İzmir

Franke Servis Narlıdere

Narlıdere’de Franke servisi arıyorsanız, sitemiz sayesinde servis iletişim bilgilerine ulaşmanız son derece kolay olacaktır. Franke Servis Narlıdere sayesinde bu marka eşyalarda gördüğünüz arızaların giderilmesi için anında servisle iletişime geçebilirsiniz. Her çeşit Franke ürünü için başvurabileceğiniz bu adres İzmir ilindeki servis ihtiyacında yanınızda olacaktır. Sizlerde gün boyunca en sık kullandığınız eşyaların arıza durumuna son vermek için, bu servisi arayarak işlemlerin başlatılmasını sağlayabilirsiniz. Kısa sürede sonuçlanacak işlem sonra eşyalarınızı hızla kullanmaya başlayabileceksiniz. Böylelikle günlük işlerinizin de kaldığı yerden devam etmesini sağlayabilirsiniz.


FİRMA ADI: Ay Teknik Servis
SERVİS ADRESİ: No: 12/B Vatan Mah. 9109 Sokak, 35160 İzmir
TELEFON NUMARASI : 0 232 244 59 59
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI

5 Yorum

 • Reply
  Hasan Yalçınduman

  Franke markasının marifetlerini herkes bilsin buzdolabı aldık 2 ay geçti hani 15 günde en geç gönderilirdi hala yok. Biraz empati kurup işinizi özenle bizi mağdur etmeden yapsanız ne olur sanki yazık. Paramızla bizleri rezil ediyorsunuz. Aslında bu yapılanların hepsi rezillik dışı dolandırıcılık gibi bir şey! Ben aramaktan bıktım siz bıkmadınız değil mi?

 • Reply
  halil

  8 ay önce sizden Franke buzdolabı aldım çekmecesi kırıldı garantisi bitmediğini düşünüp sevinerek size ulaştık. Servisiniz geldi sorunu tespit ettiğini ama tekrar servis geleceğini bildirerek ayrıldılar gün verildi bekledik ama gelen olmadı. Tekrar aradım müşteri hizmetleri şikayetimi aldı yine gelen olmadı lütfen artık gelin ve yapın şu buzdolabını! Resmen garantisinin bitmesini bekler gibi halleri var!

 • Reply
  Esra M.

  Franke marka kullandığımız ürünümüz var. Çamaşır makinemiz ama son aylarda bir şiddetli ses duyuyoruz yıkamalarında sizden destek aldık ama gideremediniz. Yenisini alma durumum olsa inanın müşteri hizmetlerinizi o kadar rahatsız etmezdik tekrar tekrar göndermek bizi yoruyor 2 defa gönderildi düzeltilemiyor. Bu duruma en kısa zamanda bir çözüm bulmanızı temenni ediyorum.

 • Reply
  Neden İzmir Franke Servis Merkezini Tercih Etmelisiniz? ⋆ EcanBlog

  […] dolayı sorunsuz bir şekilde ilk günkü gibi cihazınızı kullanabileceksinizdir. Franke Servis Narlıdere çalışanlarımız sizlere her konuda yardımcı olacaklardır. İsteğinize bağlı olarak […]

 • Reply
  Orçun H.

  Daha önce kullandığım beyaz eşya markalarının ürünlerindeki performanstan her ne kadar memnun kalsam da en ufak arızasında büyük bir eziyet yaşamak durumunda kalıyordum. Artık gına getiren ve sabır taşını çatlatan bu durum yüzünden daha önce hiç kullanmadığım Franke markasının beyaz eşyalarından aldım. Umarım Frankse Servis Narlıdere merkezi ile de problemli bir hizmet alımı yaşamam.

Görüşünüzü Paylaşın