İstanbul

Franke Servis Şişli

Şişli ve bölgesinde Franke marka ürünleriniz için Franke Servis Şişli bölgede bir veya birden fazla servis ağı ile Franke kullanıcılarına hizmet vermektedir. Her zaman ihtiyaç duyulmasa da ürünlerinizde yaşadığınız problemler için servis hizmeti almak en akılcı çözüm olacaktır. Bir bulaşık makinesi veya bir buzdolabı için Franke marka ürünlerinizde arıza durumunda servis hizmetini en yakın nereden alabilirim diye düşündüğünüzde erişim kolaylığı sağladığımız platformumuzu ziyaret edebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir bir hizmeti alacağınızı Franke servis Şişli deneyimli personelleri sorunlarınıza çözüm odaklı yaklaşımlarıyla tüm Franke marka ürünlerinizde sorunsuz bir kullanım konforu sağlayacaktır.

Adresinize en yakın Franke servis Şişli servis ağını aradığınızda platformumuzu ziyaret ederek bölgede tüm servis ağlarını güncel adres ve iletişim bilgileriyle görüntüleyebilirsiniz.


FİRMA ADI: Göray Servis
SERVİS ADRESİ: No:28/A Gülbahar Mah. Bildircin Sok., 34394 İstanbul
TELEFON NUMARASI : 0 212 211 19 84
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI

6 Yorum

 • Reply
  Atila

  Evimize yeni taşındık. Ancak taşınma esnasında buzdolabının motoru hafif şekilde zedelendi ve gaz kaçırma sorunu yaşadı. Sizlerden yardım bekliyoruz.

 • Reply
  Emel Ay

  Bulaşık makinesi bulaşıkları temiz yıkamıyor bunun için servis çağırmam gerekli mi ? Kendim de halledebilir miyim ?

 • Reply
  mehmet öney

  bulaşık makinemiz temiz yıkamıyor bizim yapabileceğimiz bişey varmı ? yoksa servis mi çağırmamız gerekiyor teşekkürler.

  • Reply
   admin

   Profesyonel destek almanızı öneriyoruz Mehmet bey.

 • Reply
  Esra I.

  Franke buzdolaplarıyla ilgili olarak internette yaptığım araştırmalarda özellikle de Şişli Franke Servis şikayetvar.com yorumları servis hizmetleri ile ilgili olarak başta ağır olmaları olmak üzere pek çok olumsuz yorum görmüştüm. Ancak yan kısımları sürekli çok ısınan Franke buzdolabım için Şişli’ de aldığım Franke servis hizmetlerinden fazlasıyla memnun kaldım. Neden böyle yorumlar olduğuna dair bir fikrim yok.

 • Reply
  Özel Şişli Franke Servis

  […] devam ederek, müşterilerimize daha uzun ömürlü kullanımları sağlamaya çalışıyoruz. Franke Servis Şişli olarak, franke markasının özel servis hizmetlerini vermekteyiz. İnternet sitemizden bizlere […]

Görüşünüzü Paylaşın