Kocaeli

Franke Servis Gebze

Franke marka cihazlarda zaman içinde çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar ortaya çıkabilmektedir. Bu tarz dönemlerde günlük işlerin aksamaması için ev halkının teknik servise ulaşması doğru bir karar olacaktır. Franke marka bulaşık makinesi ve buzdolabında teknik destek sağlayan Franke servis Gebze her türlü arızaya garantili çözümler sunar.

Franke Servis Gebze

Cihazların eski veriminde kullanılmasına neden olacak bu adres günlük işlerin gerektiği gibi devam etmesine aracı olacaktır. Servisten teknik destek almak için tek yapılması gereken şey ise günün her saati müşteri hizmetlerine ulaşarak servis talebi oluşturmaktır. Bu adımdan sonra tarafınıza kadar ulaşan servis ekibi aracılığıyla cihazınız ev adresinizden teslim alınır. Onarım işlemi tamamlandıktan sonra aynı özenle cihazınız adresinize kadar teslim edilmiş olacaktır.

Bu bakımdan sizin bu konuda herhangi bir zorluk çekmenize gerek kalmadan tüm süreç servis ekibi tarafından incelikle yönetilir. Franke servis Gebze aynı zamanda bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi cihazların düzenli olarak bakım işlemlerini gerçekleştirmek içinde başvurmanız gereken bir adres halindedir.

Gebze Franke Servisi
Açık Adresi:931. Sk. 2-34
Güzeller
41400 Gebze/Kocaeli
Telefon Numarası:0850 259 67 40
Çalışma Saatleri:HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI
 • Ali

  Franke bulaşık makinemiz alt taraftan su akıtmaya başladı. Ankastre olduğu için kendimiz çekemiyoruz. Tüm mobilyalar bağlı bir şekilde duruyor. Gebze’ye en yakın Franke servisi hangisi?

 • Zeynep

  Bir bankanın mutfak personeli olarak çalışıyorum işim çok ağır olmamasına rağmen sürekli çay kahve içiliyor ve bunları tazelerken dağıtımında bardak ihtiyacı olduğu için tek personel elde seri bir şekilde yıkamam mümkün olmuyor. Kullandığımız Franke marka bulaşık makinesine koyduğum bulaşıkları son günlerde çizik olarak çıkartmaya başlamıştım ki en son yetkili bir personel bu konuda tekrar uyarınca bunu yönetime bildirdim ve Franke Servis Gebze aranarak durum bildirildi ve gelen ekip problemimizi hemen yerinde çözdüler.

 • Esma

  3 yıldır severek kullandığım ve garantisi daha yeni biten Franke marka bulaşık makinem garantisinin bittiğini tahmin etmiş olacak ki su tahliye kısmının arıza yapmasıyla birlikte hangi teknik servisi çağırdıysam hepsi birbirinden farklı problem söyleyerek problemimi tamir ettiklerini söylediklerine rağmen çözemediler. En sonunda başvurduğum Franke Servis Gebze gelip makinemin problemini yerinde tamir ederek çözerek bu dertten sonunda kurtardılar

 • Elif

  Bir bankanın mutfak personeli olarak çalışıyorum işim çok ağır olmamasına rağmen sürekli çay kahve içiliyor ve bunları tazelerken dağıtımında bardak ihtiyacı olduğu için tek personel elde seri bir şekilde yıkamam mümkün olmuyor. Kullandığımız Franke marka bulaşık makinesine koyduğum bulaşıkları son günlerde çizik olarak çıkartmaya başlamıştım ben de bunu yönetime bildirdim ve Franke Servis Gebze aranarak durum bildirildi ve gelen ekip problemimizi hemen yerinde çözdüler.

 • Melike

  3 yılı aşkın kullanmakta olduğum Franke marka bulaşık makinem geçen gün elektrik tesisatından arıza veriyordu. Elektrikçi çağırıp evimin elektriğini kontrol ettirmeme rağmen makinenin kendi tesisatı ile alakalı bir şey olabileceğini söyleyince Franke Servis Gebze şubesinden geldiklerinde makinenin birden fazla parça problemleri olduğunu söyledi. Ben 2 haftadan önce asla makinem geri gelmez derken 3 gün sonra bulaşık makinemi getirerek sadece 3 gün bana bulaşık yıkatan ekibi herkese öneriyorum.

 • Fadime

  Oturduğum yerde servis sıkıntısı yaşarken yeni açılan Franke servis Gebze şubesi sayesinde rahatladım sayılır. Pek ihtiyacım olmuyor ama olduğu zamanda servisin gelmesi çok uzun zaman alıyordu. Şu an Franke’nin set üstü ocağını kullanıyorum kısa süre önce düğmeleri yandığı için yenileri ile değiştirdim. Hem uygun hem de hızlı olarak çözüme ulaştırdılar.

 • Canan

  Franke markasına güveniyorum ve evimdeki beyaz eşyaların büyük bir kısmı da bu markanın imzasını taşıyor. Bulaşık makinesi de onlardan biri ve yakın zamanda aldığım servis hizmetinden bahsetmek adına buradayım. Gebze’de hizmet veren servis ekipleri işini gerçekten kusursuz bir şekilde yapıyor. Bu alandaki en başarılı servis firmalarından biri olduğunu söyleyebilirim ve fiyatlar da bir hayli uygun.
  Ekonomik bir hizmet almak istiyorsanız eğer tereddüt etmeden aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bu firma için gerçekten önemli ve zaten firmaya dair yapılan yorumları incelediğinizde de bu gerçeği görebiliyorsunuz. Dilerseniz dijital dünya aracılığı ile de bir araştırma yapabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

 • Ayşe

  Geçen hafta kalabalık bir misafir grubunu ağırladım ve arkalarından çok fazla bulaşık çıktığı için Franke marka bulaşık makinemi arka arkaya çalıştırmak zorunda kaldım. En son yıkamamda deterjan gözüne deterjan koyduğumda kapağını kapatamadım zorlayınca da kapanmayınca bulaşık makinesinin bozulması işlerimi aksatacağı için Franke Servis Gebze ekibi hemen geldi ve problemi hemen çözerek mağduriyetimizi giderdiler.

 • Yaren

  Geçen hafta kalabalık bir misafir grubunu ağırlamamın ardından çok fazla bulaşık çıktığı için Franke marka bulaşık makinemi 2-3 kez falan arka arkaya çalıştırmak zorunda kaldığımdan ötürü olduğunu düşündüğüm bir arıza ile karşılaştım. En sonuncu yıkamada deterjan gözüne deterjan koyduğumda kapağını kapatamadım. Bulaşık makinesinin bozulması ile asla idare edemeyeceğim çalışan biri olduğum için Franke Servis Gebze servisi arıza bildirimimiz üzerine geldi ve problemi hemen çözerek mağduriyetimizi giderdiler.

 • Sibel

  Sorumlu olduğum yemekhanenin mutfağında Franke marka bulaşık makinesi kullanıyoruz. Fakat geçtiğimiz hafta bulaşık makinemizin program seçme düğmesi çalışmamaya başladı. Biz de hemen Franke Servis Gebze şubesi ile iletişime geçtik . Gelen ekip yerinde bulaşık makinemizi tamir ettiler ve biz de dahil olmak üzere tüm şirketin o gün olabilecek mağduriyetini giderdiler.

 • Mehtap

  Franke marka bulaşık makinem suyu yeterli şekilde boşaltmıyordu ve bu sorunu tespit ettiğimde hiç vakit kaybetmeden Franke servis ekiplerini aradım. Ben Gebze’de oturuyorum ve Franke’nin bu bölgede hizmet veren bir servis ekibi olması da beni sevindirdi. İnternet üzerinden yaptığım araştırmalar neticesinde ulaştığım bu firmadan çok memnun kaldım.
  Tahliye hortumu ile ilgili bir sorun varmış ve tıkanma nedeniyle bu sorunu yaşıyormuşum. Neyse ki halledildi ve bunun için yüksek rakamlar da ödemedim. Eğer buna benzer bir sorun ile karşı karşıya gelirseniz sizler de tereddüt etmeden bu ekipten yardım alabilirsiniz. Neden tavsiye ettiğimi anlamanız pek de uzun sürmeyecektir.

444 78 56