İstanbul

Franke Servis Beşiktaş

Beşiktaş ve çevresinde Franke marka ürün kullanıcılarının servis hizmeti arayışlarını platformumuz üzerinden sonlandırıyoruz. Bölge ve semlere göre Beşiktaş civarı adresinize en yakın servis ağının güncel adres ve iletişim bilgilerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Bulaşık makinesi, buzdolabı veya diğer Franke marka ürünler için tamir, bakım ve yedek parça değişimi için adresinize en yakın servis hizmetinden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Hizmette kaliteyi ve güveni bulabileceğiniz servis ağlarında adresinize en yakın yerde bulunan servis hizmetini almak yalnızca birkaç adımda tüm Franke marka ürünlerinizde kullanım sorunlarınızı geride bırakacak. Sizler de ihtiyacınız halinde platformumuzu ziyaret ederek Franke Servis Beşiktaş servis ağlarına ulaşım sağlayabilirsiniz.


FİRMA ADI: İlkser Teknik
SERVİS ADRESİ: No:8/A Dikilitaş Mah. Sincap Sokak, 34349 İstanbul
TELEFON NUMARASI : 0 212 327 79 73
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI

10 Yorum

 • Reply
  Fatih Küçük

  Uzun süre mesai yapıyorum ve bütün haftanın çamaşırları birikmişti makine çalışmadı tek boş günümde imdadıma hızlıca yetiştiğiniz için size ne kadar teşekkür etsem az.

 • Reply
  Banu

  İstanbul’un en gözde ilçelerinden birisi olan Beşiktaş’a evimi taşıyacağım. Bulaşık makinemin acil şekilde yeni taşınacağım eve monte edilmesi gerekiyor. Yardımcı olabilir misiniz?

 • Reply
  Franke Buzdolabı Servisi Beşiktaş’ta Hizmetinizde! « Kimya Eğitim Sitesi Test Soruları Konular Haberler ve Firmalar

  […] kullanıcıların herhangi bir ulaşım sıkıntısı çekmeden işlemi sonlandırmasını sağlar. Franke Servis Beşiktaş gibi pek çok noktaya yayılmış olan bu marka, her açıdan kullanıcıların tam olarak […]

 • Reply
  ALİ DEMİR

  Çamaşır makinesi montaj ücretiniz ne kadar ?

  • Reply
   admin

   Bu tarz sorularınıza çağrı merkezini arayarak çok daha net cevaplar alabilirsiniz.

   İyi günler.

 • Reply
  Beşiktaş Franke Buzdolabı Servisi | | Teknolojice

  […] Bu nedenle yetkili servisler mevcuttur ve ürünlerin bakım ve tamirinden sorumludur. Franke Servis Beşiktaş şubesi ile bu bölgede ikamet edenlere hizmet vermektedir. Franke Servis sunduğu hizmetlerle […]

 • Reply
  Beşiktaş Franke Buzdolabı Servisi – Teknoloji Haberleri ve mobil gelişmeler

  […] Bu nedenle yetkili servisler mevcuttur ve ürünlerin bakım ve tamirinden sorumludur. Franke Servis Beşiktaş şubesi ile bu bölgede ikamet edenlere hizmet vermektedir. Franke Servis sunduğu hizmetlerle […]

 • Reply
  Beşiktaş Franke Servis 7/24 Sizinle - Tablet Adam

  […] teknolojik çözümler sunuyoruz. Her zaman kaliteli bir servis deneyimini yaşayabilmeniz adına Franke Servis Beşiktaş hizmetinde memnun kalacağınız sonuçları beraberimizde getiriyoruz. Beşiktaş bölgesinde yer […]

 • Reply
  Ezgi Y.

  Buzdolabımı bir arkadaşımın tavsiyesiyle beraber Franke marka aldım. Bana kalsa daha farklı bir ürün alacaktım fakat o kadar çok övdü ki Franke buzdolabını, ben de nihayetinde bu markayı tercih etmek durumunda oldum. Keşke almasaydım diyeceğim kadar değil fakat yine de üstün performansını görebilme konusunda biraz sorun yaşıyorum. Belki de kullanım tarzımla alakalı ama Franke Servis Beşiktaş hizmetini bu nedenle almak istiyorum.

 • Reply
  Şaner E.

  Evdeki tüm beyaz eşya ürünlerim için gerçekten iyi bir servis hizmeti alıyorum. Tüm cihazlar Franke Servis Beşiktaş merkezinin kontrolünden geçti. Şu ana kadar pek çok defa arızalanan buzdolabının dahi daha yıllarca kullanabilmemi sağlayacak bir kalitede çalışma performansına ulaşmasında yardımcı olan Franke Servis Beşiktaş merkezine gerçekten çok teşekkür ediyorum ve endişe duymadan cihazlarınızı emanet edebileceğinizin garantisini veriyorum.

Görüşünüzü Paylaşın