Franke Arıza Çözümleri

Franke Bulaşık Makinesi E1 Hatası

Franke Bulaşık Makinesi E1 Hatası

Günümüzün en gelişmiş bulaşık makineleri ile bulaşık yıkamayı daha ekonomik, daha kaliteli ve daha pratik hale getiren Franke bulaşık makineleri, son dönemlerde yaygın olarak tercih ediliyor. İleri nesil teknolojik özellikler barındıran Franke bulaşık makinelerinin LED ekran teknolojisi sayesinde hangi işlemde olduğunu öğrenebilir, mevcut bir sorun olduğunda haberdar olunabilir. Özellikle de Franke bulaşık makinesi hata kodları listesine göre LED gösterge ekranında görülen hata kodunun ne anlama geldiğini ve hangi soruna işaret ettiğine dair bilgi sahibi olunabilir. Franke bulaşık makinesi e1 hatası da bu hata kodlarından birisidir.

ÜCRETSİZ ARIZA TESPİTİ İÇİN BİZİ DİLEDİĞİNİZ ZAMAN ARAYABİLİRSİNİZ.
444 88 48

Franke Bulaşık Makinesi E1 Hatası Nedir?
Sıkça görülebilen Franke bulaşık makinesi e1 hatası kodu, temel olarak bulaşık makinesinde pompa motorunun çalıştırılamaması veya anahtarlama hatasının meydana gelir. Bu durumda kullanımın problemli hale gelmesine neden olur. Söz konusu hata kodunun oluşturduğu problemin ne olduğunun testi ise kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Bu çerçevede de kullanıcıların Franke bulaşık makinesinin yıkama programı kapsamındaki yıkama devrinde ani kesinti meydana gelmesi ile sorunu anlayabiliyor. Bununla birlikte DW ısıtma gerçekleştirilmeden çalışabilir. Bu gibi etkiler görüldüğü zaman çamaşır makinesinde pompa motoru çalıştırılamaması veya anahtarlama hatası meydana gelmiş olabiliyor.

Franke Bulaşık Makinesi E1 Hatası Çözümü
Franke bulaşık makinesindeki bu e1 hatası çözümü makinede bulunan güç modülünün yenisi ile değişimi sonucunda sağlanabilmektedir. Bu değişim profesyonel kişiler tarafından uygun ekipmanlar ile yapılmalıdır.

    444 78 56