İstanbul

Franke Servis Kaynarca

Kaynarca’da Franke servisi arıyorsanız, sitemiz sayesinde servis iletişim bilgilerine ulaşmanız son derece kolay olacaktır. Franke Servis Kaynarca sayesinde bu marka eşyalarda gördüğünüz arızaların giderilmesi için anında servisle iletişime geçebilirsiniz. Her çeşit Franke ürünü için başvurabileceğiniz bu adres İstanbul ilindeki servis ihtiyacında yanınızda olacaktır. Sizlerde gün boyunca en sık kullandığınız eşyaların arıza durumuna son vermek için, bu servisi arayarak işlemlerin başlatılmasını sağlayabilirsiniz. Kısa sürede sonuçlanacak işlem sonra eşyalarınızı hızla kullanmaya başlayabileceksiniz. Böylelikle günlük işlerinizin de kaldığı yerden devam etmesini sağlayabilirsiniz.


FİRMA ADI:Kaynarca Franke Servisi
SERVİS ADRESİ:Kaynarca, Akın Sk. No:5, 34890 Pendik/İstanbul
TELEFON NUMARASI :0850 259 94 77
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00- 19:00
HAFTA SONU : 09:00 – 18:30
Pazar : KAPALI

 • Hasan Yalçınduman

  Franke markasının marifetlerini herkes bilsin buzdolabı aldık 2 ay geçti hani 15 günde en geç gönderilirdi hala yok. Biraz empati kurup işinizi özenle bizi mağdur etmeden yapsanız ne olur sanki yazık. Paramızla bizleri rezil ediyorsunuz. Aslında bu yapılanların hepsi rezillik dışı dolandırıcılık gibi bir şey! Ben aramaktan bıktım siz bıkmadınız değil mi?

 • halil

  8 ay önce sizden Franke buzdolabı aldım çekmecesi kırıldı garantisi bitmediğini düşünüp sevinerek size ulaştık. Servisiniz geldi sorunu tespit ettiğini ama tekrar servis geleceğini bildirerek ayrıldılar gün verildi bekledik ama gelen olmadı. Tekrar aradım müşteri hizmetleri şikayetimi aldı yine gelen olmadı lütfen artık gelin ve yapın şu buzdolabını! Resmen garantisinin bitmesini bekler gibi halleri var!

 • Esra M.

  Franke marka kullandığımız ürünümüz var. Çamaşır makinemiz ama son aylarda bir şiddetli ses duyuyoruz yıkamalarında sizden destek aldık ama gideremediniz. Yenisini alma durumum olsa inanın müşteri hizmetlerinizi o kadar rahatsız etmezdik tekrar tekrar göndermek bizi yoruyor 2 defa gönderildi düzeltilemiyor. Bu duruma en kısa zamanda bir çözüm bulmanızı temenni ediyorum.

 • Orçun H.

  Daha önce kullandığım beyaz eşya markalarının ürünlerindeki performanstan her ne kadar memnun kalsam da en ufak arızasında büyük bir eziyet yaşamak durumunda kalıyordum. Artık gına getiren ve sabır taşını çatlatan bu durum yüzünden daha önce hiç kullanmadığım Franke markasının beyaz eşyalarından aldım. Umarım Frankse Servis Kaynarca merkezi ile de problemli bir hizmet alımı yaşamam.

 • Dila

  Çamaşır makinem aniden banyonun içinde zıplamaya başladı. Evet eskiden böyle şeyler olurmuş, annelerimizden duyuyorduk fakat kendi gözlerimle ilk defa şahit oldum. Hatta çamaşır makinesinin ilk zıpladığı anlarda deprem oluyor diye dahi korktuk. Fişini çekerek makineyi durdurabildim. Eşime durumu haber verip akşam usta getirmesini söyledim ama eşim hangi servise giderse gitsin ustalar makinenin çöp olduğundan bahsediyorlarmış. Eşim bu haberle eve gelince çok üzüldüm. Ertesi gün telefonda arkadaşıma duruma bahsedince bana Nazlıdere Franke Servis’in böyle sorunları kolaylıkla çözdüğünü söyledi. Bende eşime söyledim belki halledebilirler diye. Gerçektende eve gelerek bir parçayı değiştirdiler ve makine tamamen düzeldi. İşlerinin hakkını veren bu insanlara bir kez daha teşekkür ediyorum.

 • Tansu T

  Buzdolabı arızalandığında, hemen çözülmesi gerekir. Buzdolabının içindeki ürünlerin bozulmaması, buzlukta bulunanların çözülmemesi için bir arızası olduğu zaman Franke Servis Kaynarca şubesi tarafından çok hızlı servis hizmeti verilmesi gerekir. Zaten tanıtımlarında da bu tip bilgiler yer almasına karşın tam 4 gündür bir tane servis personelini eve getirip de, buzdolabının arızasının ne olduğunu dahi tespit ettiremedim ki arızasının onarımı için müdahalede bulunsunlar. Anlamış değilim Franke buzdolabını daha önce farklı ilçelerde de kullanmıştım ki oralarda bu servis hizmeti konusunda hiçbir problem yaşamamıştım. Kaynarca bölgesinde Franke markalı buzdolabı için alabileceğim hem kaliteli hem de ekonomik olduğu gibi hızlı olan bir servis merkezi arıyorum.

 • Zahide

  Franke’den yıllar önce bir makine satın almıştık ve sorunsuz bir şekilde de kullanmaya devam etmiştik. 1 ay önce tüm bulaşıkların lekeli olduğunu ve bardakların çizildiğini fark ettik. Bu süreçte ne yapacağımızı şaşırdık ve imdadımıza Franke servis Kaynarca yetişti. Hemen teknik servis evimize geldi ve arıza için tespit gerçekleştirmeye başladı.
  Franke servis Kaynarca sorunun kullanılan ürünlerden kaynaklı olduğunun bilgisini verdi. Bizi doğru deterjan, parlatıcı ve tuz kullanmamız konusunda bilgilendirdiler. Şimdi ekip sayesinde bulaşıklarımız tertemiz ve parlak çıkıyor. Franke servis Kaynarca’ya bilgilerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. İleride makinemizde herhangi bir sorun olursa kendileriyle mutlaka yeniden iletişime geçeceğimizden eminiz.

 • Fatih

  2 gündür yaşadığım stresin geçmesinde bana yardımcı olan Franke servis Kaynarca ekibine teşekkürü resmen borç biliyorum. Kurban Bayramı dönüşünde buzdolabım bozuldu, olacak şey değil. Ne yapacağımı şaşırmış bir halde malzemeleri komşunun buzdolabına tıkarken, internette Franke servis Kaynarca ekibine denk geldim, aradım hızlı bir şekilde sorunu anlattım, uzun süredir kullanıyordum ve bir anda bozulmasını beklemiyordum. Yaklaşık 2 saat içerisinde gelip makineyi evden aldılar, tamir edilemez sanıyordum fiyatlar konusunda da bilgim yoktu, usta arayınca fiyatların yüksek olduğunu öğrendim ancak malzemelerim ziyan olacağı ihtimalini düşününce tamir etmelerini istedim. Kısa bir süre içerisinde sorunlu parçayı değiştirmişler, ben de resmen rahat bir nefes almış oldum.

 • Nurhan

  Buzdolabı konusundaki tercihimizi oldukça iddialı modellere sahip olan Franke markasından yana kullandık. Kaliteli ve bütçe dostu buzdolabı modellerine sahip olması bizi memnun etmişti. Satın almış olduğumuz buzdolabı ilk dönemlerde herhangi bir sorun çıkarmazken, sonraki dönemlerde ise soğutma konusunda eskisi gibi başarılı olmadığını gördük. Teknik bilgimiz olmadığından dolayı bu sorunu doğrudan Franke servis Kaynarca adresine danışmayı uygun bulduk. Servis sorunun neden kaynaklı olduğunu oldukça kısa bir süre içinde çözmüş oldu. Servisin ilgisi ve hızı gerçekten takdire şayandı. Sorunu zaman kaybına imkan vermeden kısa bir zaman aralığı içinde çözerek buzdolabını bize teslim ettiler. Buzdolabı halen sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ediyor.

 • Elif

  Buzdolabımız bozulduğunda yeni bir buzdolabı satın almak için arayışa başladık. Bu konuda arayışımız uzun süre devam etti. En sonunda Franke marka buzdolabı modelini beğendik. Satın aldığımız buzdolabı bir dönem sonra gürültülü bir şekilde çalışmaya başladı. Eskiye nazaran bariz bir şekilde rahatsız edici bir çalışma sesi vardı. Bu can sıkıcı sorundan kurtulmak için soluğu hemen Franke Servis Kaynarca adresinde aldık. Servis küçük bir arızadan kaynaklı olarak karşımıza bu durumun çıktığını belirtti. İlgili ekibi sayesinde bu can sıkan sorundan bizi kısa süre içinde kurtardı. Franke Servis Kaynarca profesyonelliği sayesinde buzdolabında yaşamış olduğumuz bu problem tahminimizden daha kısa bir süre içinde çözülmüş oldu.

 • Cemile

  Çevremizin tavsiyelerine uyarak buzdolabını Franke markasından satın almaya karar verdik. Satın aldığımız cihaz ilk senelerde kusursuz bir performans ortaya çıkarıyordu. Ancak son zamanlarda bu performansını aratmaya başladı. Cihaz son günlerde çok gürültülü bir şekilde çalışıyor. Rahatsız edici bir ses düzeyi olduğunu söyleyebilirim. Bu konu hakkında neler yapılabilir değerli tavsiyelerinizi bekliyoruz.

 • Suzan

  Hastahanede çalışan bir sağlık personeliyim ve kan örneklerimizi saklamak için kullandığımız Franke marka buzdolabının gün içerisinde soğutma performansında düşüş görünce hemen Franke Kaynarca servisini arayarak durumumuzu izah ettik. Bize bunun altındaki sebebin birden fazla olabileceğini söyleyerek 1 saat içinde gelip kontrolünü sağladılar ve boru hattındaki soğutucu gaz ile alakalı olduğunu tespit ederek tamir ettiler ve böylece sayelerinde oluşabilecek hasar engellenmiş oldu.

444 78 56