İstanbul

Franke Servis Beykoz

Franke Servis Beykoz profesyonel servis ekibi ile bölgede Franke kullanıcılarına hizmet vermektedir. Franke markasında buzdolabı, bulaşık makinesi veya diğer ürünler için arıza durumunda tamir işlemi için servis hizmetinden faydalanabilirsiniz. Garantili veya garanti süresi dolmuş Franke marka ürünleriniz için Beykoz ve çevresinde servis hizmetini nereden alacağınızı düşündüğünüzde platformumuzu ziaret edebilirsiniz.

Franke Servis Beykoz

Franke kullanıcıları için bölge veya semtlere göre tüm servis ağlarının güncel adres ve iletişim bilgileri bağlantı adresimizde yer almaktadır. Franke servis Beykoz olarak görüntüleyebileceğiniz sayfada Beykoz ve çevresinde bulunan bir veya birden fazla servis ağına erişim kolaylığı sağlayabilirsiniz. Franke marka ürünlerinizin tüm arıza, bakım ve yedek parça değişim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.


FİRMA ADI:Beyaz Servis
SERVİS ADRESİ:No:6/A Çavuşbaşi Cd. Sulh Çikmazi Sokak, 34810 İstanbul
TELEFON NUMARASI :0 216 537 01 05
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI
 • Mehmet

  Bulaşık makinem çok gürültülü çalışıyor. Bu durum nasıl düzeltilebilir yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

 • Hatice

  Çamaşır makinesine çocuğumun pantolonunu atarken cebinde bilye unutmuşum. Sıkma sırasındaki çalkalanma esnasında cam kapakta çatlama meydana geldi. Evimize gelerek değişim sağlama yapıyor musunuz?

 • Franke Ürünleriniz İçin Beykoz'da Servis Merkezi - Kadir Yiğit

  […] Franke markasının tüm ürünlerinde özel servis hizmeti sunduğumuzu belirtmek isteriz. Franke Servis Beykoz firması olarak tüm Franke etiketli ürünlerin özel servisliğini üstleniyoruz. Özel servis […]

 • Beykoz Franke Servis 7/24 Hizmetinizde

  […] Franke uzun yıllardır sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti veren bir firma olup, Franke Servis Beykoz şubemizde sizlere tüm Franke ürünlerinde yardımcı olmaktadır. Yaşadığınız tüm ürün […]

 • Beykoz Franke Teknik Servisi 7/24 Hizmetinizde - Burak Göç

  […] olursa olsun her ilçede en az birkaç tane servis bulabilme şansınız var. Örneğin internete Beykoz Franke Servis yazıp aratmış olduğunuzda o bölgede ki servisleri bulabilirsiniz. Bu da daha hızlı gelmeleri […]

 • Sema Y.

  Herkes gibi bende bir buzdolabı aldığım zaman uzun yıllar sorun yaşamadan kullanmak isterim. Franke daha önce kullanmadığım bir marka olmasına rağmen riske girerek, fiyatı dolayısıyla ömrünü dolduran eski buzdolabımın yerine aldım. İlk zamanlar performansından çok memnundum ancak sonradan çok fazla gürültü yapmaya başladı. O zaman hata yaptığımı düşünmüştüm ki aradığım ilk Beykoz Franke Servisi merkezinin personelleri, sorunumu kısa sürede çözmüştüler. O günden beri hiç sorun yaşamadım.

 • Beykoz Franke Buzdolabı Servisi - cpukarsilastir.com

  […] Franke Servis Beykoz buzdolabı hasar tespit ve onarım çalışmaları açısından oldukça önemli bir hizmet vermektedir. Yapılan tüm çalışmalar garanti kapsamında olup uzun vadede kullanım güvencesi sağlamaktadır. Özel servis merkezi olarak hizmet veren firma müşteri memnuniyeti temelinde çalışmaktadır. […]

 • Gülşen

  Birkaç sene önce almış olduğum buzdolabı dondurucu arıza vererek soğutmamaya başladı. Dondurucu ağzına kadar dolu odluğu için, yiyeceklerin bozulmaması için hemen Franke Servis Beykoz bölgesinde yer alan şubesini arayarak, servis yönlendirmelerini istedim. Bir saat içerisinde gelen servis ekipleri evimde uzun uğraşlar sonucunda dolabımın derin dondurucusunu tamir etmeyi başardılar. Üstelik bunun için gayet uygun bir ücret çıkarttılar.

 • Aycan

  Franke marka bulaşık bulaşık makinemi annem uzun yıllar kullandıktan sonra bana hediye etmişti. Ben de birkaç sene sorunsuz kullandım; ancak geçenlerde makinemin alt tarafından su aktığını fark ettim. Hemen Franke servis Beykoz’u aradım ve arıza tespiti için evimize kadar geldiler. Arıza tespiti aşamasında makinemin beyninde bir sorun olduğu ve hortumunda da çatlak gerçekleştiğini belirttiler.
  Beykoz Franke Servisi kısa bir süre içinde beyin değişikliği gerçekleştirdi ve makinem kusursuz bir şekilde çalışmaya başladı. Yıllardır kullandığımız bu makinenin artık daha fazla dayanamayacağını düşünmüştük; ancak servis her şeyi kısa süre içinde halletti. Güler yüzlü ekibi ve mükemmel işçiliği ile Franke servis Beykoz’a çok teşekkür ederim.

 • Yağmur

  Gaziantep’ten İstanbul’a henüz taşındık ve sanırım taşınma sırasında yaşanan bir takım aksaklıklardan dolayı Franke marka buzdolabım arızalandı. Eve girip malzemelerimi yerleştirmeye çalıştığımda makinenin ışığının yanmadığını gördüm. Taşınma stresinin üzerine ne yapacağımızı kara kara düşünürken Franke servis Beykoz adresiyle internette karşılaştık ve çok memnun kaldık. Taşınma masraflarının üzerine yeni bir buzdolabı almayı bütçemiz asla kaldırmazdı. Ancak korktuğumuz gibi olmadı ve makinemiz 1 hafta içerisinde tamir edildi. Biz de zaten oldukça sıkışmışken borç hanemize yeni bir borç daha yazdırmadık. Servise kolay ulaşılıyor ve pek çok servis şirketinin aksine, çok ilgililer. Keşke herkes böyle çalışabilse, biz pişman olmadık size de öneririz.

 • Meltem

  Franke fırın satın almak için tercih ettiğimiz marka oldu. Özellikle kaliteli ürünlere sahip olması ve bütçe dostu bir fiyat aralığı sunması bizim için fazlasıyla cazipti. Satın almış olduğumuz fırın modeli ilk dönemlerde tam olarak beklentilerimizi karşılayan bir yapıya sahipti. Ancak ilerleyen zamanlarda eski verimini aratan bir çalışma yapısına ulaştığını fark ettik. Sorunun neden kaynaklı olduğunu çözebilmek için soluğu hemen Franke servis Beykoz adresinde aldık. Servis kısa bir inceleme sürecinin hemen sonrasında sorunu çözerek fırını bize eski veriminde teslim etmiş oldu. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir süreçti. Servis ekibi sorunu tahminimizden daha kısa bir süre içinde çözdü.

 • Filiz

  Fırın satın almak için tercihimiz başarılı modelleri bünyesinde bulunduran Franke markasından yana oldu. Satın aldığımız fırın modeli ilk dönemlerde tam olarak bizim beklentilerimize uyan bir performans sunuyordu. Ancak ilerleyen zamanlar içinde eski verimini aratmaya başladığını fark ettik. Sorunun tam olarak neden kaynaklandığını öğrenmek için konunun uzmanı olan Franke Servis Beykoz adresine danıştık. Servis yaptığı kısa incelemenin hemen sonrasında performans düşüklüğünün neden olduğunu çözmüş oldu. Servisin ilgili ekibi ve konu hakkındaki hızları gerçekten memnun ediciydi. Fırında karşımıza çıkan bu sorunu zahmetsiz bir şekilde çok hızlı bir şekilde çözmüş oldular. Ayrıca bize fırından verimi arttırmanın yollarını da bu süreçte anlattılar.

 • Gülsüm

  Uzun zamandan beri sorunsuz bir şekilde kullandığımız Franke buzdolabı su akıtmaya başladı. Senelerce hiçbir arızasıyla karşılaşmadığımız cihazda son zamanlarda bu tarz bir arıza oluştu. Nedenini araştırsakta tam olarak sorunu çözemedik. Konu hakkında yapılacak olan şeyler nelerdir tavsiyelerinizi bekliyoruz. Buzdolabının su akıtması sorunundan kurtulmak için ne yapmalıyız.

 • Sedat

  Bir üniversitenin laboratuarında çalışmalarımızı gerçekleştirmek ve kimyasallarımızı muhafaza etmek için Franke marka FFSDF330 NR ENF VA++ model buzdolabını kullanıyoruz. Sabah okula geldiğimizde buzdolabının ısısının düştüğünü fark ettik ve hemen en yakınımızda bulunan Franke Beykoz servisini arayarak acilen tamir için yardımlarını istedik. Gelebilecekleri en kısa sürede gelip sorunumuzu hallederek çalışmalarımızın ve malzemelerimizin çöp olmasını engellediler

 • Pelin

  Evleneli daha 5 ay oldu ve beyaz eşyalarımı 3 sene önceden alıp kurulumunu yaptırdığım için garanti kapsamında hiçbir ürünüm yok şu an. Franke marka bulaşık makinem geçen gün bulaşıkları kirli çıkarmaya başladı. Arka arkaya yıkama yapmama rağmen bulaşıkları hep aynı çıkarttım. Ben de vakit kaybetmeden Franke Servis Beykoz şubesini aradım. Yoğunluktan dolayı ertesi gün gelen ekip makinemi götürüp 3 gün sonra da onarılmış bir şekilde makinemi teslim etti.

 • Hilal

  Franke marka bulaşık makinemi değiştirmeye niyetlenmiştim. İnanılma gürültülü çalışıyor ve hatta komşularımdan şikayet alıyordum. Bu sorunu kendi başıma çözemeyeceğim ve artık sıkılmaya başladığım için yeni bir ürün bakmaya başladım. Komşularımdan biri Beykoz’da hizmet veren Franke servis firmasını tavsiye etti.
  İnternetten yaptığım araştırmalar doğrultusunda firmanın gayet profesyonel ve güvenilir olduğunu gördüm ve okudum. Bulaşık makinemi kendilerine emanet ettiğimde burçlarda bir sorun olduğunu öğrendim. Sorun kısa süre içerisinde çözüldü ve abartılı bir rakam ödemek zorunda kalmadım. Kendilerine teşekkür ederken aynı zamanda sizlere de bu firmayı tavsiye etmek istedim. İşini gerçekten iyi yapıyorlar ve bu konuda fazlasıyla başarılı olduklarını düşünüyorum.

444 78 56