İstanbul

Franke Servis Beyoğlu

Beyoğlu Franke Servisi
Açık Adresi:Çilesiz Sk. 26-40
Fetihtepe
34445 Beyoğlu/İstanbul
Telefon Numarası:0850 259 87 06
Çalışma Saatleri:HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI
Franke Servis Beyoğlu
 • Ayşe

  3 gün önce uzun zamandır kullandığım Franke marka bulaşık makinemizin yıkamama esnasında içinden ses geldi. Yıkama bittiğindeyse açtığımızda içinden bir parçanın düşerek tabağın bir tanesine çarpıp kırdığını fark ettik. Hemen Franke Servis Beyoğlu ile iletişime geçerek gelip bakmalarını istedik. Gelen ekip hemen parça değişimini hallederek bir sonraki eşyalarımızın kırılmasını engellediler.

 • Ilgın

  Bütün mutfağımı yeniledim ve ürünlerimin hepsi Franke marka. Şu ana kadar herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Benden kaynaklı olarak set üstü ocağımın düğmeleri yanmıştı. Onların değiştirilmesi için Franke servis Beyoğlu şubesini aradım. Ellerinde parçaların olduğunu söylediler. Gidip aldım. Kolay takılıp çıkıyor. Şu an çok memnunum sorunsuz kullanıyorum.

 • Burçin

  Bulaşık makinemin su almadığını fark etmeye başladım. Uzun süredir sorunsuz bir şekilde çalışan ürün, son dönemde bu şikayet ile canımı sıkmaya başladı. Franke Servisi ile görüştüğümde ürünü incelemeleri gerektiğini ifade ettiler. Beyoğlu’de hizmet veren bu adresi sizlere de tavsiye ediyorum ve gerçekten muhteşem bir kadroya sahip durumdalar.
  Ürün aynı gün evimden teslim alındı ve birkaç gün içerisinde sorundan arındırılmış bir şekilde evime kadar getirildi. Franke marka makineleriniz için sizler de bu aileyi tercih edebilir ve ürünlerinizi gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Her türlü soru ve sorunda anında yardımcı oluyor ve iyi niyetli bir tutum sergiliyorlar. Eminim sizler de memnun kalacaksınız.

 • Fatma

  Çocuklu annelerin evdeki olmazsa olmazı beyaz eşyalar arasından en önemlisi bulaşık makinesi bence. Çünkü bulaşığı elde yıkarken kazandığınız sürede oturmak yerine çocukların peşinden koşturmak için vaktiniz olabiliyor. Geçen hafta bulaşık makinemin içinde yıkamadan sonra açtığımda kapağın içinde bulaşıkların su biriktiğini gördüm. Bunun üzerine Franke Servis Beyoğlu şubesini aradım, gelen ekip arızayı anında gidererek beni elde bulaşık yıkama derdinden kurtardılar.

 • Şule

  Uzun zamandır kullandığım Franke markasına ait bulaşık makinemizden 3 gün önce yıkamama esnasında içinden ses geldi. Yıkama bittiğindeyse açtığımızda içinden bir parçanın düşerek tabağın bir tanesine çarpıp kırdığını fark ettik. Bu şekilde kullanmaya devam edemeyeceğimiz için hemen Franke Servis Beyoğlu ile iletişime geçerek gelip bakmalarını istedik. Gelen ekip hemen parça değişimini hallederek bir sonraki eşyalarımızın kırılmasını engellediler.

 • Beyoğlu Franke Tamir Servisi | Anıl Şenyurt

  […] Franke Servis Beyoğlu – 444 78 […]

 • Sezen

  Evimde neredeyse evlenirken tüm beyaz eşyalarımı Franke markasından satın aldım. Franke markasına ait bulaşık makinemin garanti süresi bundan 1 hafta önce önce bitti ve bulaşık makinemin devir daim pompası bozulduğunu düşündüğüm için nette biraz araştırdığımda bu sorunun Franke marka bulaşık makinelerinde kronik bir sorun olduğu ve çözülemediği yazıyordu. Franke Servis Beyoğlu ile iletişime geçip problemi tarif ettiğimde aynı günün akşamı gelip makinenin problemini çözdüler. Bu sorunu yaşayan herkese bu servisi öneriyorum.

444 78 56