İzmir

Franke Servis Bornova

Franke Servis Bornova sayesinde ev eşyalarınızda rastladığınız arıza durumlarının hemen çözülmesini sağlamış olursunuz. İzmir Bornova’da yaşayan kişiler için uygun olacak bu servis sayesinde, günlük işlerde büyük yardımcı olan ev eşyalarının onarımını kısa yoldan halletmiş olursunuz. Uzun zamandan beri içinde bulunduğunuz durumun daha fazla uzamaması adına, bir ustadan yardım almanız şarttır. Bunun için sizlerin yanında olan sitemiz İzmir ilinde size yakın olan servis isimleri konusunda en büyük yardımcınız olacaktır. Bu sayede eşyaların tamiri için zaman kaybetmenize gerek kalmaz.


FİRMA ADI: Termo Teknik
SERVİS ADRESİ: No: 40 /B Mimarsinan Mah. 1395 Sokak, 35220 İzmir
TELEFON NUMARASI : 0 232 224 48 58
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI

4 Yorum

 • Reply
  Bahadır Özkaçmaz

  Ürünlerinizin o kadar reklamı dönüyor ama insanlar bunlara aldanmasın bir fayda getirmeyeceğini bildiğimden kısaca durumumu anlatıcam Franke markasının ne olduğunu anlayacaksınız tam 4 ay önce buzdolabı aldık dışarıdan da destek aldım sizi de aradık ama ben buzdolabımı 1 aydır kullanamıyorum yazıklar olsun size de hizmetinize de.

 • Reply
  deniz

  Bir Franke ürünü çamaşır makinesi aldık 1 yıl oldu annem yaşlı bir kadın uğraşamıyor biz ilgilenmek zorunda kalıyoruz. Sizleri aradık dönüş yapacağını belirterek bizi oyaladınız durdunuz. Biz kendimiz çözüm bulmaya çalıştık, dışarıdan destek aldık olmadı. Lütfen okuyun ve yardımcı olun bizi çok mağdur ettiniz.

 • Reply
  büşra yavuz

  Franke ürünüm bu ayın başında arızalandı. 4 yıl garantisi olacağını artı bir ücret vermemiz halinde söylemişlerdi. 3-4 yıl geçtiğine eminim ama 4 yılı geçmemiştir diye düşünerek ulaştım sizlere. Fakat garanti kapsamında olmadığını belirtmiştiniz. Size belli miktar para gönderdik çözümlenmesi için ilk geldiği günlerde gayet iyi göründü ama bir kaç gün sonra tekrar sorun yaşamaya başladık. Evraklarına ulaştım ve garantisinin devam ettiğini gördüm. Size ulaştım bir hata olabileceğini paramı göndereceğinizi söylediniz fakat gönderilmiyor paramı istiyorum yoksa şikayette bulunacağız.

 • Reply
  Bornova'da Kaliteli ve Garantili Franke Servis Hizmeti | Asosyaller

  […] tüm konularda size yardımcı olacaktır. Müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz için Franke Servis Bornova ekibi olarak uzun yıllardan beri sürekli olarak olumlu geri dönüşler almaya devam ediyoruz. […]

Görüşünüzü Paylaşın