İstanbul

Franke Servis Şişli

Şişli ve bölgesinde Franke marka ürünleriniz için Franke Servis Şişli bölgede bir veya birden fazla servis ağı ile Franke kullanıcılarına hizmet vermektedir. Her zaman ihtiyaç duyulmasa da ürünlerinizde yaşadığınız problemler için servis hizmeti almak en akılcı çözüm olacaktır. Bir bulaşık makinesi veya bir buzdolabı için Franke marka ürünlerinizde arıza durumunda servis hizmetini en yakın nereden alabilirim diye düşündüğünüzde erişim kolaylığı sağladığımız platformumuzu ziyaret edebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir bir hizmeti alacağınızı Franke servis Şişli deneyimli personelleri sorunlarınıza çözüm odaklı yaklaşımlarıyla tüm Franke marka ürünlerinizde sorunsuz bir kullanım konforu sağlayacaktır.

Franke Servis Şişli

Adresinize en yakın Franke servis Şişli servis ağını aradığınızda platformumuzu ziyaret ederek bölgede tüm servis ağlarını güncel adres ve iletişim bilgileriyle görüntüleyebilirsiniz.


FİRMA ADI:Göray Servis
SERVİS ADRESİ:No:28/A Gülbahar Mah. Bildircin Sok., 34394 İstanbul
TELEFON NUMARASI :0 212 211 19 84
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI
 • Atila

  Evimize yeni taşındık. Ancak taşınma esnasında buzdolabının motoru hafif şekilde zedelendi ve gaz kaçırma sorunu yaşadı. Sizlerden yardım bekliyoruz.

 • Emel Ay

  Bulaşık makinesi bulaşıkları temiz yıkamıyor bunun için servis çağırmam gerekli mi ? Kendim de halledebilir miyim ?

 • mehmet öney

  bulaşık makinemiz temiz yıkamıyor bizim yapabileceğimiz bişey varmı ? yoksa servis mi çağırmamız gerekiyor teşekkürler.

  • admin

   Profesyonel destek almanızı öneriyoruz Mehmet bey.

 • Esra I.

  Franke buzdolaplarıyla ilgili olarak internette yaptığım araştırmalarda özellikle de Şişli Franke Servis şikayetvar.com yorumları servis hizmetleri ile ilgili olarak başta ağır olmaları olmak üzere pek çok olumsuz yorum görmüştüm. Ancak yan kısımları sürekli çok ısınan Franke buzdolabım için Şişli’ de aldığım Franke servis hizmetlerinden fazlasıyla memnun kaldım. Neden böyle yorumlar olduğuna dair bir fikrim yok.

 • Özel Şişli Franke Servis

  […] devam ederek, müşterilerimize daha uzun ömürlü kullanımları sağlamaya çalışıyoruz. Franke Servis Şişli olarak, franke markasının özel servis hizmetlerini vermekteyiz. İnternet sitemizden bizlere […]

 • Volkan D

  Geçen hafta çalışırken oldukça can sıkıcı bir haber aldım. Eşim buzdolabının bozulduğu ve bir türlü çalışmadığını söyledi. İçerisinde bulunan gıdaların yavaş yavaş çözülmeye başladığını söyleyince telaş etmeye başladım. İş yerimden izin alıp yetkili servise gittim fakat en erken yarın gelebilecekleri ni söylediler. Bu durum oldukça can sıkıcı çünkü sorun buzdolabında. Anlamamakta direttikleri için çözümü Franke Servis Şişli’de çözmeye karar verdim. Kendilerine gittiğimde beş dakika içinde gelebileceklerini söylediler ve gelmeleri – gitmeleri – tamirat işlemleri hepsi sadece bir saat sürdü. Kazandıkları parayı sonuna kadar hakettiklerini düşünüyorum. Buradan tüm Franke Servis Şişli çalışanlarına teşekkür etmek istiyorum. Hangi arkadaşımın sorunu olursa olsun hepsine kendilerini tavsiye ediyorum.

 • Ceyda

  Franke marka bulaşık makinemiz çok ses çıkarıyor ve makinenin içinde beyaz parçacıklara rastlıyorduk. Bu beyaz parçacıklar tabaklara ve bardaklara da yapışıyordu. Vakit geçirmeden onarılması için Franke servis Şişli’yi aradık ve servis talebinde bulunduk. Servis de bizi bekletmeden evimize gelerek arıza tespitine başladı.
  Franke servis Şişli makinemize arıza tespiti gerçekleştirdikten sonra kireçlenme sorunu olduğunu söyledi. Rezistansın değişmesi gerektiğini ve değişmez ise makinenin daha da kötüye gideceğini iletti. Her şeyi kendilerine bıraktık ve parça değişimi sağladılar. Şimdi makinemiz tüm bulaşıkları kısa süre içinde yıkıyor ve bulaşıklarımız eskisinden çok daha temiz bir şekilde makineden çıkıyor. Son derece bilgili olan bu ekibe katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

 • Güray

  Şişli’de Franke marka buzdolabı tamiri için teknik servis olarak çalışan bir yer olduğunu bilmiyordum. Daha önce hep daha uzak bir semtte buzdolabımı tamir ettiriyordum, hem tamir çok uzun sürüyor hem de uzak mesafe olduğunu için git gel çok sorun oluyordu. Ben genel hatları ile Franke marka buzdolabımdan memnunum. Elbette ara ara gideceğine dair işaret veriyor ancak Franke servis Şişli sayesinde makinem hızlıca tamir oldu. Ustalar gerçekten oldukça hızlı çalışıyor ve daha önce bu kadar hızlı çalıştıklarını bilseydim kesinlikle makinemi size getirirdim. Aynı zamanda buzdolabım temizlenmiş geldi, bunun için size ne kadar teşekkür etsem az. Kibarlığınız için de teşekkürler.

 • Zeynep

  Yeni bir buzdolabı satın almak istediğimizde bu konuda bir hayli fazla övülen Franke markasında karar kıldık. Satın almış olduğumuz buzdolabı ilk dönemlerde herhangi bir soruna sahip değilken, bir süre sonra soğutma konusunda eskisi gibi olmadığını fark ettik. Konu hakkında teknik bir bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı, soruna çözüm bulmaları için tercihimizi Franke servis Şişli adresinden yana kullandık. Servis kısa bir incelemenin sonrasında verim probleminin neden kaynaklı olarak karşımıza çıktığını hemen çözdü. Bize buzdolabını çok kısa bir süre içinde eski veriminde teslim etti. Yani her açıdan oldukça beğendiğimiz bir servis süreci oldu. Özellikle servis ekibinin ilgili yaklaşımı takdire şayandı.

 • Serpil

  Fırın satın almak için Franke markasını tercih ettik. Özellikle bütçe dostu ve kaliteli ürünlere sahip olması tam olarak bizim aradığımız gibi olduğunu ispat ediyordu. Satın aldığımız fırın modeli ilk zamanlarda performans bakımından bizi mutlu ederken, ilerleyen zamanlar içinde bu performansından eser yoktu. Sorunun neden oluştuğunu öğrenebilmek için soluğu hemen konunun uzmanı olan Franke Servis Şişli adresinde aldık. Servis yaptığı kısa incelemenin hemen sonrasında arızayı çözerek cihazı bize teslim etmiş oldu. Servisin ilgili ekibi ve konu hakkındaki hızları gerçekten oldukça iyiydi. Tahmin ettiğimizden daha kısa süre içinde fırında oluşan bu sorunu çözerek bizi bu durumdan zahmetsizce kurtarmış oldular.

 • Mükerrem

  Uzun zamandan beri sorunsuz bir şekilde severek kullanmaya devam ettiğimiz Franke marka buzdolabı buzlanma yapıyor. Son günlere kadar sorunsuz bir şekilde çalışan buzdolabında nedensiz bir şekilde bu sorunun oluştuğunu fark ettik. Konunun neden kaynaklandığını araştırsakta tam olarak çözüm alamadık. Konu hakkında neler yapılabilir tavsiyelerinizi bekliyoruz.

 • Müge

  Bir şirketin mutfak kısmında aşçıyım ertesi gün yapacağım yemeklerin malzemeleri bazen bir önceki gün geliyor. Fabrikada çalışan insanların mağdur olmaması adına mutfağımızda kullandığımız ürün çok önemli. Sabah işe geldiğimde buzdolabının içerisinin çok soğuk olmadığını fark ettim ve Franke Şişli servisini aramamızla gelmesi arasındaki süre 1 saati bulmadı. Problemimizi hemen yerinde çözerek bizi mağduriyetten kurtardılar.

 • Yeliz

  Kapı emniyet anahtarındaki sorun nedeniyle makinemin çalışmadığını fark ettim ve bu anahtarın değişmesi için de bir servis firmasına ihtiyacım oldu. Tek başıma yapabileceğim bir müdahale ya da değişiklik değildi ve Franke servis ekipleri ile görüşme sağladım. Sancaktepe’de hizmet veren bu ekipten memnun kaldığım için bu yazıyı yazıyorum.
  Yedek parça değişimi sorunsuz bir şekilde yapıldı ve ürün kısa süre içerisinde hayata döndürüldü. Öyle abartılı rakamlar da ödemiyorsunuz ve eğer sizler de ekonomik bir servis hizmeti almak isterseniz bu adresi kullanabilirsiniz. Zaten firma için yapılan yorumlar da bunu çok daha net bir şekilde ortaya koyuyor. Dilerseniz çağrı merkezi çalışanları ile görüşme sağlayarak sorularınızı da iletebilirsiniz.

 • Filiz

  Bir bankanın mutfak personeli olarak çalışıyorum işim çok ağır olmamasına rağmen sürekli çay kahve içiliyor ve bunları tazelerken dağıtımında bardak ihtiyacı olduğu için tek personel olarak çalıştığımdan ötürü elde seri bir şekilde yıkamam mümkün olmuyor. Kullandığımız Franke marka bulaşık makinesine koyduğum bulaşıkları son günlerde çizik olarak çıkartmaya başlayınca durumu yönetime bildirdim ve Franke Servis Şişli aranarak durum bildirildi ve gelen ekip problemimizi hemen yerinde çözdüler.

 • Esra

  Yıllardır kullandığımız Franke markasına ait bulaşık makinemiz geçtiğimiz aya kadar sorunsuz çalışmaya devam etmekteydi. Performansında herhangi bir sıkıntı görmediğimiz Franke markasının donanımsal parçalarında sorun olduğunu düşündürten sorunumuz geçen hafta baş gösterdi. Çünkü eşim bulaşıkları yerleştirdikten sonra kapağı normal bir şekilde kapatmasına rağmen alt tarafından kırıldı ve kapak yerinden çıktı. Bunun üzerine gelen Franke Servis Şişli ekibi gelip tamir edip sorunu çözdü ve bizi yeni bulaşık makinesi derdinden kurtardı.

 • Banu

  Uzun senelerden beridir kullanmakta olduğum Franke marka bulaşık makinem yıllardır bana hiçbir sorun çıkarmıyordu. Ta ki geçen haftaya kadar. Makinem su almadığı için bu şikayetle Franke Servis Şişli şubesini aradım ve hemen gelen ekip tıkanan hortum filtresini temizleyip profesyonelce problemimi hallederek beni yeni makine almaktan ya da yedek parça aramaktan kurtardılar.

 • Çiğdem

  Franke marka bulaşık makinemizin geçen haftalarda çatal kaşık koyduğum sepet kısmı paslanmaya başladı ve en son durulama yapmadan bulaşık makinesinin programı bitti ve bulaşıklar yıkanmadan makineden çıktı. Bu arızayı Franke Servis Şişli şubesini arayarak bildirdim. Gelen ekip önce yedek parça kaynaklı olduğunu söyledi fakat ertesi gün getirdikleri yedek parçayı taktıktan sonra da devam edince başka ekip göndererek bu sefer arızayı ücretsiz ve profesyonel bir şekilde çözdüler.

 • Şevval

  Servisler konusunda çok sıkıntı çektim. Fakat evime yakın olan Franke servis Şişli şubesi tam bir alkışlanası hareket içerisindeler. Çok ama çok hızlılar. Personeller insan ilişkilerinde bir numara. İnsan kendini değerli hissediyor. Yani eşyalarım hep bozulsa da hep gitsem diye düşünüyorsunuz ister istemez. Teşekkür ederim her şey için.

 • Feride

  Yemek yaparken fark ettim ki alt ve üst kısımlar eşit pişmiyor. Yemeklerin altı kaskatı kesilirken üst taraf yeteri kadar pişmiyordu. Yani ortada bir sorun olduğunu anlamak pek de zor değil. Franke marka ankastre fırınım için hemen bir servis ekibi arayışına başladım. Komşularımın da tavsiyesi ile Şişli’de bana en yakın olan Franke servis ekipleri ile irtibata geçtim.
  Aynı gün gelip fırını teslim aldılar. Sorun hakkında telefonla sık sık bilgi aldım ve onay verdim. Sorunu çözüp yine kısa süre içerisinde ürünü evime kadar getirdiler. Bu tür başarılı ekiplerin var olması gerçekten mutluluk verici. Ve artık herhangi bir sorun yaşadığımda ürünü kime teslim edeceğimi de gayet iyi biliyorum.

444 78 56