Kocaeli

Franke Servis Çayırova

Franke marka elektronik cihazlarda zamanla çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar ortaya çıkabilmektedir. Bu tarz zamanlarda acil olarak soruna çözüm sağlamak için teknik servise talepte bulunmak yeterlidir. Büyük küçük her türlü cihaz arızasında yanınızda olacak Franke Servis Çayırova cihazların ilk günkü veriminde kullanılmasına aracı olur. Bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi cihazlarda oluşan arızalar günlük hayatta çeşitli aksaklıkların görülmesine neden olur. Bu nedenle konunun zaman kaybı yaratmadan acil olarak çözüme kavuşturulması gerekmektedir.

Franke Servis Çayırova adresine günün her saati dilediğiniz her an servis talebinde bulunabilir, evin en fazla kullanılan cihazlarında karşınıza çıkan bu sorunlara garantili olarak çözüm sağlayabilirsiniz. Franke Servis Çayırova aynı zamanda bulaşık makinesi ve buzdolabı bakım işlemleri içinde danışabileceğiniz bir adres konumundadır. Cihaza pek çok fayda sunacak bakım işleminin zamanında ve doğru şekilde yapılması büyük bir önem taşır. Bu konuda da beklentilerinize uygun sonuçlar ortaya çıkaran bu adres cihazın ilk günkü verimine ulaşmasına aracı olacaktır.

Çayırova Franke Servisi
Teknik Servis Adresi:253. Sk. 25-1
Özgürlük
41420 Çayırova/Kocaeli
Çağrı Merkezi:0850 259 88 71
Hizmet Saatleri:HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI
  • Esra

    Uzun süredir kullandığım Franke marka bulaşık makinesinden yıkamama esnasında çat diye bir ses gelerek makine durdu ve yıkamayı bitirdi içini açtığımızda ise çalışma esnasında içinden bir parçanın düştüğünü ve bunun da makinenin çalışmasını engellediğini fark edince hemen Franke Servis Sultangazi ile iletişime geçerek gelip bakmalarını istedik. Gelen ekip hemen parça değişimini hallederek bir sonraki yıkamada eşyalarımızın kırılma ihtimalini engellediler.

  • Sema

    Kurumsal bir işyerinin yemekhanesinde yemekhane görevlisi olarak çalışıyorum. Geçen hafta yemekhanede kullandığımız ve sorunsuz çalışan Franke marka bulaşık makinesi birdenbire durulama esnasında su almayarak bulaşıkları yıkamamaya ve hatta kirli çıkartmaya başladı. Yakınımızdaki servislerin internetten telefon numarasını bulmak istediğimizde ise tavsiye üzerine Franke Servis Çayırova şubesine ulaştık. Telefonda görüştüğümüz teknik ekip 2 saat içinde öğle yemeğinden önce gelip problemimizi çözdü ve bizi öğle yemeği saatinde mağdur etmeyerek bulaşık makinemizi sağlam bir şekilde bize teslim ettiler.

444 78 56