İstanbul

Franke Teknik Servis

Franke marka cihazlarda zamanla çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar ortaya çıkabilmektedir. Her türlü cihaz arızasına karşın etkili sonuçlar sunan Franke teknik servis kısa bir zaman aralığı içinde arızaya çözüm bulmanıza yardımcı olur. Her türden arızaya garantili çözümler sunan adres onarım sürecini daha kolay bir hale getirmektedir. Servisten teknik destek almak için tek yapılması gereken şey ise müşteri hizmetleri üzerinden servis talebinde bulunmaktır. Bu adımdan sonra size en yakın konumda bulunan ekip tarafınıza gönderilerek servis sürecine başlanmış olur.

Onarım veya bakım işlemleri tamamlandığında da cihazınız servis aracıyla birlikte bulunduğunuz konuma gönderilecektir. Bu bakımdan sizin herhangi bir zahmete girmenize gerek kalmadan her türlü adım Franke teknik servis ekibi tarafından yönetilir. Servis tarafından ayrıca elektronik cihazlar için son derece önemli bir konu olan bakım hizmeti de verilmektedir.

Bakım hizmetinin zamanında ve eksiksiz olarak yapılmasının pek çok olumlu getirisi olur. Bu nedenle cihaz kullanıcılarının bu süreci ihmal etmeden bakım sürecine de ağırlık vermeleri yerinde bir karar olacaktır.

Franke teknik servis bakım işlemini detaylı olarak yaparken bu işlemin sonucunda cihazınızda gözle görülür oranda bir performans artışı fark edebilirsiniz. Aynı zamanda işlemlerin düzenli olarak yapılması cihazın kısa yoldan ömrünün uzamasına ve daha etkili bir performans ortaya çıkmasına da yardımcı olacağından oldukça önemlidir.

    444 78 56