İzmit

Franke Servis Gölcük

Franke Servis Gölcük sayesinde ev eşyalarınızda rastladığınız arıza durumlarının hemen çözülmesini sağlamış olursunuz. Kocaeli Gölcük’te yaşayan kişiler için uygun olacak bu servis sayesinde, günlük işlerde büyük yardımcı olan ev eşyalarının onarımını kısa yoldan halletmiş olursunuz. Uzun zamandan beri içinde bulunduğunuz durumun daha fazla uzamaması adına, bir ustadan yardım almanız şarttır. Bunun için sizlerin yanında olan sitemiz Kocaeli ilinde size yakın olan servis isimleri konusunda en büyük yardımcınız olacaktır. Bu sayede eşyaların tamiri için zaman kaybetmenize gerek kalmaz.


FİRMA ADI:Franke Servis Gölcük
SERVİS ADRESİ:Şehitler, 403. Sk. 2-8, 41650 Gölcük/Kocaeli
TELEFON NUMARASI :0850 259 95 63
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI
 • Bahadır Özkaçmaz

  Ürünlerinizin o kadar reklamı dönüyor ama insanlar bunlara aldanmasın bir fayda getirmeyeceğini bildiğimden kısaca durumumu anlatıcam Franke markasının ne olduğunu anlayacaksınız tam 4 ay önce buzdolabı aldık dışarıdan da destek aldım sizi de aradık ama ben buzdolabımı 1 aydır kullanamıyorum yazıklar olsun size de hizmetinize de.

 • deniz

  Bir Franke ürünü çamaşır makinesi aldık 1 yıl oldu annem yaşlı bir kadın uğraşamıyor biz ilgilenmek zorunda kalıyoruz. Sizleri aradık dönüş yapacağını belirterek bizi oyaladınız durdunuz. Biz kendimiz çözüm bulmaya çalıştık, dışarıdan destek aldık olmadı. Lütfen okuyun ve yardımcı olun bizi çok mağdur ettiniz.

 • büşra yavuz

  Franke ürünüm bu ayın başında arızalandı. 4 yıl garantisi olacağını artı bir ücret vermemiz halinde söylemişlerdi. 3-4 yıl geçtiğine eminim ama 4 yılı geçmemiştir diye düşünerek ulaştım sizlere. Fakat garanti kapsamında olmadığını belirtmiştiniz. Size belli miktar para gönderdik çözümlenmesi için ilk geldiği günlerde gayet iyi göründü ama bir kaç gün sonra tekrar sorun yaşamaya başladık. Evraklarına ulaştım ve garantisinin devam ettiğini gördüm. Size ulaştım bir hata olabileceğini paramı göndereceğinizi söylediniz fakat gönderilmiyor paramı istiyorum yoksa şikayette bulunacağız.

 • Gamze I.

  Geçen hafta çamaşır makinemde bir arıza oluştu. Bende yetkili servis ile iletişime geçtim. Eve iki gün sonra gelen yetkili servis teknisyenleri sorunun büyük olduğunu atölyeye alınması gerektiğini söylediler. Dört gün boyunca atölyede kalan makinemi bana tamiri mümkün değil diyerek geri teslim ettiler ve üstelik atölye ücreti aldılar. Gerçekten insan bu durum karşısında enayi yerine konulduğunu düşünüp sinir oluyor. Gölcük Franke Servis’i internet sitesi üzerinden buldum. Sağolsunlar bir gün makinemi atölyeye alıp tertemiz şekilde geri teslim ettiler ve yetkili servisin atölye ücretinin yarı miktarı para aldılar. Eğer çamaşır makinesi sorunu yaşıyorsanız gözünüz kapalı arkadaşlara güvenebilirsiniz .

 • Songül E.

  Bulaşık makinesinin ağzına kadar doldurulmamasının ben farkındayım fakat eşime bir türlü bu durumu izah edemiyorum. Hiç uzatmadan konuya geleyim, bulaşık makinesi durdu. Helva kavuracaktık fakat son çare olarak Franke Servis Gölcük’ü aradım. Birazda espirili dille durumu izah ettim. “Beyefendi gelip bakalım dilerseniz” dediler. Hay hay deyip kabul ettim, yarım saat içinde eve geldiler. Öncelikle onbeş dakikada durum tespiti yapıp gerekli hangi parçaların tamir işlemi görmesi gerektiğinden bahsettiler. Bende onay verdikten sonra atölyeye götürecekler sandım. Takım çantasını çıkarım onbeş dakikada işlemi pratik şekilde yaptılar. Beş dakika içeri geçeyim dedim makinenin sesini duydum. Profesyonellik sanıyorum ki başka bişey. Bir kez daha o arkadaşlara teşekkürler.

 • Eray L

  Gölcük Migros’a yakın özel Franke Servisi arıyorum. Adres veya telefon bilgisi verebilmeniz mümkün mü acaba?

 • Gülseren

  Bulaşık makinemi neredeyse iki günde bir çalıştırıyor ve her çalıştırma aşamasında korkuyordum. Çünkü makinem kısa programa ayarlı olduğu halde uzun programa geçiyor ve kurutma işlemi yapmadan bulaşıkları lekeli çıkarıyordu. Franke servis Gölcük tam da bu aşamada imdadımıza yetişti. Çok kısa bir süre içinde evimize kadar teknik ekip yönlendirmesi gerçekleştirdiler.
  Franke servis Gölcük makineyi açtıktan sonra beynin karıştığını ve bu durumun programsal bir hata olduğunu iletti. Franke marka bulaşık makinem için yeni bir beyin sipariş edildi ve kısa bir süre içinde montajı gerçekleştirildi. Alanında uzman olan Franke servis Gölcük tüm sorunlarımı ivedilikle çözdü. Bize olan desteklerinden dolayı kendilerine şükranlarımızı sunuyoruz.

 • Selcan

  İş yerimizde uzun yıllardır Franke marka buzdolabı kullanıyoruz. Uzun yıllardır kullandığımız buzdolabından memnunduk ancak artık eskidiğini fark etmiştik. Makinenin kapağı tam olarak kapanmamaya başladı. Bunun çözülmez bir sorun olduğunu düşünmüştük ancak yine de Franke servis Gölcük adresine bir gösterelim dedik. Sonuçta yeni buzdolabı almak çok daha pahalı olacaktı. Sonuç olarak makinenin yarattığı bu problem sıklıkla görülen bir problemmiş, ustalar değişimin 2 gün içerisinde olacağını söyledi, iki gün sonra da buzdolabını araçla yine dükkana getirdi. Şu anda bir sıkıntı olmadan çalışıyor, eskisinden de iyi oldu. Ücret de birçok servise göre düşük. Kısacası aldığım hizmetten memnun olduğumu söyleyebilirim.

 • Emine

  Franke markası özellikle buzdolabı modelleriyle fazlaca ön plana çıkan markalardan biriydi. Bizde buzdolabı satın almak için tercihimizi bu nedenle doğrudan bu markadan yana kullandık. Her açıdan tam olarak bizim aradığımız özellikleri sunan markalardan biri olmuş durumdaydı. Satın almış olduğumuz buzdolabı her açıdan ilk dönemlerde beklentilerimize uygundu. Ancak ilerleyen zamanlarda buzdolabının ilk dönemlerdeki performansını fazlasıyla arattığını fark ettik. Bizde sorunun çözebilmek için bu alanda oldukça fazla önerilen adres olan Franke servis Gölcük adresinde karar kıldık. Servis kısa bir incelemenin hemen ardından sorunun neden kaynaklandığını hemen çözdü. Kısa bir onarım sürecinin hemen ardından buzdolabını bize ilk günkü veriminde teslim etmiş oldu.

 • İnci

  Yeni fırınımızı bu konuda bir hayli fazla başarılı modeli bulunan Franke markasından almaya karar verdik. Özellikle bütçe dostu ürünlere sahip olması bizim için cezbedici durumlar arasında bulunuyordu. Satın aldığımız Franke marka fırın bir müddet geçtikten sonra eski verimini aratmaya başladı. Bu sorun bizim için can sıkıcı olmaya başlayınca fazla zaman kaybetmeden soluğu hemen Franke Servis Gölcük adresinde aldık. Servis yaptığı kısa incelemenin hemen sonrasında sorunu çözerek cihazı bize teslim etti. Her açıdan çok kısa bir süre içinde zahmetsizce tamamlanan bir servis süreciydi. Servisin ilgili ekibi ve konu hakkındaki hızları gerçekten memnun ediciydi. Bu süreçten oldukça fazla memnun kaldık.

 • Furkan

  2 yıl önce satın aldığımız Franke markası düne kadar oldukça iyi bir performans ortaya çıkarıyordu. Ancak son günlerde nedenini anlayamadığımız bir şekilde soğutma yapmadığını fark ettik. Buzdolabının alt kısmı soğutma yapmıyordu. Bu sorundan nasıl kurtulabileceğimize dair çeşitli araştırmalar yapsakta sorunu bir türlü çözemedik. Buzdolabı soğutma yapmıyor sorunundan nasıl kurtulacağımıza dair çözüm önerilerinizi bekliyoruz.

 • Çiğdem

  Franke bulaşık makinem tableti eritmiyor. Haliyle bulaşıklarda temiz çıkmıyor. Servisin gelip bakmasını rica ediyorum.

  • admin

   İletişim bilgilerinden servis talebinde bulunursanız daha iyi olur Çiğdem hanım. İyi günler.

 • Selami

  Gölcükte merkezi bir cafenin işletmecisiyim. Yemek hizmeti de verdiğimiz cafemizde kullandığımız Franke marka buzdolabımızın sabahtan aldığımız yeni yiyecekleri öğlene kadar soğutamadığını fark eder fark etmez Franke Gölcük servisini aradık. Yarım saat içinde gelip atık su kanallarının tıkandığını ve hava kanallarının tıkandığını söyleyerek bu kanalların açılmasını sağladılar ve gün içinde edeceğimiz maddi zarardan bizi kurtardılar.

444 78 56