İzmit

Franke Servis Yahyakaptan

Franke marka eşyalarınızda yaşadığınız arıza sorunlarını gidermek için Franke Servis Yahyakaptan ekibine başvurabilirsiniz. İzmit ilinde oturanlar için ideal bir seçenek olan bu servis sayesinde, yaşadığınız tüm problemlerin hızlı bir şekilde sona ermesini sağlarsınız. Arızaların giderilmesine yönelik başarılı sonuçlar ortaya çıkaran ekip, günlük işlerinizi sürdürmenizi sağlayacak cihazların geri kazandırılmasını sağlayacaktır. Hızlı ve pratik şekilde gerçekleştirilen işlemlerden sonra, eşyalarınızı yine aynı özelliklerde kullanmaya devam edebileceksiniz. Yahyakaptan ve civarında oturan kişiler aşağıdaki bilgilerden servisle bağlantıya geçerek, işlemin başlamasını sağlayabilirler.


FİRMA ADI:Yahyakaptan Franke Servisi
SERVİS ADRESİ:Yahyakaptan, Bedesten Sk. No:19, 41050 İzmit/Kocaeli
TELEFON NUMARASI :0850 259 84 21
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:00- 19:20
HAFTA SONU : 09:00 – 18:20
Pazar : KAPALI
 • Canan Aykızlar

  Franke ürünlerini kimseye tavsiye etmiyorum. Çünkü Franke markasından aldığım evye eğildi ve buna bir çözüm bulanamıyor. Bunun nedenini ve çözümünü sizlerden talep etmekten ben bıktım ama sizin bıktığınızı düşünmüyorum. Satarken garantili, sağlıklı sorunsuz diyerek satıyorsunuz. Fakat sorun çıkınca ortadan kayboluyor ve müşteriye destek vermiyorsunuz. Birisinin acilen bizlere yardımcı olması gerekmiyor mu?

 • Gülşen

  Franke davlumbaz aldım yaklaşık 6 ay oldu. Fakat hemen karardığını görüyorum, temiz bir bayanım mutfağım açık renk davlumbazın o kararması mutfağa ilk girişte dikkati çekiyor. Servisi arıyoruz eleman gönderiyorsunuz iyi ama adamlar bakıp gidiyor hizmetinizden hiç memnun kalmadığımı belirtmek istiyorum pek umurunuz da olacağını sanmasak da.

 • suna pek

  Franke kullanıyorum evimin her yerinde bütün eşyalarımın markası neredeyse Franke diyebilirim fakat çevreden duyduklarıma inanamazdım. Artık benim de başıma geldi çamaşır makinemi tamir ettiremiyorum arıyorum kimse ilgilenmiyor şikayetimi nereye yapmam gerekiyor yol gösterin bana okuyan biri var mıı?

 • Emel M.

  Franke marka fırınımı yaklaşık 5 senedir kullanıyorum. Daha önce de belli sorunlar ile karşılaşmıştım; ancak en son yaşadığım problem gerçekten bardağı taşırdı. Fırınımın fanı dönmüyor ve pişirmek istediğim yemeklerde devamlı olarak sorunlar yaşıyorum. Hatta yemeklerim fırının fanı dönmediğinden dolayı ya yanıyor ya da tam olarak pişmiyor. Bu sorunlar da ne yazık ki fırınımdan memnun olmamama neden oluyor. Servisle birkaç defa görüşme sağladım; ancak ne yazık ki bu durumdan da yeterli sonucu alamadım. Franke servis Yahyakaptan kısa bir süre önce hizmet aldığım servislerden biriydi. Hatta fırınımın fanı ile alakalı tüm sorunları kısa bir süre içinde hallettiler. Bu nedenle ürünümü yeniden sorunsuz olarak kullanabiliyorum.

 • Gamze

  Buzdolabı dediğin şey sürekli çalışması gereken ve çoğu zamanda içinde kışlık için erzak depoladığın bir cihaz. Bu cihazın bir arızası olduğu zaman vakit kaybetmeden Franke Servis Yahyakaptan ekiplerini çağırdığında gelmeleri gerekir. Ama ben Franke markalı olmasından dolayı bir ton para bayıldığım buzdolabım için bir türlü servisi eve getiremiyorum. Üstelik cihaz gerçekten iyi ve dayanıklı. Çok sık arızalanmıyor. Arızalandığında ise artık büyük bir endişeye kapılıyorum acaba bu sefer nelerimi kaybettikten sonra servis eve gelecek de buzdolabındaki arızanın neden kaynaklı olduğu belirleyecek de ona göre çözüm üretecek. Yaptıkları işlemler hakkında da bilgim yok. Bir sorun buluyorlar çözüyorlar ama bana sadece değişen parça söyleniyor.

 • Mehmet H.

  Franke bulaşık makinem çalışmıyor. Daha önce hiç arızalanmamıştı bu ilk arızası ve yetkili servis çağırdım. Anakart hatası var denilip cihazın anakartını söktüler. yaklaşık 3 hafta oldu hala servisten bir haber yok. Arayıp bilgi almaya çalışıyorum ama hepsi sonuçsuz kalıyor. Bu durumda ne yapmam gerekiyor bilgi verebilir misiniz? İzmit Yahyakaptan bölgesinde özel franke servis telefonu varsa birde o firmayı denemek isterim.

 • Gülçin

  Franke’den satın aldığım bulaşık makinem her gün farklı bir sorun ile bizi çok yoruyordu. Çalışmaması, bulaşıkları yeterince temiz çıkarmaması bizim için büyük bir sorun haline gelmişti. Franke servis Yahyakaptan’ı aradık ve bize servis yönlendirmelerini bekledik. Çok kısa bir süre içinde de evimize kadar arıza tespiti için geldiler.
  Makinemizi açıp içini kontrol ettiklerinde kısa devre sorunu olduğundan bahsettiler. Son derece tehlikeli olan bu durum için gerekli parçalar hazırlandı ve servis tarafından onarıma başlandı.
  Franke servis Yahyakaptan makinemizi eskisinden çok daha sağlam bir hale getirdiler. Kısa vadede makinemin sıfır gibi olmasına gerçekten çok şaşırdım. Profesyonelliklerinden ve hızlarından dolayı kendilerine teşekkür ederim.

 • Demre

  Öncelikle Franke servis Yahyakaptan ekibine teşekkür ederim bozulan buzdolabımı tamir ettikleri için. Ama neden bu kadar pahalı olduğunu anlayamadım, ya arkadaş zaten her şey ateş pahası, neden ücretler sürekli yükseliyor bilmiyorum. Ücret bana göre fazla geldi. Pazartesi günü hanım arayıp makinenin bozulduğunu söyledi. İnternetten araştırdığımda Franke servis Yahyakaptan şubesini buldum, aslında başka bir yere tamir ettirmeyi düşünmüştüm ama kullanıcı yorumlarında müşterilerin memnun kaldığını gördüm. Genel olarak ben de memnunum makine düzeldi ve çalışıyor, ancak inşallah tekrar bozulmaz. Çünkü yine tamir ücreti ödemek istemiyorum. Usta bozulmanın sebebinin bakımları atlamamız olduğunu söyledi, siz de bakımlarınızı düzenli yaptırın, yoksa sorun yaşarsınız.

 • Canan

  Buzdolabımız bozulduğunda yeni buzdolabını bu konuda harikalar yarattığı söylenen Franke markasından yana kullandık. Satın aldığımız buzdolabı tam olarak bizim beklentilerimize uygundu. Cihaz ilk dönemlerde performans açısından herhangi bir sorun meydana getirmemişti. Ancak ilerleyen zamanlarda soğutma konusunda eskisi gibi iyi bir performans sunmadığını ailecek fark ettik. Bu durumun neden kaynaklı olduğunu çözebilmek ve soruna çare bulabilmek için doğrudan Franke servis Yahyakaptan adresinin yolunu tuttuk. Servis ufak bir problemden kaynaklı olarak böyle bir durumun karşımıza çıktığını belirtti. Sorunu çözerek buzdolabını bize ilk günkü veriminde teslim etmiş oldular. Bundan sonraki süreçte herhangi bir sorunla karşılaşmadık buzdolabı halen tam performansta çalışmaya devam ediyor.

 • Esra

  Yeni bir buzdolabı almak için arayışa girdiğimiz dönemde çevremizin tavsiyesi üzerine Franke markasında karar kıldık. Satın aldığımız buzdolabı ilk dönemlerde tam olarak aradığımız performansı sunarken, ilerleyen dönemlerde performansında düşüşler ortaya çıkmıştı. Konu hakkında yeterli bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı konuyu uzmanına danışmaya karar verdik. Franke Servis Yahyakaptan ilgili ekibi ve tecrübesiyle sorunun çok kısa bir süre içinde çözülmesine yardımcı oldu. Özellikle servis ekibinin bu süreç içindeki hızları gerçekten takdire şayandı. Bunun yanında bize buzdolabından alınacak verimi arttırmanın yollarını da anlattılar. Franke Servis Yahyakaptan sayesinde buzdolabında ortaya çıkan bu arızanın üstesinden çok zahmetsiz bir şekilde kısa süre içinde gelinmiş oldu.

 • Seçil

  Uzun zamandan beri süren arayışlarımız sonrasında buzdolabını bu konuda bir hayli fazla övülen Franke markasından satın almaya karar verdik. İlk dönemlerde ürünün performansı tam olarak bizim aradığımız cinstendi. Ancak buzdolabı belli bir süre sonra çok gürültülü çalışmaya başladı. Cihazın çalışma sesi oldukça yüksek bir seviyede bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum.

 • Melisa

  Evimde Franke marka FFSDR 404 NFXS A++ modelli buzdolabını kullanıyorum. Dün sabah motorundan önce çok kuvvetli ses geldi daha sonra da buzdolabı su akıtmaya başladı. Bunun üzerine bana en yakın olan Franke Yahyakaptan servisini aradım ve bana telefonda motorundan dolayı olabileceğini söyleyerek aynı gün içerisinde gelip su akıtma problemini profesyonelce çözdüler.

 • Suat

  Franke ankastre bulaşık makinemizde programı tamamlamama sorunu başladı. Kafasına göre bazen bitiriyor bazen de tekrar başa dönüyor ve durmadan yıkıyor. Gayet memnunduk bu soruna kadar. Acaba neyden kaynaklı olabilir?

444 78 56