İzmir

Franke Servis Karşıyaka

Franke marka eşyalarınızda yaşadığınız arıza sorunlarını gidermek için Franke Servis Karşıyaka ekibine başvurabilirsiniz. İzmir ilinde oturanlar için ideal bir seçenek olan bu servis sayesinde, yaşadığınız tüm problemlerin hızlı bir şekilde sona ermesini sağlarsınız. Arızaların giderilmesine yönelik başarılı sonuçlar ortaya çıkaran ekip, günlük işlerinizi sürdürmenizi sağlayacak cihazların geri kazandırılmasını sağlayacaktır. Hızlı ve pratik şekilde gerçekleştirilen işlemlerden sonra, eşyalarınızı yine aynı özelliklerde kullanmaya devam edebileceksiniz. Karşıyaka’da ve civarında oturan kişiler aşağıdaki bilgilerden servisle bağlantıya geçerek, işlemin başlamasını sağlayabilirler.


FİRMA ADI: Ayaz Teknik
SERVİS ADRESİ: No:11/B Dedebaşı Mah. 6052 Sok, 35560 İzmir
TELEFON NUMARASI : 0 232 336 26 36
HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI

4 Yorum

 • Reply
  Canan Aykızlar

  Franke ürünlerini kimseye tavsiye etmiyorum. Çünkü Franke markasından aldığım evye eğildi ve buna bir çözüm bulanamıyor. Bunun nedenini ve çözümünü sizlerden talep etmekten ben bıktım ama sizin bıktığınızı düşünmüyorum. Satarken garantili, sağlıklı sorunsuz diyerek satıyorsunuz. Fakat sorun çıkınca ortadan kayboluyor ve müşteriye destek vermiyorsunuz. Birisinin acilen bizlere yardımcı olması gerekmiyor mu?

 • Reply
  Jdjdjd

  Franke davlumbaz aldım yaklaşık 6 ay oldu. Fakat hemen karardığını görüyorum, temiz bir bayanım mutfağım açık renk davlumbazın o kararması mutfağa ilk girişte dikkati çekiyor. Servisi arıyoruz eleman gönderiyorsunuz iyi ama adamlar bakıp gidiyor hizmetinizden hiç memnun kalmadığımı belirtmek istiyorum pek umurunuz da olacağını sanmasak da.

 • Reply
  Franke Ürünleriniz İçin Franke Servis Karşıyaka Yanınızda | Parafikir - Para Kazanma Fikirleri

  […] Bu sorunu bitirebilmek için kireç çözücülerin kullanılması şarttır. Bunun yanında Franke Servis Karşıyaka ustaları makinenin düzenli olarak temizleyiciler yardımıyla da temizlenmesinin şart olduğunun altını […]

 • Reply
  suna pek

  Franke kullanıyorum evimin her yerinde bütün eşyalarımın markası neredeyse Franke diyebilirim fakat çevreden duyduklarıma inanamazdım. Artık benim de başıma geldi çamaşır makinemi tamir ettiremiyorum arıyorum kimse ilgilenmiyor şikayetimi nereye yapmam gerekiyor yol gösterin bana okuyan biri var mıı?

Görüşünüzü Paylaşın