İstanbul

Franke Servis Beykoz

Franke Servis Beykoz profesyonel servis ekibi ile bölgede Franke kullanıcılarına hizmet vermektedir. Franke markasında buzdolabı, bulaşık makinesi veya diğer ürünler için arıza durumunda tamir işlemi için servis hizmetinden faydalanabilirsiniz. Garantili veya garanti süresi dolmuş Franke marka ürünleriniz için Beykoz ve çevresinde servis hizmetini nereden alacağınızı düşündüğünüzde platformumuzu ziaret edebilirsiniz.

Franke kullanıcıları için bölge veya semtlere göre tüm servis ağlarının güncel adres ve iletişim bilgileri bağlantı adresimizde yer almaktadır. Franke servis Beykoz olarak görüntüleyebileceğiniz sayfada Beykoz ve çevresinde bulunan bir veya birden fazla servis ağına erişim kolaylığı sağlayabilirsiniz. Franke marka ürünlerinizin tüm arıza, bakım ve yedek parça değişim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.


FİRMA ADI: Beyaz Servis
SERVİS ADRESİ: No:6/A Çavuşbaşi Cd. Sulh Çikmazi Sokak, 34810 İstanbul
TELEFON NUMARASI : 0 216 537 01 05
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI

6 Yorum

 • Reply
  Mehmet

  Bulaşık makinem çok gürültülü çalışıyor. Bu durum nasıl düzeltilebilir yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

 • Reply
  Hatice

  Çamaşır makinesine çocuğumun pantolonunu atarken cebinde bilye unutmuşum. Sıkma sırasındaki çalkalanma esnasında cam kapakta çatlama meydana geldi. Evimize gelerek değişim sağlama yapıyor musunuz?

 • Reply
  Franke Ürünleriniz İçin Beykoz'da Servis Merkezi - Kadir Yiğit

  […] Franke markasının tüm ürünlerinde özel servis hizmeti sunduğumuzu belirtmek isteriz. Franke Servis Beykoz firması olarak tüm Franke etiketli ürünlerin özel servisliğini üstleniyoruz. Özel servis […]

 • Reply
  Beykoz Franke Servis 7/24 Hizmetinizde

  […] Franke uzun yıllardır sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti veren bir firma olup, Franke Servis Beykoz şubemizde sizlere tüm Franke ürünlerinde yardımcı olmaktadır. Yaşadığınız tüm ürün […]

 • Reply
  Beykoz Franke Teknik Servisi 7/24 Hizmetinizde - Burak Göç

  […] olursa olsun her ilçede en az birkaç tane servis bulabilme şansınız var. Örneğin internete Beykoz Franke Servis yazıp aratmış olduğunuzda o bölgede ki servisleri bulabilirsiniz. Bu da daha hızlı gelmeleri […]

 • Reply
  Sema Y.

  Herkes gibi bende bir buzdolabı aldığım zaman uzun yıllar sorun yaşamadan kullanmak isterim. Franke daha önce kullanmadığım bir marka olmasına rağmen riske girerek, fiyatı dolayısıyla ömrünü dolduran eski buzdolabımın yerine aldım. İlk zamanlar performansından çok memnundum ancak sonradan çok fazla gürültü yapmaya başladı. O zaman hata yaptığımı düşünmüştüm ki aradığım ilk Beykoz Franke Servisi merkezinin personelleri, sorunumu kısa sürede çözmüştüler. O günden beri hiç sorun yaşamadım.

Görüşünüzü Paylaşın