İstanbul

Franke Servis Bahçeşehir

Bahçeşehir Franke Servisi
SERVİS ADRESİ:Kamelya Sk. No:2
Bahçeşehir 2. Kısım
34488 Şamlar Köyü/Başakşehir/İstanbul
TELEFON NUMARASI :0850 259 93 87
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI
  • Özgür

    Franke marka bulaşık makinemiz aldığımızdan beri bize hiç sorun çıkarmamasına rağmen geçen hafta normal çalışırken çıkardığı seslerden daha farklı ses çıkarmaya başladı. Çalışırken kapatıp tekrar açtığımda aynı ses devam etti ve internet araştırmalarım Franke Bahçeşehiri sonucunda arayıp durumumu bildirmem üzerine akşam hemen gelip sesin hortumun tıkanmasından kaynaklı olduğunu tespit ederek daha büyük arıza olmadan problemi hallettiler.

  • Nedim

    Bahçeşehir’de hizmet veren Franke servisine dair bazı bilgiler vermek istiyorum. Bulaşık makinemi düzenli olarak bu firmaya teslim ettiğim için gönül rahatlığı ile tavsiye edebiliyorum. Yıllardır bu sektörde hizmet veren ve beni tek bir kez olsun yanıltmayan firma, beklentilerinize profesyonel bir şekilde yanıt verecek ve daha da önemlisi aldığı paranın karşılığını fazlasıyla sunacaktır.
    Sizler de makinelerinizi gönül rahatlığı ile teslim edebilir ve kaliteli servis hizmeti ile tanışma şansı elde edebilirsiniz. Gerek fiyatları gerek ekibin güler yüzü ile gönlünüzü feth etmeyi başaracaklardır. Bu alanda zirvede olmaları da beni şaşırtmıyor ve hatta daha fazla insana ulaşmayı da fazlasıyla hak ediyorlar diyebilirim.

444 78 56