Kocaeli

Franke Servis Darıca

Franke marka elektronik cihazlarda zamanla çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar ortaya çıkabilmektedir. Günlük işlerin aksamasına neden olacak bu arızaların önüne geçmek için teknik servise danışmak yerinde bir karardır. Franke Servis Darıca her türlü cihaz arızasında yanınızda olurken, büyük ve küçük çaplı arızalara garantili çözümler sunar. Cihazların ilk günkü verimine ulaşmasına neden olacak bu çalışmanın başlaması için servis talebi oluşturmak yerinde olacaktır. Servis talebi oluşturulduktan sonra servis ekibi bulunduğunuz konuma kadar gelerek cihazınızın ev adresinizden teslim alınmasını sağlar.

Onarım süreci sona erdiğinde de servis ekibi aracılığıyla cihazınız ev adresinize kadar özenli bir şekilde taşınacaktır. Franke Servis Darıca aynı zamanda cihaz bakım işlemleri içinde danışabileceğiniz bir adrestir. Bakım işlemlerinin planlı ve doğru bir şekilde yapılması cihazın ömrünün uzamasına neden olur.

Bu işlemlerin sonunda cihazın ilk günkü verimine ulaşması söz konusu olurken, olası arızaların da önüne geçilmiş olunacaktır. Bu nedenle Franke marka bulaşık makinesi ve buzdolabı onarım bakım işlemleri için Franke Servis Darıca adresine ulaşmanız yeterlidir.

Darıca Franke Servisi
Açık Adresi:Turna Sk. 11-1
Nenehatun
41700 Darıca/Kocaeli
Telefon Numarası:0850 446 02 15
Çalışma Saatleri:HAFTA İÇİ : 08:01- 19:27
HAFTA SONU : 09:02 – 18:20
Pazar : KAPALI
 • Feryal

  Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım Franke marka bulaşık makinemin program ayarlama kısmındaki tuşu bozulduğu için hiçbir işlevini yerine getirememem üzerine Franke Servis Darıca ile iletişime geçerek problemimizi aktarmamız üzerine gelen ekip yerinde, bulaşık makinemizi taşıyıp ne zaman gelecek diye bekleme derdi olmadan gelip tamir ederek mağduriyetimi giderdiler.

 • Ayşe

  Uzun süredir kullandığım Franke marka bulaşık makinesinden yıkamama esnasında çat diye bir ses gelerek makine durdu ve yıkamayı bitirdi içini açtığımızda ise çalışma esnasında içinden bir parçanın düşerek makinenin çalışmasını engellediğini fark ettik. Bunun üzerine hemen Franke Servis Darıca ile iletişime geçerek gelip bakmalarını isteyerek arıza bildirdik. Gelen ekip hemen parça değişimini hallederek bir sonraki yıkamada eşyalarımızın kırılmaktan kurtardılar.

 • Melis

  Evleneli 5 ay olmasına rağmen beyaz eşyalarımı 2 sene önceden aldığım evime kurulumunu yaptırdığım için garanti süreleri doldu. Çok memnuniyetle kullandığım Franke marka bulaşık makinem geçen gün bulaşıkları kirli çıkarmaya başladı. Az bulaşıkla da çok bulaşıkla da problem devam edince Franke Servis Darıca şubesini aradım ve gelen ekip bulaşık makinemi götürüp 3 gün içinde getireceklerini söylediler. İmkansız diye düşünürken 3 de değil 2 gün sonra makinemi sapasağlam geri getiren servisi herkese öneriyorum.

 • Burcu

  Bulaşık makinesine aşırı titiz davranan biriyim. Makinem güzel bir yıkama yapıyordu. Ancak bu aralar yıkaması kötü olmaya başladı. Tabaklarda yemek artıkları olduğu gibi duruyor. Franke servis Darıca’dan her zaman arızalar konusunda destek alıyorum. Gene aradım. Servis fıskiyelerden kaynaklı olduğunu söyledi. Arızalara vakıf olmaları beni mutlu ediyor. Zamandan da çalmıyorlar.

 • Şenay

  Evleneli daha 3 ay oldu ve beyaz eşyalarımı 2 sene öncesinde çeyizimi dizerken alıp hemen evime kurulumunu yaptırdığım için garanti süreleri dolmuştu. Franke marka bulaşık makinem geçen gün bulaşıkları kirli çıkararak yıkamaya başladığını fark ettim. Az bulaşıkla denesem de da çok bulaşıkla da çalıştırsam da problem devam edince Franke Servis Darıca şubesini aradım ve bulaşık makinemi götürüp 3 gün içinde getireceklerini söylediler. Hiç umudum yokken 3 günün sonunda beni arayıp makinemi teslim eden ekibi herkese öneriyorum.

 • Okan

  Darıca’da küçük bir işletmede yöneticiyim. Yöneticisi olduğum işletmenin yemekhanesinde kullandığımız Franke marka bulaşık makinesi geçtiğimiz hafta su almayarak bulaşıkları yıkamamaya başladı. Yakınımızdaki servislerin internetten telefon numarasını bulmak istediğimizde ise Franke Servis Darıca şubesine ulaştık. Telefonda görüştüğümüz teknik ekip 2 saat içinde öğle yemeğinden önce gelerek problemimizi çözüp bizi öğle saatinde mağdur etmediler.

 • Oya

  Bulaşık makinesi bu evde çok sık kullanılıyor. Elde yıkamak yerine teknolojiyi tercih etmek bana daha tasarruflu geliyor ancak bu ürünler bozulduğu an hayat kabusa dönüyor. Franke marka bulaşık makinemin eskisi kadar iyi yıkamadığını fark edince Franke servis ekiplerine ulaştım. İletişim kurmak çok kolay ve en kısa süre içerisinde verdiğim adrese geldiler.
  Aldıkları olumlu yorumları hak eden bir firma ve fıskiye ile ilgili sorunu da en kısa süre içerisinde çözdüler. Darıca’da hizmet veren bu firmayı ve ekibi tavsiye edebilirim. İşini iyi yapan insanlara ve kurumlara saygım sonsuz. Bu ekip de onlardan biri diye düşünüyorum.

444 78 56