın neredeyse iki katını söylediler. İnsanları telefonda yaptıklarından daha ucuz fiyat söyleyerek kandırmanın çok etik olmadığını düşünüyor ve bu servisi asla önermiyorum.

 • Vahide

  Bir süredir annem şehir dışında olduğu için kardeşlerimin ve kendimin yemek ve bulaşık ihtiyacını kendim karşılamak zorundaydım. Geçen akşam işten gelip yemek yedikten sonra kirli bulaşıkları yerleştirip makineyi çalıştırdığımda ses gelmesine rağmen su almadı ve yıkama başlamadı. Anneme durumu söylemem üzerine yakınımızdaki Franke Servis Çekmeköy iletişim adresini vererek onları aramamı söyledi. Aramam üzerine gelen ekip makinenin hortumunu değiştirerek beni bir de bununla uğraşma zahmetinden kurtardılar.

 • Filiz

  Özel servis firmalarına karşın büyük bir ön yargı ve soru işaretleri ile boğuşurken, arkadaşımın tavsiyesi ile Franke servisine rastladım. Çekmeköy’de hizmet veren bu adres, ekibi ve uygun fiyatları ile beni inanılmaz bir şekilde tatmin etti. İncelemelerimi online olarak da yaptım ve müşteri yorumları doğrultusunda bu adresi tercih ettim.
  Gerçekten memnun kalmasam size tavsiye etmem ve emin olun bir kez hizmet aldığınızda ne demek istediğimi daha iyi anlıyor olacaksınız. Makinelerinizin geleceğini koruma altına almak adına bu adresi tercih edebilirsiniz. Az önce de ifade ettiğim gibi fiyatlar gayet uygun ve bu da onları her geçen gün daha popüler bir firma haline getiriyor.

 • Ayten

  Çekmeköy’de oturuyoruz. Evimdeki buzdolabım yeni bir buzdolabı olmasına rağmen içindeki ayarı sürekli düşüyor. Bu düşüş sonucunda içinde bulunan malzemelerim bozulmaya başlıyor. Bu durumu düzeltebilecek bir servis ararken tavsiye üzerine Franke servis Çekmeköy ekibi ile tanışmış olduk. Hemen buzdolabımızın arızasını giderdiler ve kısa süreli hizmetten gerçekten içim rahatladı.

 • Buket

  Çamaşır makinemin rengini ve ayarlarını çok kullanışlı görerek satın almıştım. Ancak çamaşır makinem olduğu yerde sabit kalmıyor ve çamaşır yıkarken ön tarafa doğru geliyor. Bu durum herkes tarafından komik karşılanıyor. Franke servis Çekmeköy ile bu durumu görüşünce içim rahatladı. Çünkü bunun büyük bir sorun olmadığını dile getirdiler.

 • Özgül

  Bulaşık makinemden eskisi kadar verim alamıyordum ve termostat arızası nedeniyle bulaşıklar sürekli olarak ıslak çıkıyordu. Yedek parça değişimi için Çekmeköy’deki Franke servisi ile görüştüm ve sorunu kısa süre içerisinde çözüme kavuşturdular. Bu alanda başarılı bir adres olarak listemde yer alıyorlar ve sorunsuz iş yaptıklarını da belirtmek isterim.
  Eğer ön yargılı iseniz ve özel servis sektörünü tercih etmiyorsanız bu firmaya mutlaka göz atmanızı rica ediyorum. Soru işaretlerinden ve endişelerinizden kısa süre içerisinde kurtulacağınızı düşünüyorum. Kalabalık bir ekip ile hizmet veriyorlar ve kadrolarında yer alan her isim bu işi gerçekten benimsemiş olan kişilerdir. Zaten hizmet aldığınızda bunu sizler de net bir şekilde göreceksiniz.

 • Ülkü

  Hem evyelerini hem de beyaz eşyalarını kullandığım bu markanın servis olarak sıkıntı çıkartacağını düşünmüştüm. Fakat beklediğim gibi olmadı. Geçen hafta set üstü ocağımın çakmak kısmında yaşadığım sorun nedeni ile Franke servis Çekmeköy bayisini aradım. Hemen gelip parça değişimini yaptılar. Çok hızlı ve güvenilir bir hizmet oldu.

 • Mine

  3 arkadaş kaldığımız öğrenci evimizi tutarken spotçudan harçlıklarımızı azar azar birleştirerek aldığımız Franke marka bulaşık makinemiz geçen hafta yıkama esnasında programlamasını doğru göstermesine rağmen sıcak su almıyor ve bulaşıklarımız da yıkanmamış olarak çıkıyordu. İnternetten iletişim bilgilerini bulduğumuz Franke Servis Çekmeköy ekibi gelip makinemizi hemen tamir edip çok uygun ücret talep ederek bizi online da olsa derslerin yanında bir de bulaşık yıkama sorumluluğundan kurtardılar.

 • Senem

  1 hafta önce, sorunsuz çalışan ve memnuniyetle kullandığımız Franke marka bulaşık makinemizin hem deterjanı eksik olmamasına hem de içinde asılı kokumuz olmasına rağmen bulaşıklar son zamanlarda yıkamadan çıktıktan sonra kötü kokmaya başladı. Daha sonra bir de boş, eşyasız çalıştırdık fakat gene sonuç değişmeyince sorunu kendimiz çözemeyeceğimizi anlayıp Franke Servis Çekmeköy ile iletişime geçerek durumu aktardık ve aynı gün içerisinde gelen ekip makinenin hortumunu değiştirerek problemimizi hallettiler.

 • Sultan

  İstanbul Çekmeköy ilçesinde eski bir apartmanda oturuyorum. Apartmanımızdaki bir elektrik probleminden dolayı son zamanlarda sürekli elektrik kesiliyor ve bu da evimdeki çoğu elektronik eşyada problem yarattı. 3 gün önce yine elektrik kesintisinin ardından Franke marka bulaşık makinem çalışmamaya başladı ve ardından da ısındı. en de fişini çekip önce bir elektrikçiyi çağırdım ve arızayı çözemedi. Ardından Franke Servis Çekmeköy şubesine ulaştım. Gelen ekip elektrik kesintisinden kaynaklanan arızalı parçayı değiştirerek sorunu ortadan kaldırdı.

 • Beril

  Franke marka bulaşık makinemin tahliye hortumundaki sorun nedeniyle suyu boşlatma konusunda sıkıntı yaşadığını gördüm. Değişikliği kendim de yapabilirdim ancak daha profesyonel birilerine ihtiyaç duydum. Çekmeköy’de bir araştırma yaptığımda Franke servis ekiplerine ulaştım. Bana da oldukça yakın bir konumdalar. Ev adresimi paylaştım ve makinemi atölyeye taşımak için araçla geldiler.
  Servis hizmeti çok uzun sürmedi ve bu konuda mağdur edilmedim. Gayet başarılı bir ekip ve tahliye hortumunun yenilenmesi ile birlikte makinemi sorunsuz bir şekilde kullanmaya başladım. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir ekip ve bu denli profesyonel olmaları da insana güven veriyor. Zaten yorumları incelediğinizde benimle aynı düşünceye sahip insanların çok fazla olduğunu göreceksiniz.

444 78 56