İstanbul

Franke Servis Beşiktaş

Beşiktaş ve çevresinde Franke marka ürün kullanıcılarının servis hizmeti arayışlarını platformumuz üzerinden sonlandırıyoruz. Bölge ve semlere göre Beşiktaş civarı adresinize en yakın servis ağının güncel adres ve iletişim bilgilerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Bulaşık makinesi, buzdolabı veya diğer Franke marka ürünler için tamir, bakım ve yedek parça değişimi için adresinize en yakın servis hizmetinden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Franke Servis Beşiktaş

Hizmette kaliteyi ve güveni bulabileceğiniz servis ağlarında adresinize en yakın yerde bulunan servis hizmetini almak yalnızca birkaç adımda tüm Franke marka ürünlerinizde kullanım sorunlarınızı geride bırakacak. Sizler de ihtiyacınız halinde platformumuzu ziyaret ederek Franke Servis Beşiktaş servis ağlarına ulaşım sağlayabilirsiniz.


FİRMA ADI:İlkser Teknik
SERVİS ADRESİ:No:8/A Dikilitaş Mah. Sincap Sokak, 34349 İstanbul
TELEFON NUMARASI :0 212 327 79 73
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI
 • Fatih Küçük

  Uzun süre mesai yapıyorum ve bütün haftanın çamaşırları birikmişti makine çalışmadı tek boş günümde imdadıma hızlıca yetiştiğiniz için size ne kadar teşekkür etsem az.

 • Banu

  İstanbul’un en gözde ilçelerinden birisi olan Beşiktaş’a evimi taşıyacağım. Bulaşık makinemin acil şekilde yeni taşınacağım eve monte edilmesi gerekiyor. Yardımcı olabilir misiniz?

 • Franke Buzdolabı Servisi Beşiktaş’ta Hizmetinizde! « Kimya Eğitim Sitesi Test Soruları Konular Haberler ve Firmalar

  […] kullanıcıların herhangi bir ulaşım sıkıntısı çekmeden işlemi sonlandırmasını sağlar. Franke Servis Beşiktaş gibi pek çok noktaya yayılmış olan bu marka, her açıdan kullanıcıların tam olarak […]

 • ALİ DEMİR

  Çamaşır makinesi montaj ücretiniz ne kadar ?

  • admin

   Bu tarz sorularınıza çağrı merkezini arayarak çok daha net cevaplar alabilirsiniz.

   İyi günler.

 • Beşiktaş Franke Buzdolabı Servisi | | Teknolojice

  […] Bu nedenle yetkili servisler mevcuttur ve ürünlerin bakım ve tamirinden sorumludur. Franke Servis Beşiktaş şubesi ile bu bölgede ikamet edenlere hizmet vermektedir. Franke Servis sunduğu hizmetlerle […]

 • Beşiktaş Franke Buzdolabı Servisi – Teknoloji Haberleri ve mobil gelişmeler

  […] Bu nedenle yetkili servisler mevcuttur ve ürünlerin bakım ve tamirinden sorumludur. Franke Servis Beşiktaş şubesi ile bu bölgede ikamet edenlere hizmet vermektedir. Franke Servis sunduğu hizmetlerle […]

 • Beşiktaş Franke Servis 7/24 Sizinle - Tablet Adam

  […] teknolojik çözümler sunuyoruz. Her zaman kaliteli bir servis deneyimini yaşayabilmeniz adına Franke Servis Beşiktaş hizmetinde memnun kalacağınız sonuçları beraberimizde getiriyoruz. Beşiktaş bölgesinde yer […]

 • Ezgi Y.

  Buzdolabımı bir arkadaşımın tavsiyesiyle beraber Franke marka aldım. Bana kalsa daha farklı bir ürün alacaktım fakat o kadar çok övdü ki Franke buzdolabını, ben de nihayetinde bu markayı tercih etmek durumunda oldum. Keşke almasaydım diyeceğim kadar değil fakat yine de üstün performansını görebilme konusunda biraz sorun yaşıyorum. Belki de kullanım tarzımla alakalı ama Franke Servis Beşiktaş hizmetini bu nedenle almak istiyorum.

 • Şaner E.

  Evdeki tüm beyaz eşya ürünlerim için gerçekten iyi bir servis hizmeti alıyorum. Tüm cihazlar Franke Servis Beşiktaş merkezinin kontrolünden geçti. Şu ana kadar pek çok defa arızalanan buzdolabının dahi daha yıllarca kullanabilmemi sağlayacak bir kalitede çalışma performansına ulaşmasında yardımcı olan Franke Servis Beşiktaş merkezine gerçekten çok teşekkür ediyorum ve endişe duymadan cihazlarınızı emanet edebileceğinizin garantisini veriyorum.

 • İremnur

  Franke’den yıllar önce bir bulaşık makinesi satın almıştık. Yıllardır da sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam ediyorduk. Birkaç gün önce makinemden bir anda ses geldi ve dumanlar çıkmaya başladı. Gerçekten çok korktum, fişini çektim ve hemen Franke Servis Beşiktaş’ı aradım. Makinemin sorununu çözmek için hemen servis yönlendirmesi sağladılar.
  Servis evime gelip makineme baktığında pervanenin bulaşıklara takıldığını ve zorlandığından dolayı motorun yandığını söyledi. Tabi alt kısımda yer alan pervane dönemediğinden dolayı kırılmıştı. Franke servis Beşiktaş hemen makinemin açtı ve motor kısmında onarıma başladı. Alt kısım için de yeni pervane getirdiler ve hemen monte ettiler. İmdadıma hemen yetiştikleri için kendilerine minnettarım.

 • Seher

  Franke Servis Beşiktaş, Beşiktaş’ta yaşayan kişilerin kolayca bulabileceği servislerden bir tanesi. Telefonlarına kolayca ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Bildiğiniz gibi Franke marka buzdolapları genelde diğer markalara kıyasla az kullanılıyor. Biz de böyle düşündüğümüzden buzdolabımızı tamir edecek bir yetkili servis bulamayız, rastgele bir tanesini seçelim diye düşünmüştük ancak Franse servisin Beşiktaş bölgesinde de hizmet verdiğini gördük. Makinemiz uzun zamandır su sızdırıyordu ancak biz bir şekilde geçiştirmenin yolunu bulduk. Sonuçta borçları da bitirince makineyi yaptırmak için kendilerini aradık. Sağ olsunlar hızlıca yardımcı oldular, fiyat konusunda da tahmin ettiğimiz kadar para almadılar. Bu yüzden aldığımız hizmetten memnunuz, usta da çok bilgili görünüyordu. Bu yüzden tavsiye ederiz.

 • Seren

  Yeni bir buzdolabı satın almak istediğimiz süreçte çevremizin en fazla önerdiği marka Franke olmuştu. Bizde gerek bütçe dostu gerekse kaliteli modellere sahip olduğundan dolayı tercihimizi bu markadan yana kullandık. Satın almış olduğumuz buzdolabı ilk dönemlerde tam olarak aradığımız özelliklere sahipti. Performans açısından da bir hayli memnun edici bir yapısı bulunuyordu. Ancak ilerleyen dönemlerde verim açısından buzdolabının eskisi gibi olmadığını fark ettik. Durumun neden olduğunu öğrenebilmek ve soruna dair bir çözüm bulabilmek için soluğu hemen Franke servis Beşiktaş adresinde aldık. servis yapmış olduğu kısa incelemenin ardından sorunun neden kaynaklı olarak karşımıza çıktığını hemen çözerek buzdolabını bize ilk günkü veriminde teslim etmiş oldu.

 • Ceylan

  Buzdolabımız bozulduğunda yeni bir buzdolabı satın almak için arayış içine girmiştik. O dönemde yapmış olduğumuz araştırmalardan sonra bizim için en iyisinin Franke marka bir buzdolabı olduğunu fark ettik. Aldığımız bu buzdolabı modeli ilk dönemlerde sorunsuz bir şekilde çalışırken, daha sonralarda soğutma konusunda eskisi gibi olmadığını gördük. Konu hakkında teknik bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı sorunu çözüme kavuşturabilmek için hemen Franke Servis Beşiktaş adresini tercih ettik. Servis yaptığı kısa incelemenin hemen sonrasında durumu çözerek bizi bu sıkıntılı süreçten kurtarmış oldu. Servis ekibi aynı zamanda buzdolabından alınacak olan verimi arttırmanın yollarını da bize uzun uzun anlattı. Her açıdan memnun kaldığımız bir süreçti.

 • Nihal

  Uzun zamandan beri severek kullandığımız Franke marka buzdolabı son zamanlarda eski performansını bariz bir şekilde aratmaya başladı. Cihaz eskiye nazaran soğutma konusunda çok zayıf kalıyor. Yüksek bir seviyede cihazı kullanmamıza rağmen yeterli şekilde soğutma yapmıyor. Buzdolabının soğutma yapmaması sorunundan nasıl daha kısa süre içinde kurtulacağımıza dair önerilerinizi bekliyoruz.

 • Kübra

  Kullanmakta olduğum Franke marka buzdolabımın yaklaşık 3 gündür soğutma problemi bulunmakta. Yapılan çoğu yemeğim sırf bu yüzden hep çöp oldu. Fakat aradığım ve tamire gelen hiçbir servis bu problemi halledememişti. En sonunda Franke Beşiktaş servisine ulaştım ve gün içinde gelip problemin fandan ötürü kaynaklanabileceğini söylediler ve bozuk olan fanın motorunu değiştirerek profesyonelce sorunu çözdüler.

 • Dila

  Bir bankada mutfak personeli olarak çalışıyorum ve sürekli çay kahve dağıtımında bardak ihtiyacı olduğu için tek personel elde yıkayamadığım için bulaşık makinesini çok sık kullanıyorum. Kullanmakta olduğum Franke marka bulaşık makinesine koyduğum bulaşıkları son günlerde çizik olarak çıkartıyordum. En son yetkili bir personelin misafirine de böyle bir bardak denk geldi ve bu konuda tekrar uyarınca bunu yönetime bildirdikten sonra Franke Servis Beşiktaş şubesi aranarak durum bildirildi ve gelen ekip problemimizi hemen yerinde çözdüler.

 • Zehra

  İşlerini severek yapan personelleri sayesinde müşteri olarak bende çok memnun kaldım. Franke servis Beşiktaş şubesi aynı zamanda kolaylık açısından randevu sistemi ile çalışıyor. Bu da insanı önemli hissettiriyor. Evime gelip bulaşık makinemin bakımlarını yaptılar. Hemde uygun bir fiyata. Açıkçası performansa göre ucuz bir fiyat. Yapılan işten çok memnun kaldım.

 • Zuhal

  Bulaşık makinesi benim için gerçekten hayat kurtarıcı ürünlerden biri. Kalabalık bir aile olduğumuz için günün sonunda biriken bulaşık da haliyle daha fazla oluyor. Franke markasına ait bir makine tercih ediyorum ve şimdilik memnunum. Zaman zaman sıkıntılar yaşadığım elbette oluyor ancak Kartal’da hizmet veren Franke Servisi bu konuda imdadıma yetişiyor.
  Sizler de kaliteli bir servis firmasına ve aynı kalitedeki ekibe ihtiyaç duyduğunuzda hiç tereddüt etmeden bu simlere ulaşabilirsiniz. Yedek parça garantili hizmet veren ender firmalardan biri ve yapılan iş neticesinde gerçekten kusursuz bir ürün teslim alıyorsunuz. Firmaya dair yorumlara göz attığınızda bunu daha iyi anlayacak ve benimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız.

 • Şule

  Franke marka bulaşık makinemde yıkadığım bulaşıklarda yıkamadan sonra eşyaların çizik olarak çıktığını fark ettim ve bunu başta deterjandan kaynaklı olduğunu düşünerek önemsemesem de sorun deterjanı da değiştirince devam etti. Bu yüzden Franke Servis Beşiktaş ile iletişime geçerek makinenin bakımını ve tamirini yaptırmak için çağırmamız üzerine ekip profesyonel bir şekilde kısa bir sürede evimize ulaşıp problemi tespit ederek bu sorunu giderdiler.

 • Asiye

  Yaklaşık 1 ay gibi bir süre önce Franke marka bulaşık makinemizin hem deterjanı hem de içinde asılı kokumuz olmasına rağmen bulaşıklar yıkamadan çıktıktan sonra kötü kokmaya başladı. Daha sonra bir de tek çalıştırdık fakat gene sonuç değişmedi. Bunun üzerine sorunu kendimiz çözemeyeceğimizi anlayıp Franke Servis Beşiktaş şubesi ile iletişime geçerek durumu aktardık ve aynı gün içerisinde gelen ekip makinenin hortumunu değiştirerek problemimizi hallettiler.

 • Tuğçe

  Kullanmakta olduğum Franke marka bulaşık makinem yıllardır bana hiçbir sorun çıkartmıyordu. Bunun için makinemi memnuniyetle kullanmama rağmen 1 hafta önce makinem su almadığı için Franke Servis Beşiktaş şubesini aradım. Hemen gelen ekip tıkanan hortum filtresini temizledi ve profesyonelce problemimi halletti. Bu sayede beni yeni makine almaktan ya da yedek parçayı bulacak servis aramaktan kurtarmış oldular.

 • Şule

  Uzun zamandır evimde Franke marka bulaşık makinesi kullanıyorum. İlk senelerinde sorunsuz bir şekilde çalışan makinem son zamanlarda oldukça gürültülü çalışmaya başladı. Bu gürültü katlanılmaz bir hal alınca ben de mecburen Franke Servis Beşiktaş şubesini aradım. Kısa süre içerisinde gelen teknik servis ekibi, geldiği gibi hemen sorunu çözdü. Kendilerine teşekkür ederim.

 • Berrin

  Franke markasına güvenen biri olarak bulaşık makinemi de bu markadan seçtim. Gayet memnunum ve herhangi bir sorun yaşadığımda da hızlı servis hizmeti alıyorum. Beşiktaş’a ilk taşındığımda bu konuda endişeliydim ve kalabalık nüfus da beni tedirgin ediyordu fakat Franke bizim yerimize her şeyi ve her detayı düşünüyor.
  Yakın zamanda Franke servis ekibinden hizmet aldım ve çok memnun kaldım. Termostat arızası nedeniyle neredeyse makinemi yenileyecektir. Ekipler gerekli incelemeleri yaptıktan sonra sorunu da çözdüler. Daha az para ödeyerek sıfıra yakın bir makine yarattılar. Kendilerine teşekkür ediyorum ve bu sorunu yaşayan herkese de bu firmayı özellikle tavsiye etmek isterim.

 • Beşiktaş Franke Tamir Servisi

  […] Franke Servis Beşiktaş firması ile ilgili sormak istediğiniz tüm soruların yanıtları, çağrı merkezi ekipleri […]

444 78 56